The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДРУГИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 27-07-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мис България Антония Петрова се гизди с шоу предаване по MSAT

МИС БЪЛГАРИЯ 2009 Антония Петрова се вихри в “5 минути в Холивуд” по MSAT през август! Тя е амбициозна, отговорна, точна и искрена. Цени приятелите си и на нея може да се разчита.
Така накратко се описва за зрителите на MSAT Мис България 2009 Антония Петрова.
Най-красивата българка прие поканата от продуцентите на “5 минути в Холивуд” да запише през ваканционния месец август своите 5 минути с новините и клюките от Холивуд.
“От няколко месеца съм в този така наречен ”шоу бизнес”, разбирам че няма лоша реклама, стига ти самият да не си направил нищо лошо и да си чист пред съвестта си и пред близките си. Хората винаги говорят. Важното е, че знам коя съм и какво представлявам.

А благодарение на рекламата - хубава или лоша, аз станах най-известната Мис България досега след Жени Калканджиева, ще сподели в ефира на MSAT Антония Петрова.
Дни преди да замине заедно с приятеля си до българското черноморие и гръцките плажове, красавицата записа първите си предавания в студиото на MSAT в София.
След тези пътешествия Антония планира екскурзия с кола из Европа и в Москва - родното място на приятеля на Антония.
Гледайте “5 минути в Холивуд” всеки ден в ефира на MSAT през август. Продуцент на предаването е Биляна Митева.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg antoniq_petrova_2.jpg (79.4 КБ, 6 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
msat, Антония, БЪЛГАРИЯ, гизди, Мис, Петрова, ПО, предаване, се, шоу


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Msat tv dido sat 2010 Български програми на останалите спътници 12 25-01-2011 22:50
Лора Крумова с предаване по bTV ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 15-11-2010 01:05
ТВ+ стартира родолюбиво предаване! ТИНТИН ДРУГИ 0 02-10-2010 20:34
страхотна Коледа с MSAT ТИНТИН ДРУГИ 0 18-12-2009 11:03
Вместо мача България – Боливия, БНТ излъчва специално предаване ТИНТИН СПОРТ 0 13-11-2009 17:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.