The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 06-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране Един Достоен завършек на темата ( вече ми се спи )

Музикална илюстрация на територията ни...специЯлно за НДжор, ГневниЙот Бог и присламчилият се към тях РеГистър)))))Както и за останалите Червени Кхмери

__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 06-02-2013 на 01:20
Отговори с цитат
  #72  
Стар 06-02-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

продължаваш да проектираш собствената си тъжна реалност върху всички останали...
най-смешното е че дори не се усещаш...
щастлив човек не се заяжда на дребно по форумите, с "мравки", "кхмери", "папуаси"
че и "говновоз"... със сутрешното кафе?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на register за този полезен пост :
njor (06-02-2013)
  #73  
Стар 06-02-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Музикална илюстрация на територията ни...специЯлно за НДжор, ГневниЙот Бог и присламчилият се към тях РеГистър)))))Както и за останалите Червени Кхмери
Сери,съжалявам те щом това харесваш от руската музика.На мен по ми харесва творчеството на Юлия Славянская.Препоръчвам ти го.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 06-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

НДжоре, безпокоиш ме. Как можеш да харесваш творчеството на една бушменка дето не и пука, че Великото южно племе е "изобретило" кирилицата?))Ега ти падението. Ако требе без ирония, все ми е тая Гребенщиков или Славянская харесваш. Особено когата съм си налял първото за деня кафе. С усмивка. Бъди здрав, пусни си Теодор Ангелов по СКАТ(върви в момента) и намери душевно спокойствие.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 06-02-2013
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Никой ,никъде не е утвъждавал, че чудовището Улянов е "написал" кирилицата. Дори и в най-дивите комунистически времена.
Вероятно се има предвид последната реформа на азбуката след болшевишката революция. Тогава определени букви са нарочени за буржоазна отживелица и са премахнати. Нищо чудно определени даскаля в началните училища да са се престаравали покрай този факт, обявявайки другаря Улянов за творец на съвременната азбука. Нашите комунисти веднага започват да пишат вътрешните си документи на този правопис още през 20-те години на миналия век, а след 9.9.1944 г. от нашата азбука също са изхвърлени буржоазните букви.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 06-02-2013
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Как да уплашим българин? 05 Февруари 2013 Автор Лола Монтескьо 2303




Скъпи Дейвид, разбрах от пресата, че в мъгливия Лондон упорито обмисляте стратегия как да уплашите българите и румънците, за да не ви залеят като цунами. Доколкото разбрах, очаквате на 1 януари 2014 година на Острова да цъфнат общо 29 милиона от нас. С което горещо ви поздравявам - явно вашата демографска статистика е по-напредничава и от тази на нашия някогашен управник мистър Тодор Живкоу. Нашите сметки са по-скромни, според тях към днешна дата в България и Румъния я има 20-22 милиона, я няма. Останалите отдавна са при вас.


Честно казано, аз лично още нямам планове къде ще карам следващата Нова година, ама щом каните... Не че много ми се идва във Великобритания, но се притеснявам да не останете разочаровани, като се събудите на 2 януари след празненствата и не заварите ни българин, ни румънец около вас. При тези високи очаквания, които създавате сега, то ще си е направо обидно да не ги уважим. А ние сме възпитани и сърдечни хора, както вече не едно и две открити писма, циркулиращи тия дни из румънско-българския нет, се опитват да ви убедят.

Прочетох из английските вестници и как точно смятате да ни стреснете и като възпитан и сърдечен човек, искам да ви помогна. Дейвид, на грешен път сте! Българин не се плаши току-така!

Всеизвестно е, че българинът се страхува само от две неща - от голям късмет и от силно течение. Сигурно не сте чували българската повогорка “Много хубаво не е на хубаво". Тя напълно аргументира тезата ми, че подходът ви към нашего брата е дълбоко погрешен. С лошо нас не можеш да ни впечатлиш.

Казвате, ще направите кофти реклама на здравната си система. Хем е скъпа, хем е затворена за българи. Ми то и у нас е така бе, господин Камерън. Или си плащаш, или... отиваш при арменския поп! А пък в някои села и градчета здравна система даже не съществува.

Другата ви идея е да ни убеждавате, че надницата във Великобритания била мизерна. Ха-ха! За Румъния не знам, ама за България се сещам от воле за поне два завода, в които на няколко хиляди работници надниците не само са им ниски, ами даже не им ги и дават. И пак ходят на работа.

