The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] > Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 15-11-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цифра -> Да, общо взето така си разбрал , но никога не е 100% сигурно нищо . Но не знам защо толкова се интересуваш как е направено вместо да гледаш дали работи или не .
Може би можеш да поправяш бъгове ? Ако е така може да кажеш как и ние да помогнем . За съжаление за тия новите чипове на АЛи няма нито SDK нито нещо емулатори и т.н.

@denyo : Сигурен съм щото аз съм човека , който се свърза с тях и им съдейства да го оправят със доказателства че не работи . И на всичкото отгоре съм и със софта който те ми дават и виждам че работи
Не не е апокрифен софтуера им а просто след като аз ги "занимавам" е логично на мене да ми го пращат нали така ? Но не е редно да ги спамят 1000 човека . Както виждате ви давам всичко което ми пратят за тест. Причината че го няма на сайта им е това че явно не искат да слагат 500 релийза а искат да направим един хубав оправен софт и тогава да го сложат там .. защото сигурно не съм само аз да им пиша така и не е само този им продукт . Затова и си мисля че сега ма застой . Четох май че пуснали някаква нова серия телевизори . Вероятно и за него се грижат за софтуер така че....

Последно редактирано от Йовчо Димов : 15-11-2013 на 11:16
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ali, За, Има, която, ЛИ, на, опреснява, предаване, приставка, сведенията, текущото, чип


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Прогнозата, която разтърси света ROCCO Дъра-Бъра 11 03-08-2013 00:40
Информация за кабелна телевизия, която искам ВикторияЦв СПОРТ 9 18-08-2011 15:13
Как да видя снимката която е постната ето тук? alex78 Новини и мнения 10 20-10-2010 16:43
ESATA-USB-приставка за USB конектора и ESATA филасат DREAMBOX 10 04-07-2010 02:29
една възможност , с която можем да си променим живота Ники Дъра-Бъра 14 30-11-2009 15:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.