The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN MEDIA

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 27-09-2012
1212 1212 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 20
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с приемник Golden media

Здравейте,
имам приемник Golden Media UNI-BOX 9060 CRCI HD PVR от около 2-3 години и от известно време насам имам проблем с него. Гледам телевизия през интернет и от около 2 месеца картината започна да ми забива за по 10-20 секунди. Като пусна приемника и си работи около 20-30 мин. без проблем, след което започва през 1-2 минутки да запива по 10-20 секунди и не мога да разбера на какво се дължи това. Първо си мислех, че може интернет-връзката да ми е слаба, но не е така, перфектна си е. Пробвах да поставя приемника върху охладител за лаптоп, да не би да загрява, но също нямаше резултат. След това префлашнах приемника с версия GM_UNI_sp_1.2.86.abs ( тази успях да намеря, незнам дали е най-новата ) и отново същия проблем си продължи. Мисля си, че може има проблем с лан-картата на приемника, но все пак се канектва и си има картина. Ако имаше такъв проблем, поне според мен, не би трябвало да се канектне въобще. Някой имал ли е подобен проблем и как може да го разреша. Ще съм много благодарен, ако някой може да ми помогне. Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27-09-2012
lgspasov lgspasov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: GB
Мнения: 187
Благодари: 172
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1212 Вижте мненията
Здравейте,
имам приемник Golden Media UNI-BOX 9060 CRCI HD PVR от около 2-3 години и от известно време насам имам проблем с него. Гледам телевизия през интернет и от около 2 месеца картината започна да ми забива за по 10-20 секунди. Като пусна приемника и си работи около 20-30 мин. без проблем, след което започва през 1-2 минутки да запива по 10-20 секунди и не мога да разбера на какво се дължи това. Първо си мислех, че може интернет-връзката да ми е слаба, но не е така, перфектна си е. Пробвах да поставя приемника върху охладител за лаптоп, да не би да загрява, но също нямаше резултат. След това префлашнах приемника с версия GM_UNI_sp_1.2.86.abs ( тази успях да намеря, незнам дали е най-новата ) и отново същия проблем си продължи. Мисля си, че може има проблем с лан-картата на приемника, но все пак се канектва и си има картина. Ако имаше такъв проблем, поне според мен, не би трябвало да се канектне въобще. Някой имал ли е подобен проблем и как може да го разреша. Ще съм много благодарен, ако някой може да ми помогне. Предварително благодаря!
ако си качил много програми и спътници махни всичко излишно ако не помогне пробвай с друга версия
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27-09-2012
Аватара на 4oker
4oker 4oker не е на линия
GM OpenPli
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 550
Благодари: 191
Получил благодарност:
72 пъти в 65 поста
Сваляния: 261
Ъплоуди: 6
По подразбиране

в този сайт http://gisclub.tv/ има за тези приемници, сайта е на руски и иска регистрация. при мен също забива ,работеше добре с по-стар софт в момента не мога да се сетя / на протон,амстар или на голден /беше.пробвай и успех.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
golden, media, приемник, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам Приемник Golden Media SPARK 990 CR HD PVR Бианконет Приключили продажби 5 06-12-2012 11:01
Проблем при сканиране със "Спарк"-Golden Media viktor GOLDEN MEDIA 8 25-07-2012 22:01
golden media N_1 Кошче 0 26-02-2012 18:38
Проблем с Golden Media приемник 11012V GOLDEN MEDIA 10 18-01-2012 18:45
Купувам HD приемник Golden Media Unibox Динко Приключили продажби 0 03-10-2011 22:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.