The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #81  
Стар 08-10-2008
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Препоръчайте ми кой модел да си купя!

Цитирай:
Първоначално написано от sky
Най вероятно ще е с CCcam, тъй като него намерих. Като дойде приемника ще пробвам. Даже сега видях , че има SSHD поддръжка в IP BOX с dropbear, което направо си е супер. Виждам , че има и firewall с iptables , което е още по гот. Направо си настройваш firewall на бокса директно. Засега езглежда супер стабилен бокс. Дано и наистина е така.
SKY е вече един щастлив собственик на IPBOX 422S/Relook 400s с 2 сателитни тунера ... Нека сам сподели първите си впечетления от приемника
Отговори с цитат
  #82  
Стар 10-10-2008
sky sky не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Препоръчайте ми кой модел да си купя!

Приемника е много добър. Не мисля, че се различава по нещо от Dreambox 7025 примерно. Засега още разучавам имиджите и си търся някой който да ми допадне. Пробвах няколко вида, почнах от оригиналния през AB Enigma и сега съм с SIF Team. Последните 2 много си приличат, даже да не кажа че са еднакви. Но за съжаления не ми допада мнюто на приемника. Много е объркващо с каналите. Аз немога да се оправя пък какво остава за жената. Пробвах е Fantacy Team . Много добър имидж, има си всичко и много ми допадна. Като оригиналния е, само дето има поддръжка на EMU. Единствено няма web и това адски ме дразни. Сега мисля, дали мога да съчетая web интерфейса от другите 2 и да го сложа на този. След малко ще пробвам и Gemini, ама като гледам и той няма да ми допадне много. А и да кажа, че нито SIF Team или AB Enigma ми засичат 2-та тунера.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
да, кой, купя, ми, модел, Препоръчайте, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Препоръчайте конвертор и облъчвател Георги Банков КОНВЕРТОРИ 32 22-01-2011 20:47
Препоръчайте ми конвертор lz1mnw КОНВЕРТОРИ 0 18-01-2011 10:02
Препоръчайте линеен мотор Георги Банков МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 4 09-01-2011 16:09
Търся купя DM800PVR HD CH lubo781 Кошче 1 29-12-2010 14:04
Кой приемник да купя за (NTSC) телевизор! Кокича Въпроси и отговори 9 01-06-2010 10:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.