The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 29-12-2012
Дявола94 Дявола94 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Как се настройва втора сателитна антена на Булсатком?

Преди 2 години си купихме 2 сателитна антена на Булсат , за да гледаме свободните канали от ХотБърд , дойде екип , който свърза всичко и т.н имаше около 200 свободни канала , след време нещо стана и всичко изчезна , останаха си само платените канали от основния сателит , та въпроса ми е как мога да свържа отново втората чиния , за да гледам другите канали ? Имам основен приемник + допълнителен .

ПП : От Булсат казаха , че тази сателитна чиния се таксува само веднъж 50 лв и след това те не носят отговорност .

Последно редактирано от Дявола94 : 29-12-2012 на 13:42
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29-12-2012
Аватара на emskia
emskia emskia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Ibiza
Мнения: 323
Благодари: 151
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дявола94 Вижте мненията
Преди 2 години си купихме 2 сателитна антена на Булсат , за да гледаме свободните канали от ХотБърд , дойде екип , който свърза всичко и т.н имаше около 200 свободни канала , след време нещо стана и всичко изчезна , останаха си само платените канали от основния сателит , та въпроса ми е как мога да свържа отново втората чиния , за да гледам другите канали ? Имам основен приемник + допълнителен .

ПП : От Булсат казаха , че тази сателитна чиния се таксува само веднъж 50 лв и след това те не носят отговорност .
Предполагам че двете антени са ти свързани към приемника чрез Diseq ****! И ако е така най-вероятно е че честотите за Хотбърда трябва да се подменят с по-нови!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29-12-2012
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,886
Благодари: 1,004
Получил благодарност:
695 пъти в 453 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Или прецакан diseqc , прецакан кабел ,прецакан конвертор, разстроена антена , свръзка ? Трябва да се провери всичко.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29-12-2012
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дявола94 Вижте мненията
Преди 2 години си купихме 2 сателитна антена на Булсат , за да гледаме свободните канали от ХотБърд , дойде екип , който свърза всичко и т.н имаше около 200 свободни канала , след време нещо стана и всичко изчезна , останаха си само платените канали от основния сателит , та въпроса ми е как мога да свържа отново втората чиния , за да гледам другите канали ? Имам основен приемник + допълнителен .

ПП : От Булсат казаха , че тази сателитна чиния се таксува само веднъж 50 лв и след това те не носят отговорност .
Ако се уточним ( 2 сателитна антена ) и (основен приемник + допълнителен ) мисля ще може да се реши задачата.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, Булсатком, втора, как, на, настройва, Сателитна, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Втора антена на БУЛСАТКОМ към Хотбърд има ли смисъл tigar4o ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 13 25-12-2012 01:27
Мотор или втора антена? fockers МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 52 05-04-2012 16:42
Сателитна антена 2.05m alexst682000 Приключили продажби 2 15-09-2011 21:34
Втора Антена minyor4o ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 6 25-07-2011 01:17
Булсатком изкараха втора делта HD Чък Норис ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 06-12-2009 19:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.