Казвате още, че наемите на Острова били непоносимо високи. Непоносимо, ако си сам. Ама ние знаем и 2 и 200. В смисъл, че можем да живеем и по 2-ма в гарсониерата, ама можем и по 200. Та ще се справим.

Вашите министри искат да ни пратят плакати, с които да ни убедят, че страната ви е в криза. Това щяло да ни уплаши.

Ама вие сериозно ли точно нас с криза ще плашите?

Че аз целия си живот в криза прекарах - имаше и преди 1989 г., само дето тогава я наричаха дефицит. Дето се казва, ние в реката живеем, вие с воден пистолет ни плашите.

Още смятате да ни разяснявате, че улиците ви не били павирани със злато. Да, ама нашите са. В моя квартал на централната улица има една дупка, дето всяка пролет я зариват, а тя всяка зима отново се отваря, защото сигурно някой краде от материала. Та ако сметна парите, които за последните 7-8 зими са потънали в тая дупка, сигурно за поне няколко златни павета ще стигнат.

А най-силният аргумент според вас, който гарантирано ще ни държи далече от родината ви, е лошото време. Ама не, наистина, колко британско! Ще ни плашите с вятър и мъгла. Виж, ако споменете нещо за течение, друга работа. Зарежете го този дъжд, говорете за Гълфстрийма. Рекламирайте го - в крайна сметка то е най-мощното течение в света. Гаранция, че нито една българска майка няма да пусне детето си да стои на такова течение.

Та, скъпи Дейвид, не се напъвайте да направите страната си по-страшна от България и Румъния. Това е обречена работа. Няма как да успеете с една-две кампании. За целта си трябват минимум няколко балкански и световни войни, един комунистически режим и 24 години преход като нашия. С лозунги такъв стаж не се наваксва.

Както вече ви издадох, освен от течение българинът се плаши и от твърде хубаво. Така че обърнете медала. Кажете някоя и друга добра дума. Поканете ни. Обещайте ни, политик сте все пак. Кажете, че ще ни вземете всичките. Усмихнете ни се широко от екрана на Би Би Си и направо ни осиновете. Гарантирайте ни, че при вас има място за всички ни и като дойдем, нищо че ще сме във Великобритания, съседите ни отгоре и отдолу пак ще са българи. Честна дума, това ще проработи много повече от всякакви ваши стратегии.

Но ако езикът не ви се обръща и по никакъв начин не можете да се насилите за една усмивка поне, то ето още няколко съвета по настоящата ви кампания, които вероятно ще имат ефект.

Примерно разкажете малко подробности за трафика. Обяснете, че във Великобритания навсякъде има камери. А не само като у нас - две на Орлов мост. Пуснете лозунг:

„Не само ще ви хванем, но и ще ви глобим!"

Това автоматично ще откаже от имиграция поне българския шофьор. Освен ако не се излъжете да споменете, че у вас се изпреварва от дясно. Така рискувате въпреки всичко да го привлечете с голяма сила. Българският шофьор обича да кара по британски.

Също така разяснете, че британците не вземат, а дават субсидите в ЕС. “Вашата надница - директно в джоба на Пайнера", е хубав лозунг. Напишете на големи плакати колко струва малката водка в един британски бар и онагледете добре колко МАЛКА е малката водка наистина. Обявете балконинга за олимпийска дисциплина. И ако всичко това не проработи, то извадете и последния, но най-сериозен аргумент - вашето правителство. Защото, ако българинът иска да избяга от нещо, то не е от времето и дупките по улицата, а от българските политици. Но ако успеете да го убедите, че във Великобритания той няма да е спасен, защото там също управляват идиоти, може би наистина ще ви заобиколи. Честно казано, с тази кампания поне по тази точка сте на прав път.

Ах, и да не забравя... За да е успешна кампанията ви, е наложително да промените името на държавата си. Иначе кой ще й повярва, ако продължавате да се казвате ВЕЛИКОбритания? Помислете за нещо по-скромно, но отблъскващо. Идеи за ново име могат да ви дадат вестниците ви.

Хайде преосмислете стратегиите си и ако те въпреки това не проработят, ще се видим на Нова година в Лондон.

