The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини > НОВИ СПЪТНИЦИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-08-2012
Аватара на ivan02121983
ivan02121983 ivan02121983 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Велико Търново
Мнения: 788
Благодари: 1,769
Получил благодарност:
468 пъти в 205 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 3
По подразбиране Сърбел:ass:

Здравейтеняколко часа загубих днеска но си настроих антената парабола 210см във Велико Търново....тя недостъпна на тераса на 3тия етаж но пригодих едно желязо огънах го за да достигна конвертора INVACOM
за да го завъртя със желязото....успях да докарам до картина проблемния ми досега спътник Nilesat 201...не,че ги гледам всичките арабски програми....но исках да издокарам за гледане...11.977 CITY 7 и не от голяма важност MTV Arabia щото я има и на Badr 4....другите програми,които исках да гледам 11.785 това е най-силния транспондер..с него никога не съм имал проблеми но най-слаб беше 11.977 интерес представляваха за мен и 11.766 Където е Nile TV и Lybia Sport......както и 11.843 където са Nile News,Nile Drama,Nile Cinema,Nile Comedy,Nile Culture,Nile Life,Nile Sports...играх си с конвертора като го завъртвах наляво и надясно а антената с двата болта надолу нагоре за да искарам максимума като сигнал....горе долу успях но каналите пак понасичаха...освен позиционера Motech след него бях сложил един сплитер за да свържа 2приемника....като махнах сплитера и свързах кабела от позиционера към приемника на,който гледам...програмите вече не насичат и се гледат през целият ден....с исключение на 11.747 EDUC,който само следобед и вечер не насича....11.727 Korea TV пак вечерта до бяд след това насича....от Amos ми излезнаха от Middle East beam само 11.658 Israel 2 и Israel 10...малко ми се разстроиха источните спътници...но намерих средното положение...трябваше малко нагоре да регулирам антената за да ми излезнат Intelsat 902 11.555 IRIB 1,2,3,4,5 Iran и на Yahsat 1A 11.862 NATIONAL GEOGRAPHIC ABU DHABI HD???както и Intelsat 66E 12.595 РОССИЯ 1 и НН ТВ Ншжний Новгород ТВ....На Astra 2C ми излезна само 11.836 ARD Digital и 12.148 и 11.186....Защо има разлика в приемато на слаби програми в зависимост от температурата на въздуха при 30градуса сега при мен е по-добро положението отколкото когато беше 40градуса....Зимата дори ми излизат транспондерите с Хоризонтална поляризация на Thor 6....При ваз как е положението със слабите програми по спътниците....Сърби ли ви....
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Сърбелass


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.