The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 04-12-2012
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За съжаление не всички имаме късмета да имаме избор на повече оператори,аз например може да се преместя само при виваком ,ама те са големи измамници и така явно ще чакаме по добри дни на Булсата!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 04-12-2012
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,051
Благодари: 996
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Не знам. Аз 18 месеца проблем не съм имал, дори си преподписах за нови 18 месеца на единия адрес. На втория съм се закичил леко нелегално и им след нещата, но за момента няма забележки.
Проблемите ти ,ще започнат,когато се откажеш от тях.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 04-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ааа, не знам. Като се откажа си пазя документите. Имам си един класьор, пълен с гаранционни карти, документи от договори с оператори и всички останали тарикати в таз държава. Винаги си пазя документите, после някой ако има претенции, аз имам документи. Като им върна оборудването, нали ми дават протокол? Ако не ми дадат протокол, нищо не връщам. Преди години им бях дългогодишен абонат, като тогава бяха под името Еуроком Пловдив/Кейбълтел. Още си пазя документите, че услугата ми е спряна и не дължа пари. Ако ме потърсят, имам всичко черно на бяло, ако пак имат претенции - ще се съдим и ще ги осъдя. КАТ осъдих два пъти, та някой оператор ли няма да осъдя
Отговори с цитат
  #104  
Стар 04-12-2012
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,051
Благодари: 996
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Ааа, не знам. Като се откажа си пазя документите. Имам си един класьор, пълен с гаранционни карти, документи от договори с оператори и всички останали тарикати в таз държава. Винаги си пазя документите, после някой ако има претенции, аз имам документи. Като им върна оборудването, нали ми дават протокол? Ако не ми дадат протокол, нищо не връщам. Преди години им бях дългогодишен абонат, като тогава бяха под името Еуроком Пловдив/Кейбълтел. Още си пазя документите, че услугата ми е спряна и не дължа пари. Ако ме потърсят, имам всичко черно на бяло, ако пак имат претенции - ще се съдим и ще ги осъдя. КАТ осъдих два пъти, та някой оператор ли няма да осъдя
И аз им върнах всичко,но преди няколко месеца ми пратиха писмо,че им дължа 140лв.Абонат съм им бил преди 3-4г.За капак звънят на вратата през няколко месеца да эарибяват.Мошенници големи са.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 04-12-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Нямаш ли документи? Ако имаш - пращаш им ги сканирани и да го духат. А за звъненето - няма отърване. Момчетата и момичетата, които обикалят като глухи кучки, какво са виновни. И те за левчетата бачкат. Не съм бил груб с тях никога. Обяснявам достатъчно ясно, че нямам интерес и им пожелавам успех и приятен ден.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БСКбози, За, махане


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
помощ за махане на софтуер на булсатком приемник САША БЕЛИЯ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 42 13-11-2010 17:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.