The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 25-03-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Wel wel wel, Въобще как ти мина през акъла тази мрна мисъл, че покет ПС е телефон не ми е ясно, явно покрай Андройда или Симбияна си се напушил здраво, след като ти е убегнало, че от 2002 год, Майкорсофт рекламира ПОКЕТ ПС, а не телефон и що си мислиш, че Андрой и Айфонето не са по подобен начин.... Операционната ситема Уиндоус мобайл си е перфектна и си много назад в нещата. Това, че в момента Андрой и Ейпъл са на върха, не значи, че старата операционна система ВинМобил 2002,2003-5-6.5 не си е вършила рботата, това, че ти по това време си имал ТЕЛЕФОН СЪС СИМБИАН, си е твой проблем.... А покетите със ВинМобайл им бяха спънати към тактова честота ( както и сегашните но по-не се забелязва) заради ограничения от ГСМ остество и др., които надали ще разбереш....
Бъди благодарен на ВИнМобиле до 6.5, щото след тях нищо не е е същото и напротив става по-сложно, вярно е, че хакерите разбиха маркет-а на Андройд и Ейпъл и новата Уйндоус 7, а сега си помисли какво ще стане с любимия ти Андройд или Ейпъл, ако ги заключат и трябва да си купуваш програмите, като останалите бели хора? Мислиш ли, че разработчиците на софтуер не гледат какви безобразия и кражби стават с техните продукти или смяташ, че и те са прости и не знаят как да си напишат гоогле.ком?
Гарантирам ти, че ще дойде време в което ще търсим ефективността и простотата на платформата виндоус мобайл 5-6.1, щото досега закачах покета и директно се изпляскваше в експлорера и ровех в него както си искам, ама Бил Гейтс видя какви ги изср@ Стив Джобс с този маркет и той направи всичко през Зуне, че и картата с памет не мога да видя, една снимка, ако не е хакнат софтуера не мога да изкарам като хората от покета... И покета не е телефон, покета съчетава: телефон, синия зъб, вифи, гпс в едно и ги управлява, ако не знаеш..
И пак ти напомням:
Гарантирам ти, че ще дойде време в което ще търсим ефективността и простотата на платформата виндоус мобайл 5-6.1
Ама аз нямам нито устройства с андроид, нито със симбиан ... Даже не знам как точно изглеждат, та затова си позволих да попитам дали HTC Wildfire е вече с хардуер и софтуер на ниво или си е старото HTC. Но пък уиндоус мобайл 6.1 и 6.5 не са ми хич чужди, иначе нямаше да се включа в темата да спамя.
Извинявай, че попитах!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25-03-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Ела аз ,ще ти покажа ,какво е да си гей , вземи си повече вазелин за аспуха ,че ще те боли ....

Признат грях - половин грях
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25-03-2011
PhilipZ PhilipZ е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Ама аз нямам нито устройства с андроид, нито със симбиан ... Даже не знам как точно изглеждат, та затова си позволих да попитам дали HTC Wildfire е вече с хардуер и софтуер на ниво или си е старото HTC. Но пък уиндоус мобайл 6.1 и 6.5 не са ми хич чужди, иначе нямаше да се включа в темата да спамя.
Извинявай, че попитах!
HTC Wildfire e пръчка - много е слаб процесора и се мота. Ако никога не си виждал андроид базиран телефон, може и да го приемеш, но пипнеш ли Desire или DesireHD и ще търсиш начин да се отървеш. Кажи кой WinMobile си ползвал и ако имам впечатления ще ти кажа с какво можеш да го сравниш.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25-03-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
HTC Wildfire e пръчка - много е слаб процесора и се мота. Ако никога не си виждал андроид базиран телефон, може и да го приемеш, но пипнеш ли Desire или DesireHD и ще търсиш начин да се отървеш. Кажи кой WinMobile си ползвал и ако имам впечатления ще ти кажа с какво можеш да го сравниш.
По-горе съм написал какви телефони имам и с какви операционни системи: тъч даймънд с 6.1 и тъч2 с 6.5. Лично за себе си бих сравнил двата апарата със сгазен от самосвал на ливада бенефон сигма голд.
А, между другото, ако се сменят процесорите на гореспоменатите покети с няколкоядрени на 3 гигахерца, може и да проработят като телефони, надявам се.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25-03-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

продължение......



