The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-04-2010
Аватара на жк231
жк231 жк231 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 50
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране Някой купувал ли е DM800 от...

Здравейте,

Някой случайно да е купувал DM800 от някакъв агент от .......? От магазин за електроника, където "неофициално" се предлагали сателитни приемници. Предлагат ми да си взема от там приемник, но се чудя да не стане някой фал, защото знам че има китайски и по-китайски Цената за нов е 400 лв. (уж не слагал ДДС), някой ако има информация ще бъда благодарен да сподели, че не искам да се опарвам. Разбрах, че може да се поръча черен, сив, със или без надпис Dreambox и т.н. Тунерът му е Alps.
  #2  
Стар 18-04-2010
Аватара на plmko
plmko plmko не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2007
Местоположение: София
Мнения: 403
Благодари: 368
Получил благодарност:
116 пъти в 65 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Внимавай че евтиното излиза много скъпо понякога.Аз оргинален 800 освен черен не съм виждал,китайците са специалисти с надпис без надпис,даже и твоето име могат да напишат стига да поръчаш повече бройки...
  #3  
Стар 18-04-2010
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране

какво като е така....иди и го пробвай на място..
  #4  
Стар 18-04-2010
Аватара на жк231
жк231 жк231 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 50
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanzas Вижте мненията
какво като е така....иди и го пробвай на място..
Малко е сложно, защото трябва да ходя до ........ за целта. Дано се намери някой който е купувал.. ако не вероятно ще рискувам и ще докладвам тука какво е положението.
  #5  
Стар 18-04-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

А за 50 лева разлика заслужава ли си да се рискува?
Ако ти се повреди бокса мислиш ли, че ще ти изпълнят гаранцията?
Помисли малко
  #6  
Стар 27-04-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жк231 Вижте мненията
....
Авер, ти се пънеше тороидална антена да си купуваш, пък тука цепиш някакви 50-80 кинта ... я отивай в магазина на Ники ... че по-близо може и да не намериш ...
  #7  
Стар 28-04-2010
Аватара на жк231
жк231 жк231 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 50
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Наистина бях готов да купя тороидалка, но мненията във форума ме отказаха и в крайна сметка се насочих към добрия стар Триакс.

Също така реших да си взема dm800 от магазин с гаранция, пак заради мненията в тази тема, НО...

преди около седмица ходих във въпросния магазин (на Цар Самуил до Стамболийски) с парите в джоба с идеята да взема dm800hd, триакс 110, дисек ключ и останалите необходими чаркове (без конвертори каквито вече имам), за да най-накрая започна с изграждането на сателитната си система, но се ИЗУМИХ от обслужването в този (силно казано) магазин. Вярно, че отидох малко преди да затворят (15-на минути...), но единствената цел на човека зад щанда беше да си тръгна, едвам благоволи да стане от стола. Отговорите на всичките ми въпроси бяха "на сайта го има, виж в сайта, на сайта всичко си пише, поръчай през сайта" и т.н. Е добре де, за какво въобще го държите това магазинче тогава? Нямам идея как им е гаранционната поддръжка, но аз лично май оттам ще си купя само дисек ключа, че на друго място няма такъв, какъвто ми трябва.

мод. едит
  #8  
Стар 28-04-2010
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жк231 Вижте мненията
Вярно, че отидох малко преди да затворят (15-на минути...), но единствената цел на човека зад щанда беше да си тръгна, едвам благоволи да стане от стола. Отговорите на всичките ми въпроси бяха "на сайта го има, виж в сайта, на сайта всичко си пише, поръчай през сайта" и т.н. Е добре де, за какво въобще го държите това магазинче тогава? Нямам идея как им е гаранционната поддръжка, но аз лично май оттам ще си купя само дисек ключа, че на друго място няма такъв, какъвто ми трябва.
Съжелявам за теб, но си попаднал на не много отзивчивия (предполагам наемен) работник. Ако се свързеш със собственика на магазина - Ники и си уговориш среща с него ще си промениш мнението коренно. Бях в подобна ситуация и неусложливия служител се обади на Ники след което получих отговор на всичките ми въпроси и се купих това което ми беше необходимо и останах доволен.
Препоръка към Ники - може би трябва да седите повече в магазина или да си поговорите с вашия служител на .
  #9  
Стар 28-04-2010
Аватара на сателитков
сателитков сателитков не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 265
Благодари: 49
Получил благодарност:
45 пъти в 32 поста
Сваляния: 119
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жк231 Вижте мненията
Наистина бях готов да купя тороидалка, но мненията във форума ме отказаха и в крайна сметка се насочих към добрия стар Триакс.

Също така реших да си взема dm800 от магазин с гаранция, пак заради мненията в тази тема, НО...

преди около седмица ходих във въпросния магазин (на Цар Самуил до Стамболийски) с парите в джоба с идеята да взема dm800hd, триакс 110, дисек ключ и останалите необходими чаркове (без конвертори каквито вече имам), за да най-накрая започна с изграждането на сателитната си система, но се ИЗУМИХ от обслужването в този (силно казано) магазин. Вярно, че отидох малко преди да затворят (15-на минути...), но единствената цел на човека зад щанда беше да си тръгна, едвам благоволи да стане от стола. Отговорите на всичките ми въпроси бяха "на сайта го има, виж в сайта, на сайта всичко си пише, поръчай през сайта" и т.н. Е добре де, за какво въобще го държите това магазинче тогава? Нямам идея как им е гаранционната поддръжка, но аз лично май оттам ще си купя само дисек ключа, че на друго място няма такъв, какъвто ми трябва.

Въпросният човек от Враца за който става въпрос в темата сега чака доставка и в петък ще му звънна ако има наличност, направо си взимам един дриймбокс от него - какъвто такъв. И без това вече ми писна, от 1 месец се каня....
Колега,аз съм Враца.Дай някакви координати на въпросния човек,за да видя за какво иде реч и го споделя в форума!
__________________
Edison Mio 4К,Edison OS mega,Edison Mini,DM 800HD,DM 500,парабола 2.10 конв.Inverto 0.3db,офсет 0.90 четири конв. ALPS 0.5db,офсет 0,90 дв.конв.GS 0,2db за кръгова поляризация,офсет 0.60 четворен.конв.GT-TC40 0.2db,DISEqC Едисион 10x1.
  #10  
Стар 28-04-2010
Аватара на kanzas
kanzas kanzas не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 164
Благодари: 66
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 117
Ъплоуди: 0
По подразбиране

все пак това е магазин а не е бюро за консултации.....в края на работния ден ....все пак човека може и да е бил изморен....сигурно на ден са около 10 15 човека които само разпитват и нищо не купуват..има момент в който ти писва да повтаряш само едно и също.....аз съм клиент на този магазин и лично аз съм правил същите работи ...отивам и само съм разпитвал.....е след време съм и купувал....но е имало и моменти които не му се е обяснявало много на човека отсреща....не е болка за умиране...все пак там са сериозни хора ,които си разбират от работата...случва се ....пък и цените и гаранцията са им добри...истината е че хората повече си говорят тколкото пазаруват и по трудно може да се прецени потенциалния клиент.....аз лично съм доволен от магазина ,не си спомням какво точно исках да взема един ден но ми казаха че не е много удачно това което исках и ми предложиха друго което беше по доброто решение..по евтиното в моя случай......
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dm800, купувал, ЛИ, Някой, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Знаели някой.... thebullet ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-12-2010 14:04
Някой от Асеновград BOBIKAT Дъра-Бъра 2 03-11-2010 21:24
Някой пробвал ли е това ? ВАСКО_В ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 29-05-2010 20:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.