The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 24-03-2019
Аватара на подслушвател
подслушвател подслушвател не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 34
Благодари: 51
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 0
По подразбиране Булсатком IPTV

Ще сменям оператора. Предишния вдигна таксите, а качеството не. Та, в процеса на проучванията ми се спрях на Булсатком. Въпроси те ми са към ползващите услугата. Доволни ли сте? Какво включва обявеното на сайта им. "Абонатите на тази услуга ще получат като бонус и пакет канали /пакет IPTV/, който се предлага персонално само за нея."? Колко HD програми има? Като брой. Сеттопбокса им струва ли си, или да ползвам мой? Да уточня, спортни канали не ме интересуват. Благодаря, предварително.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, Булсатком


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
VU+ Solo4K и Булсатком + IPTV danahold ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 3 20-10-2016 23:08
Булсатком IPTV Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 681 22-10-2015 01:35
IPTV булсатком, как астра ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 6 03-01-2014 05:42
Булсатком IPTV? klapa ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 2 10-07-2012 19:04
БУЛСАТКОМ интернет iptv петър05 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 28 21-05-2012 14:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.