Гуд лак! Лола

Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
valbg (06-02-2013), Veskop (06-02-2013), Wanderer (06-02-2013), z.dedov (06-02-2013), лтрифонов (07-02-2013)
  #77  
Стар 06-02-2013
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
... тонът ми се определя от дълбочината на невежество на "мат'ряла", който се опитва да УМНИЧИ по теми, които искренно не разбира. ...
Продължавай да "копаеш", току виж попаднеш на баш мат'риал. Внимавай само мат'риала да не те цапне през лицето. Образно казано.
Пренебрежителното отношение към събеседника, непрекъснатото изтъкване на собственият "Аз" издава несигурност и наличие на редица (не)преодолими комплекси.
С register и njor сме спорили в други теми, запазвайки толерантността и взаимният респект. С теб това не се получава. Има достатъчно тийнфоруми, в които настроенията ти ще направят нужното впечатление.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е

Последно редактирано от Wanderer : 06-02-2013 на 13:25
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Wanderer за този полезен пост
njor (06-02-2013), register (06-02-2013)
  #78  
Стар 06-02-2013
Бай Джейсън Бай Джейсън не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 207
Благодари: 37
Получил благодарност:
102 пъти в 58 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сър Иване, "искрено" се пише с едно "н", тва даже Миглена Ангелова го знае, па не знам кой как се опитва да умничи или да глупничи. Колегите са прави - ако поизвадиш тапата от напомпаното самочувствие, ще бъде по-добре
П.П. "Искренното" ти е куотнато и от Dei Irati
Отговори с цитат
  #79  
Стар 06-02-2013
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
Продължавай да "копаеш", току виж попаднеш на баш мат'риал. Внимавай само мат'риала да не те цапне през лицето. Образно казано.
Пренебрежителното отношение към събеседника, непрекъснатото изтъкване на собственият "Аз" издава несигурност и наличие на редица (не)преодолими комплекси.
С register и njor сме спорили в други теми, запазвайки толерантността и взаимният респект. С теб това не се получава. Има достатъчно тийнфоруми, в които настроенията ти ще направят нужното впечатление.
О ,тук пак се заформил купон на Недоволните по време на сиестата))) Да ви разкаже за следобедният си сън или нещо друго да направя за вас момчета?))))) А сега сериозно. Винаги когато се озвучават НЕИСТИНИ ( плод на дълбоко българско невежество ) е редно те да да бъдат опровергани. Защото тук четат и непълнолетни. Не бива да позволяваме изграждането на неверна представа за окръжаващият свят, на основание твоето незнание или предразсъдъците на предците ти и тяхното кръчмаро-политиканство. НЕМА с к'во да ме респектираш, освен с безкритичното си отношение към внушените ти полуистини и смешният ник. Апропо, като се вгледах в никчето ти....я пак си помисли кой какви комплекси избива на подсъзнателно ниво и самоидентификация. Толкова по кухненската психоанализа. Coffe time, а за теб навярно "Ракиено време". Да ти е сладко)))))

Цитирай:
Първоначално написано от Бай Джейсън Вижте мненията
Сър Иване, "искрено" се пише с едно "н", тва даже Миглена Ангелова го знае, па не знам кой как се опитва да умничи или да глупничи. Колегите са прави - ако поизвадиш тапата от напомпаното самочувствие, ще бъде по-добре
П.П. "Искренното" ти е куотнато и от Dei Irati
Байно, шЪ иСправИЙа пЪрвопиЗа, но "ИСКРЕНО и лично" ей Богу нема да гледам))))) Кофти е когато Самочуствието се крепи от тапа нали? Обичайно то се изгражда на базата на Знания и Умения. Щом си го докарал до ТАПА, искреНо ти съчуствам)
P.S. Я ми преведи байно силно българската думичка "куотнат" на други езици))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 06-02-2013 на 19:03
Отговори с цитат
  #80  
Стар 06-02-2013
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Сери,ти не може да си Българин.Не си обаче и Руснак,те са с широка душа независимо от самочувствието си.

Ти ми приличаш на мелез между рускиня-к***ва и българин-п****ца...

п.п. Това е най скап*ната нация която съм виждал!

Последно редактирано от njor : 06-02-2013 на 21:05
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ако, българин, бях, веднага, Да, избягам, оттам, щях


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Първия българин със сателитна антена ТИНТИН САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 91 02-09-2013 17:46
Българин впечатли сър Алекс, Бербатов, Гигс и Ван дер Сар ТИНТИН Дъра-Бъра 1 06-05-2011 13:10
Първият българин завършил в „Дакар“ по RING.BG ТИНТИН СПОРТ 0 22-01-2011 01:17
70 цигани убиха българин Джак Дъра-Бъра 1 06-07-2010 17:57
Българин вдига Карлинг Къп тази вечер Джак СПОРТ 5 28-02-2010 19:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.