The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 23-09-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много по-добре ще е да пуснат вместо тази боклук, нещо по-добро като 24Techno, Music Box Russia, Music Box Ukraine, RTL, Pro 7, Sat 1, Rai Uno, Наше Кино, ARD, Motors TV, Escales, TVE, DW...

Надявам се разбирате, че тези канали са по-стойностни и може да се задържи човек повече от няколкото секунди на Crime and Investigation
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23-09-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,312
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Много по-добре ще е да пуснат вместо тази боклук, нещо по-добро като 24Techno, Music Box Russia, Music Box Ukraine, RTL, Pro 7, Sat 1, Rai Uno, Наше Кино, ARD, Motors TV, Escales, TVE, DW...

Надявам се разбирате, че тези канали са по-стойностни и може да се задържи човек повече от няколкото секунди на Crime and Investigation
За тези канали си пусни кабелна. Трябва ни нещо без лого в картината по време на филма и мача.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23-09-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Надявам се, че разбираш, че няма никаква логика РаиУно или ПроЗийбен да ми задържат вниманието повече от 10 секунди, освен да позяпам циците на някоя италианска водеща...
Иначе като алтернатива и нещо "малко по-интересно, макар и непреведено", мога да предложа Euronews, че само с едно CNN-че не е добре откъм новини...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23-09-2013
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Много по-добре ще е да пуснат вместо тази боклук, нещо по-добро като 24Techno, Наше Кино ....
Надявам се разбирате, че тези канали са по-стойностни и може да се задържи човек повече от няколкото секунди на Crime and Investigation
Ти имаш нужда от по силни хапчета!
Кой ти е казал че тези канали са за нашия пазар, пък и ако погледаш 24 техно ще видиш копие на садържание от дискъвъри и т.н.

Поздрави.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23-09-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
За тези канали си пусни кабелна
Crime също е канал от кабелните телевизии

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Кой ти е казал че тези канали са за нашия пазар
Аз ти казвам. Има много хора, които ще гледат тези канали заради езиците им. Имам приятели, които научиха немски език, гледайки сателитните немски през 90те... Ама е нормално да не разбирате, щот нямате визия за подобно нещо. Важно е да има български мазньоч, пък останалото...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23-09-2013
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,312
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Crime също е канал от кабелните телевизии
Имах предвид за втората редица от канали и това го знаеш добре. Само тука се плаща за нещо което не се ползва.
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23-09-2013
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Има много хора, които ще гледат тези канали заради езиците им. Имам приятели, които научиха немски език, гледайки сателитните немски през 90те...
Предвид политиката на:
- Дискавъри - пълно оте*аване на БГ пазара и една камара непреведени "мазньочи",
- НатГео - съкращаване и свиване на предлаганата продукция и броя канали за нашия пазар,
по-скоро е добре за Чело, че са се разбрали с Була (и обратното, предвид стартирането на Хистори ХД). Езици можеш вече да научиш и по интернет, не ти трябва ТВ. Не сме 1991-ва година и подобен аргумент е отдавна невалиден. Останалите обобщения за визията ще приема, че не са обида, макар че звучат като такава.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23-09-2013
Борчо Борчо не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 378
Благодари: 10
Получил благодарност:
66 пъти в 48 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че няма да има спорт в хд вече е ясно, поне да има документални канали, аз пуснах тема за канала и ето че го пуснаха. Сега да пуснат и CBS Drama и CBS Reality поне.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23-09-2013
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kostading Вижте мненията
Ти имаш нужда от по силни хапчета!
Кой ти е казал че тези канали са за нашия пазар, пък и ако погледаш 24 техно ще видиш копие на садържание от дискъвъри и т.н.

Поздрави.
Очевидно не си гледал 24 Техно. Няма нищо общо с Дискавъри. Определено по 24 Техно не гледам малоумни американци, които ровят в боклуците, за да продадат някой такъв след това, нито пък за аукциони за оръжие - повече от половината от което е менте. Дискавъри отдавна е канал в стила BTV Lady - филмчета, които много трудно могат да се нарекат образователни, по-скоро са нещо то сорта на Листопад - всяка седмица би трябвало да тръпнем с очакване дали някой олигофрен ще открие буца засъхнали сополи в купчина парцали и след това да ги продаде изгодно, или пък Лиза, шофьорката на камион да се впусне да превозава някой супер скъпоценен товар, като от нас се очаква да припадаме от ужас при всяко нейно поднасяне на пътя...о или може би трябва да съм впечателен как банда кретени се опитва да опровергае законите на физиката...- много ме беше впечатлило как доказваха кое е по-добре - да ходиш под дъжда или да тичаш под дъжда или как скачаха с ... чадър. Ебаси и канала нещастен. Аз отдавна съм го отписал.
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на Joe за този полезен пост
GeorgiD (23-09-2013), kom6ito (24-09-2013), Nerv3n (06-10-2013), Veskop (23-09-2013), Комбина (23-09-2013), Хигс бозон (23-09-2013)
  #20  
Стар 23-09-2013
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Очевидно не си гледал 24 Техно. Няма нищо общо с Дискавъри. Определено по 24 Техно не гледам малоумни американци, които ровят в боклуците, за да продадат някой такъв след това, нито пък за аукциони за оръжие - повече от половината от което е менте. Дискавъри отдавна е канал в стила BTV Lady - филмчета, които много трудно могат да се нарекат образователни, по-скоро са нещо то сорта на Листопад - всяка седмица би трябвало да тръпнем с очакване дали някой олигофрен ще открие буца засъхнали сополи в купчина парцали и след това да ги продаде изгодно, или пък Лиза, шофьорката на камион да се впусне да превозава някой супер скъпоценен товар, като от нас се очаква да припадаме от ужас при всяко нейно поднасяне на пътя...о или може би трябва да съм впечателен как банда кретени се опитва да опровергае законите на физиката...- много ме беше впечатлило как доказваха кое е по-добре - да ходиш под дъжда или да тичаш под дъжда или как скачаха с ... чадър. Ебаси и канала нещастен. Аз отдавна съм го отписал.
Окей, насочи тогава Булсатком към официалният разпространител за България на 24Techno и Наше кино за да ни ги пуснат.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
crime, investigation, Пакет, премиум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Crime & Investigation през октомври 2013 г. Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 18-09-2013 10:32
Премиум пакет Фитцджералд ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 164 16-12-2012 11:16
БНТ 2 в пакет Премиум на Булсатком? Дато Кошче 49 17-12-2011 12:25
Нов канал по Blizoo - Crime and Investigation Network sven4o ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 16 12-09-2010 15:22
Crime & Investigation стартира в Полша ТИНТИН Новини 0 28-07-2009 17:28


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.