The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-04-2011
дан4ик дан4ик не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 177
Благодари: 38
Получил благодарност:
26 пъти в 25 поста
Сваляния: 148
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пряко в момента по sport1 tennis Григор Димитров Флориан Майер спор за място на полуфиналите на международния тенис турнир на клей "BMW Open" в Мюнхен
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29-04-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ох, всеки път, като го гледам нашия, всеки път се излага. Тоя днес го би на един крак.

Отговори с цитат
  #13  
Стар 29-04-2011
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Ох, всеки път, като го гледам нашия, всеки път се излага. Тоя днес го би на един крак.

Ей го поредният капацитет.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 29-04-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами аз това видях - не се пребори достатъчно, за да вземи 8-ия гейм на третия сет и да върне пробива за 4:4, след което се предаде в 10-ия. Не виждам какъв капацитет и особена компетентност е необходима, за да се види и каже това.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29-04-2011
mistreated mistreated е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 776
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бил го оня на един крак.... простотии, които даже нямат нужда от коментар.

"Оня" е най-добрия германец в момента и е 40 места пред нашето момче в ранглистата. В първия сет Григор имаше само 1 загубена точка на свой сервис и въпреки това загуби с трайбрек. В третия изпусна 4 геймбола, за да изравни за 4:4 и загуби. Само че не казваш какви уникални изпълнения направи за тези 3 сета и не споменаваш разликата от 8 години между двамата. Мисля, че не е нужно да казвам, какво значат тези 8 години обърнати в опит на корта при мъжете. Ясно е, че Григор има още много да учи в психологическо отношение, но играта му се е развила стремглаво нагоре през последната година. Скоро ще видим и финал на АТР с негово участие.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29-04-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Когато Григор печели, аз първи развявам флага.

Това обаче никак не ми пречи да си кажа критичното мнение. Отигравания, тайбреци, не-знам-си-какво... Хубаво, но резултатът какъв е - загуба, която лично мен доста ме ядоса в последните два сервис-гейма на Майер.

Откак спечели младежките Уимбълдън и ЮС Опен му се възложиха големи надежди. Талантлив е, най-добрият наш е. Но днес накрая не игра добре. На това ме е яд. Загуби от някакъв германец на един крак в полуфинал на турнир от серията 250. Тия турнири са толкова "слаби", че даже нашата ТВ+ не ги дава, нищо че от тоя сезон дават допълнително една категория по-ниски от най-високите турнири.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30-04-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,653 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Стояне, моите уважения, но не смяташ ли,че мнението ти е доста крайно? Изобщо, ама изобщо не съм съгласен с него. Като го чета имам чувство, че е на някой малък ламер от форума на Гонг. Завършен тенисист не се става за 1 година. За да стигне опита и рутината на оня, както се изразяваш германец Гришата още доста пот трябва да хвърли. А мачове като вчерашния се решават именно от тези качества. Определено имаше един период след US Open, когато беше в дупка, може би беше литнал в небесата, а доколкото знам и някаква наша пловдивска фуста му мътеше мозъка (номално все пак за 18 годишен тийнейджър), но от няколко месеца определено напипаха отново точната вакса и прогресира още по-стремглаво, отколкото преди това. Напълно подкрепям мнението на mistreated и стискам палци на Гришата да продължава да ни радва с изкачване в ранглистата. И съвсем скоро да е в Тор 20
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30-04-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може и да е крайно, но бях афектиран вчера след според мен глуповатата му загуба. Можеше да победи, не се пребори до край - мен на това ме е яд! Вчера си оставих работата, врътнах антената към 23 и гледах в офиса. Какво гледах - два загубени сета (и един спечелен) срещу един куц немски кон. Е как да не ме е яд! Затова съм такъв. Иначе, разбира се, че и аз му желая успехи! Но нещо ми се струва, че бавно идват. Ще ми се по-бързо да прогресира!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30-04-2011
Аватара на roro91
roro91 roro91 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 858
Благодари: 301
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Загуби от някакъв германец на един крак в полуфинал на турнир от серията 250. Тия турнири са толкова "слаби", че даже нашата ТВ+ не ги дава
Стоянчо и мойте уважения ама по спокойно бре брат!Гледам доста се интересуваш от спорт ама тук малко се излагаш!
Че тия турнири от серията 250 не са най,най то е ясно ама я виш тая седмица какви игеачи взимат участие в тях :
Джокович,Троицки,Воландри.... (Сърбия Опен)
Южни,Степанек,Багдатис,Колшрайбер,Давиденко.......Г.Димитров
..............

Дай шанс на това момче да се развиеКакви ли не капацитети от ТОП 5 се изказват ласкаво за него а ти само го "мачкаш"
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30-04-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Форумите са за това да става дискусия, вкл. с мнения от непрофесионалисти. Все пак не сме на тенис-конференция и няма да излизаме с официално комюнике и резолюция, че мненията ни тук да трябва да са толкова компетентни. На мен като фен ми се иска повече борбеност, повече настойчивост, спокойствие и упоритост у него!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стоян за този полезен пост :
atuani (30-04-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Григор, Димитров


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Григор Димитров и Пиронкова Джак СПОРТ 4 19-01-2011 12:20
Божидар Димитров в “Горещо”: Левски е имал любовница – монахиня! ТИНТИН ДРУГИ 0 17-09-2009 19:15
Гледайте мача на Григор Димитров срещу Каняс в момента ТИНТИН СПОРТ 1 14-07-2009 15:00
Тенис - Григор Димитров по Eurosport HD АДМИН СПОРТ 1 10-06-2009 21:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.