The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 03-12-2012
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Ако приходите намалеят с 30-40%, дали ще почнат да предлагат по-качествени услуги? Съмнявам се. Единственото, което може да направят в такъв случай е да вдигнат цените като качеството, което предлагат ще е същото.
То това последното вече се случва.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 03-12-2012
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Случва се и махането на канали само ще влоши нещата. По-добър вариант, ако е възможно, е да се направи ъпдейт на ХД приемника да приема само ХД варианта на програмата при наличие на дублиране.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 03-12-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,727
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
По-добър вариант, ако е възможно, е да се направи ъпдейт на ХД приемника да приема само ХД варианта на програмата при наличие на дублиране.
е,и?какво ще помогне това,нали и 2те версии са на сателита и заемат капацитет?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #74  
Стар 03-12-2012
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре, да приемем, че махнат тези канали и качеството се вдигне. Колко хора според теб ще останат, колко ще се махнат и колко ще се включат?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 03-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз съм един от тези, които ще останат на кораба, ако видя раздвижване - минаване на S2 и на другите транспондъри и подмяна на оборудването с HD, след което и разкарване на SD версиите. Плащам абонаменти напред на пълен пакет. Имах 3 абонамента по 4 приемника, като миналата година по това време, заради неадекватните им действия и много по-адекватни от страна на Близу, едната четворка отпадна. Ако раздвижването се случи, двете четворки ще бъдат платени, ако не се случи и втората четворка отива в историята и ще бъде заменена с такава на Близу, като в общата цена, която плащам ще имам и нет, та хем повече канали, хем и нет в тея пари. Третата няма как да я разкарам засега, защото на мястото където се гледа, няма алтернатива. Просто Булсатком се изложиха страшно много и от оператор, който биеше всички, сега стана като селска кабеларка, която драпа месец за месец буквално.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
панорамна (03-12-2012)
  #76  
Стар 03-12-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
1.bTV SD-има HD версия
2.HBO SD-има HD версия
3.NG Wild SD-има HD версия
4.Travel Channel-коже да се пусне HD версията
5.Бозавите 2 SD Хоби Канали-Вместо по HD канала да повтарят едно и също,да сложат предаванията там
6.Евроспорт SD-има HD версия
7.bTV бозите и Ring вместо SD-има HD версии
8.Скат,ТВ Европа,БОА,Алфа - бозаааа
9.FreeX или там който беше,дето не излъчва през деня,да го сложат някъде след 00:00,вместо цял ден да стои черен екран.Май и Плейбой е така.
10.24Kitchen,FLN,TLC ми идват в повечко.
11.SD порнича-има HD версии.

Ако питате мен,и чалгията е бая,ама хайде,тях не ги включвам.Би било добре,да се пуснат iConcert,MTV HD,Mezzo HD.
Веско, ти ли ще купиш на пенсионерите по селата HD сателитните приемници? А телевизорите дето сина или дъщерята са им донесли "от града" като подарък в резултат на това че са ги подменили с нови HD телевизори. Няма каk да стане -поне скоро на този етап. Хора на по 50-60-70г, хич и не са чували за хд, а и не искат и да чуят -просто това ги устройва. Знам че не е правилно -но такова ни е мисленето -както казват немците от DW живеем в 80-те с малки изключения и не искаме да излизаме оттам.
Евентуално може да има раздвижване близките 2-3 години след влизането на цифровизацията и свободните канали, евентуално тогава булсат(и другите DTH) може да се превърне като премиум екзотика, и евнтуално тогаз може да имаш шанс ама надали....ще е скоро.
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТИНТИН за този полезен пост :
dyldiq67 (03-12-2012)
  #77  
Стар 03-12-2012
shamarasat shamarasat не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 517
Благодари: 430
Получил благодарност:
119 пъти в 92 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Веско, ти ли ще купиш на пенсионерите по селата HD сателитните приемници? А телевизорите дето сина или дъщерята са им донесли "от града" като подарък в резултат на това че са ги подменили с нови HD телевизори. Няма каk да стане -поне скоро на този етап. Хора на по 50-60-70г, хич и не са чували за хд, а и не искат и да чуят -просто това ги устройва. Знам че не е правилно -но такова ни е мисленето -както казват немците от DW живеем в 80-те с малки изключения и не искаме да излизаме оттам.
Евентуално може да има раздвижване близките 2-3 години след влизането на цифровизацията и свободните канали, евентуално тогава булсат(и другите DTH) може да се превърне като премиум екзотика, и евнтуално тогаз може да имаш шанс ама надали....ще е скоро.
фатката е ХД приемниците да станат 18 лв наи много и тогава може да има някакво раздвижване, Та тогава тия синове и дъщери от "градовете" ще занесат и по селата на техните родители ХД приемници които работят ПОВТАРЯМ РАБОТЯТ и НА неХД телевизори. Та тогаз може да се говори за някакво раздвижване защото ако стане на 18 лв приемника бонуса за клиента е около 15-16 канала отгоре. Ама то нали приемници няма а на всичкото отгоре че и скъпи...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на shamarasat за този полезен пост :
Кррииисссс (03-12-2012)
  #78  
Стар 03-12-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shamarasat Вижте мненията
фатката е ХД приемниците да станат 18 лв
То хубаво ще ги направят 18 лв, но проблема май в момента не е цената, а в това, че няма приемници. И ми се струва, че цената за смяна се поддържа изкуствено на 58 лева, защото ако я намалят съвсем ще я закъсат. На много простотии съм се нагледал в тази държава, ама такава да не можеш повече от година да отговориш на търсенето на продукт, който ти носи приходи и абонати не съм виждал
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
жоркин29 (04-12-2012)
  #79  
Стар 03-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е, как ще има приемници, като ще взимаме хляба на Мтел, Виваком и Глобул.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 03-12-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,727
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
То хубаво ще ги направят 18 лв, но проблема май в момента не е цената, а в това, че няма приемници. И ми се струва, че цената за смяна се поддържа изкуствено на 58 лева, защото ако я намалят съвсем ще я закъсат. На много простотии съм се нагледал в тази държава, ама такава да не можеш повече от година да отговориш на търсенето на продукт, който ти носи приходи и абонати не съм виждал
точно и аз това казах в началото на темата...

Цитирай:
срамота,21ви век да оставиш потенциален клиент,който ще вържеш за 18 месеца с договор да чака 2-3 месеца за приемник!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БСКбози, За, махане


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
помощ за махане на софтуер на булсатком приемник САША БЕЛИЯ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 42 13-11-2010 17:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.