The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: За кой сте в спора?
Подкрепям Булсатком 338 71.91%
Телевизиите са в правото си 43 9.15%
Дреме ми 89 18.94%
Гласували: 470. Вие може да не гласувате в тази анкета

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #631  
Стар 09-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
Ех, Чобане 100-200, казваш, а... от две IP-та... срещу милионната орда на бТВ Че терористи, че чудо... И накрая не "даваш" на оператора да ти казва какво да гледаш, но даваш на телевизията да ти казва, че "гледаш, не гледаш - плащаш"? Така те разбрах, ама аз даже и овчар не съм, може да не разбирам
Овчарлъка не е лесна работа. То... от всеки ако ставаше овчЕрин... докъде щяхме да стигнем
Не се пъни много, и аз не мога да се разбера в повечето случаи. Овчарска ми работа
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чобан за този полезен пост :
  #632  
Стар 09-01-2013
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Голямо мазало ще става
На мен ми е интересно дали условията към операторите, които ще продължат да излъчват БТВ и ТВ7 каналите ще са същите като към Булсат, защото ако са такива и продължат да ги предлагат, значи във високите им цени им заложен голям буфер и просто ще намалят малко печалбата, а в другия случай и те ще увеличават цените, с което директно гълтат вода и няма кой да им плаща тъй като и сега дерат здраво
  #633  
Стар 09-01-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
Голямо мазало ще става
На мен ми е интересно дали условията към операторите, които ще продължат да излъчват БТВ и ТВ7 каналите ще са същите като към Булсат, защото ако са такива и продължат да ги предлагат, значи във високите им цени им заложен голям буфер и просто ще намалят малко печалбата, а в другия случай и те ще увеличават цените, с което директно гълтат вода и няма кой да им плаща тъй като и сега дерат здраво
Че каде ще идат. Потребителя -зрителят е винаги отдоле.
__________________

Последно редактирано от Хоризонт : 09-01-2013 на 00:16
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хоризонт за този полезен пост :
  #634  
Стар 09-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
На мен ми е интересно дали условията към операторите, които ще продължат да излъчват БТВ и ТВ7 каналите ще са същите като към Булсат...
Те договорите изтичат по различно време. Като им наближат датите, може и друг да изреве на умряло от бТВ. Дотогава целта на всички е да смукнат от абонатите на була, щото промоцията няма да е вечна. Пък после була ше им го върне, ако може и така си минават годините у нашата държава
  #635  
Стар 09-01-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ще им го върне цифрово ефирно.
__________________
  #636  
Стар 09-01-2013
Аватара на Чобан
Чобан Чобан не е на линия
селско дете обичливо
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 103
Благодари: 22
Получил благодарност:
50 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
Те договорите изтичат по различно време. Като им наближат датите, може и друг да изреве на умряло от бТВ. Дотогава целта на всички е да смукнат от абонатите на була, щото промоцията няма да е вечна. Пък после була ше им го върне, ако може и така си минават годините у нашата държава
Досега не виждам някой от другите да се държи по този, как да кажа - първичен начин, което ме навежда на мисълта, че другите ще договорят добри условия за себе си, респективно за абонатите си. Изкуството да се преговаря не е за всяка уста лъжица.
  #637  
Стар 09-01-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Това за вариянта за гледане на ефирната телевизия на БТВ ме накефи най-много. Малко им остана на БТВ. Само максимум половин година. Нека си продават турските сериали другаде. Ние ще ги гледаме без пари ефирно. Ако пък ги спрът от цифровото ефирно разпределение, са обречени на бърз фалит. Беше втора програма, беше Ефир 2, още помня края на петте точки, когато говорителката каза, че тук е края на Ефир 2. На другия ден БТВ. Без новини без нищо. Само дето картината им беше осезаемо по-добра. Очаква се и края на БТВ, ако както са тръгнали си отрежат клона на който седят. А хората няма да си спрът Булсата заради един канал. Тук в областа се търсят старите антени по селата, по тавани и по магазините, но хората ще продължат да си гледат булсат, защото на село да се свържеш с кабелна си е 40-60 лева. Повечето от абонатите имат поне едногодишни договори. За съд не може и дума да става, още по-вече че има и конпенсации от була, а докато изтекът много от договорите, ще тръгне цифровата ефирна и була с една флашка, допълнително или нещо от сорта, ще предлагат на абонатите си безплатно БТВ. Тогава БТВ ще го поемат - извинете за израза "заедно с тестисите.
Следните потребители (2) благодарят на ivo за този полезен пост
digipro (09-01-2013), register (09-01-2013)
  #638  
Стар 09-01-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

"с картофите" е по-обран израз
  #639  
Стар 09-01-2013
saturn3 saturn3 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 57
Благодари: 11
Получил благодарност:
14 пъти в 11 поста
Сваляния: 147
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Съмнявам се някой от така враждуващите да получи картофите...
Ноо потребителя е 100% сигурен....
  #640  
Стар 09-01-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Тук в областа се търсят старите антени по селата, по тавани и по магазините, но хората ще продължат да си гледат булсат, защото на село да се свържеш с кабелна си е 40-60 лева. Повечето от абонатите имат поне едногодишни договори. За съд не може и дума да става, още по-вече че има и конпенсации от була, а докато изтекът много от договорите, ще тръгне цифровата ефирна и була с една флашка, допълнително или нещо от сорта, ще предлагат на абонатите си безплатно БТВ. Тогава БТВ ще го поемат - извинете за израза "заедно с тестисите.
Това разсъждение е в теориата на вероятностите, ако все още са останали до лятото абонати и бъдещи фенове на эфирна тв.
Тиа негодници от БУЛСКУМС за всяка промяна искат нов договор. Или залъгват временно. Да си припомним историята с връщането на ирдето картите. Ако сте късопаметни ще ви разкажа как бе примен. Та значи лятото бях на почивка, самостоятелно в Каварна и тъкмо следобеда съм се излегнал на централния им плаж, под леката музика на хардрок, гушнат със една руска мацка с която преди два дни се запознах и .. И в този момент телефона ми тревожно звъни. И от централния офис ми бръщолевят, че мога да сменя ирдето картата със приемник и 6 месеца безплатно програми. Развалиха ми дрямката, иначе в хотела имаше кабелна. И сега на тоя захарник се чудя как да извадя съпротивлението щото си е паметник.
__________________

Последно редактирано от Хоризонт : 09-01-2013 на 00:57
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, Булсатком, войната, Във, граматика, им, ЛИ, ПО, Подкрепяте, срещу, тв7, урок, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Superbowl 45 - неделя срещу пон-ник, 1:30 ч. Стоян СПОРТ 39 03-02-2020 23:44
Войната срещу ЦСКА Antonio СПОРТ 5 02-04-2012 13:50
Amazon срещу Google ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 10-10-2011 14:32
Войната между Apple и Adobe приключва Музикантът GSM мобилни комуникации 1 07-06-2011 08:28
Колко често ни подкрепяте за БГТОП ? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 05-03-2010 15:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.