Макар, че HTC все още не са обявили официално, че ще предлагат GSM вариант на смартфона с 3D екран HTC EVO 3D, не сме се съмнявали и за миг, че такава ще има. Доказателствата за това са достатъчно очевидни - в сайта на компанията вече има страница на устройството със съответните характеристики за работа с тукашните мобилни мрежи. Промените в спецификациите в сравнение с американската версия са малко - вместо 4GB вградена памет, телефона разполага с 1GB такава. RAM паметта остава в размер 1GB. Основно място сред характеристиките заемат 4.3" автостереоскопичен 3D екран с резолюция 540x960 пиксела (qHD), който позволява разглеждането на 3D съдържание без очила, две 5МР камери за улавянето на снимки и 3D 720р HD видео и чипсета Qualcomm Snapdragon MSM8660 с 1.2 GHz двуядрен процесор и графичен ускорител Andreno 220. Налице е и 1,3МР предна камера за видеоразговори.

Възможностите за връзка също са интересни. Освен стандартните Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 и HSDPA 14.4 Mbps откриваме и microUSB 2.0 5-пинов порт, който поддържа стандарта mobile high-definition video link (MHL). Вече писахме за него, но ще припомним, че позволява използването USB или HDMI връзка с един конектор. Налице са още слот за microSD карти, съвместимост с технологията DLNA, FM радио, GPS приемник и аудиотехнологията SRS за създаване на виртуален съраунд звук при ползване на слушалки. HTC EVO 3D работи с Android 2.3, който е комбиниран с интерфейса HTC Sense. В него са добавени някои нови функции като например активен екран в заключено състояние на телефона, който показва различна информация и нов дизайн на основния екран предлагащ повече динамично обновявани данни. Засега не е ясно кога ще започнат продажбите на телефона, но вероятно ще е през лятото, когато до пазара ще достигне и американската му версия.
mobilebulgaria.com
Отговори с цитат
  #36  
Стар 25-03-2011
Стивт Стивт не е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
HTC Wildfire e пръчка - много е слаб процесора и се мота. Ако никога не си виждал андроид базиран телефон, може и да го приемеш, но пипнеш ли Desire или DesireHD и ще търсиш начин да се отървеш. Кажи кой WinMobile си ползвал и ако имам впечатления ще ти кажа с какво можеш да го сравниш.
Та какво му е на Desire-a колега.... аз съм с HTC Desire и мога да кажа че телефона е супер.... Сравнявал съм го с дисплей на Самсунг(амолед) и не виждам Самсунга да превъзхожда....
А може и да съм кьорав незнам
Отговори с цитат
  #37  
Стар 25-03-2011
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 489
Благодари: 140
Получил благодарност:
317 пъти в 131 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Aй стига сте си мерили покетите, като ония работи, ами гледайте, че ВинМо 7 има отдавна 3D Camera:
Прикрепени файлове
Тип файл: zip 3D Camera.zip (62.3 КБ, 4 разглеждания)
Отговори с цитат
  #38  
Стар 25-03-2011
PhilipZ PhilipZ е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
По-горе съм написал какви телефони имам и с какви операционни системи: тъч даймънд с 6.1 и тъч2 с 6.5. Лично за себе си бих сравнил двата апарата със сгазен от самосвал на ливада бенефон сигма голд.
А, между другото, ако се сменят процесорите на гореспоменатите покети с няколкоядрени на 3 гигахерца, може и да проработят като телефони, надявам се.
Явно е било по-горен пост и не съм направил връзка. Колкото е бавен даймънда, така е и Wildfire-a. Но ако върнеш лентата назад и си спомниш какво беше даймънда като излезе в сравнение с другите ще видиш че не е бил чак толкова "слаб"
Цитирай:
Първоначално написано от Стивт Вижте мненията
Та какво му е на Desire-a колега.... аз съм с HTC Desire и мога да кажа че телефона е супер....
Не си ме разбрал, имах впредвид че Desire е както трябва като скорост, за разлика от Wildfire
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3d, htc, ПУСКА, сащ, смартфон


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ПЪРВИЯТ СМАРТФОН С ДВУЯДРЕН ПРОЦЕСОР ИДВА В ЕВРОПА ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 04-03-2011 13:56
Британци тестват смартфон в Космоса ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 24-01-2011 18:35
Путин благослови руски смартфон dsc GSM мобилни комуникации 4 31-12-2010 11:47
Смартфон вместо ключ за хотелската стая ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 03-11-2010 14:14
TRT пуска TRT TURIZMI ТИНТИН НОВИ ЧЕСТОТИ 0 20-10-2009 10:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.