The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #271  
Стар 02-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Булсат да си оправят качеството и да пуснат по-добри програми, па тогава да имат претенции за нещо. Сега за какво се плаща? За куп боклучливи канали с долнопробно качество.
Аз лично не мисля, че нещата са точно такива каквито ги представят от Булсат. Доста манипулират и преекспонират май. С тази им политика да дават по още три приемника за по 2 лева лева към основният и те да се ползват от лица които не са им абонати...
Така абонатите им изкуствено се увеличават и таксата им влиза...
Ама така е. Вместо да си гледат бизнеса, те тръгнали на кръстоносен поход. Хак им е. Ще се радвам ако абонатите им ги осъдят за това, че ги лишават от обявените канали.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чобан за този полезен пост :
Brian (03-01-2013)
  #272  
Стар 02-01-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Булсат да си оправят качеството и да пуснат по-добри програми, па тогава да имат претенции за нещо. Сега за какво се плаща? За куп боклучливи канали с долнопробно качество.
Аз лично не мисля, че нещата са точно такива каквито ги представят от Булсат. Доста манипулират и преекспонират май. С тази им политика да дават по още три приемника за по 2 лева лева към основният и те да се ползват от лица които не са им абонати...
Така абонатите им изкуствено се увеличават и таксата им влиза...
Ама така е. Вместо да си гледат бизнеса, те тръгнали на кръстоносен поход. Хак им е. Ще се радвам ако абонатите им ги осъдят за това, че ги лишават от обявените канали.
Браво истината е някъде там!
Иначе късно буладжиите се юрнаха да гонят HD абонати въпреки че нямат достатъчно захарници. Не стига че нямат, а и договори и още пари искат за включване. Хак да име и обица на ухото ако се задържат на базара за клиенти.
__________________

Последно редактирано от Хоризонт : 02-01-2013 на 23:26
  #273  
Стар 02-01-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от пешето Вижте мненията
Mамата си е е***о..! Веднага се появиха яко защитници и предлагачи на Близо и Вивашит.

.
  #274  
Стар 02-01-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Булсат да си оправят качеството и да пуснат по-добри програми, па тогава да имат претенции за нещо. Сега за какво се плаща? За куп боклучливи канали с долнопробно качество.
Аз лично не мисля, че нещата са точно такива каквито ги представят от Булсат. Доста манипулират и преекспонират май. С тази им политика да дават по още три приемника за по 2 лева лева към основният и те да се ползват от лица които не са им абонати...
Така абонатите им изкуствено се увеличават и таксата им влиза...
Ама така е. Вместо да си гледат бизнеса, те тръгнали на кръстоносен поход. Хак им е. Ще се радвам ако абонатите им ги осъдят за това, че ги лишават от обявените канали.
Опитах се да стисна зъби,броих до 10 ама не можах.
Много нагло, колега ли си какво си!

Последно редактирано от пешето : 02-01-2013 на 23:55
Следните потребители (2) благодарят на пешето за този полезен пост
Rafaello (02-01-2013), Пламен Тачев (03-01-2013)
  #275  
Стар 03-01-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А, пълно е с клакьори.
Ама дреме ти на к**а - анкетите говорят достатъчно
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
register (03-01-2013)
  #276  
Стар 03-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от пешето Вижте мненията
Опитах се да стисна зъби,броих до 10 ама не можах.
Много нагло, колега ли си какво си!
Нагло?
Отдавна съм минал пубертетската възраст и знам, че в тази война аз съм на друга страна - тази на потребителите. Мен не ме интересуват интересите на 2-те компании защото нито съм собственик нито акционер в тях. Само глупави хора биха позволили да ги използват толкова елементарно във война, която не е тяхна, а е против тях. Затова и шепа умни глави яхат 8 милиона xxxxxxx и си правят каквото поискат с тях.

Бъди на правилната страна - тази на потребителя! И си потърси правата. Поискай да ти сторнират от месечната такса пропорционалната стойност на това което са ти взели. Това е правилната страна. А те да си мерят пи*ките колкото и както искат.

Така мисля аз, а ти?

Последно редактирано от Чобан : 03-01-2013 на 00:15 Причина: премахване на повторена дума.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чобан за този полезен пост :
Brian (03-01-2013)
  #277  
Стар 03-01-2013
никман никман не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: София
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, един приятел ми прати линк според който собствениците на БТВ медиа прилагат същите трикове и в Румъния

http://newsromania.com/news/business...m-subscribers/
И аз съм убеден че проблема е БТВ
  #278  
Стар 03-01-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В случая Булсатком са на страната на потребителя, поради факта, че най-лесно е да ударят таксата с 2-3-4лв. и няма да загубят много от абонатите си, тъй като цените им почти ще се изравнят с тези на конкурентите. Булсатком защитават и правата на конкурентите си, като последните много добре го разбират. Ако номерът на ьТВ мине на едно място, ще се вземат на сериозно и ще се пробват навсякъде.
И не на последно място - кое да ти сторнират пропорционално, след като не се знае колко време няма да го има? Или всеки ден да минаваме за по някоя с'тинка, а?
Някои неща или не ги разбирате или се правите, че не ги разбирате...
Следните потребители (5) благодарят на Златанов за този полезен пост
dtvbguser (03-01-2013), Leon (03-01-2013), register (03-01-2013), tsvete76 (08-01-2013), Зелен (03-01-2013)
  #279  
Стар 03-01-2013
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Отдавна съм минал пубертетската възраст и знам, че в тази война аз съм на друга страна - тази на потребителите.
Обаче един тях е виновен и прави потребителите на маймуни. И този някой много ясно се вижда кой е. Не само този оператор е с преустановено излъчване на каналите. Както се вижда собствениците на тези канали имат проблеми и с каналите си в съседна Румъния. Ти като потребител се съгласяваш с политиката на оператора си до определен момент. Няма как да си пас, когато една медия те прави на маймуна. Но след като си привърженик на БТВ сменяш си оператора.
  #280  
Стар 03-01-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чобан Вижте мненията
Нагло?
Отдавна съм минал пубертетската възраст и знам, че в тази война аз съм на друга страна - тази на потребителите. Мен не ме интересуват интересите на 2-те компании защото нито съм собственик нито акционер в тях. Само глупави хора биха позволили да ги използват толкова елементарно във война, която не е тяхна, а е против тях. Затова и шепа умни глави яхат 8 милиона xxxxxxx и си правят каквото поискат с тях.

Бъди на правилната страна - тази на потребителя! И си потърси правата. Поискай да ти сторнират от месечната такса пропорционалната стойност на това което са ти взели. Това е правилната страна. А те да си мерят пи*ките колкото и както искат.

Така мисля аз, а ти?
Виж,какво съм писал в #30

Последно редактирано от Зелен : 03-01-2013 на 00:21
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 51 (0 членове и 51 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 23:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 13:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 14:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 08:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 15:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.