The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 12-05-2023
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 489
Благодари: 140
Получил благодарност:
317 пъти в 131 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
защото в случая всички други печелят освен булсат и виваком...
Ти смяташ ли,че тея които са били на Булсатком при Заека, на хубавото качество , ще хукнат на Небиваком. Бягам колко се може по-надалеч от тия некадърници алчни за пари. По-добре да е някоя местна мрежа, отколкото ВиЛаните на те я мошенници.
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на spgi за този полезен пост
jack82 (12-05-2023), дедо поп (12-05-2023)
  #62  
Стар 12-05-2023
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,034
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Ти смяташ ли,че тея които са били на Булсатком при Заека, на хубавото качество , ще хукнат на Небиваком. Бягам колко се може по-надалеч от тия некадърници алчни за пари. По-добре да е някоя местна мрежа, отколкото ВиЛаните на те я мошенници.
А ти смяташ ли , че масата не са чували за заека и неосат , а качеството на виваком не са виждали, понеже са ползвали досега булшит ? Да не мислиш , че хората сменят операторите през месец ?
И цитираш мен, ама други мислят за тия теории с виваком
Отговори с цитат
  #63  
Стар 12-05-2023
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 489
Благодари: 140
Получил благодарност:
317 пъти в 131 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
А ти смяташ ли , че масата не са чували за заека и неосат , а качеството на виваком не са виждали, понеже са ползвали досега булшит ? Да не мислиш , че хората сменят операторите през месец ?
И цитираш мен, ама други мислят за тия теории с виваком
Като ги поклатят малко небивата, ще чуят какво им пее "радио София".
Не си мисли, че не обикалям хората всякакви, различни и чувам "благословийте" им за тоя пишман оператор.
Поне 50-60 съм ги посъветвал да избягват услугите им и да ползват местната мрежа на локалните опертори.

Един колега, му спря приемника и бяга в офиса да му го сменят и аз му викам... бягай от там ве.... той не. Хубаво. Върна се, цветя и рози б-бох айпитиви.... вечерта... да, му й мам.... влачи накъсва... Хихихи, а ве пишлеме ти досега си бил на най-ниската тарифа за интернет с була, тръгнал си айпити.... еммм изгоря. Никой не мисли. Сега отива да се нашие с още 20 кинта за по-бърз интернет... и сметката скочи над 130 лева.

А лично, мен ако питаш, смятам да изчакам и ако не ми прехвърлят приемника към 1.9, смятам да заравям томаховката със сателайт-а и на някой роден местен доставчик, докато не го лапне някоя акула, оттам на международната сцена....
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze

Последно редактирано от spgi : 12-05-2023 на 09:26
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12-05-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,178
Благодари: 578
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Като ги поклатят малко небивата, ще чуят какво им пее "радио София".
Малко ще да е клатенето с две години договор. И ако не се усетят, като изтече - таксата х2. То това се мисли преди да те клатят, а не докато те клатят. Вивата няма да пуснат услуги за бивши клиенти на булсат с безсрочен договор или на по-ниски такси.


EDIT: Имайте предвид, че за всички потърпевши смяната на доставчика е свързана с настройка на антена или прокарване на нови кабели. Ако наистина умрелите приемници са 50К, колко от всичките текущи абонати ще искат да си го причинят? Някой това мисли ли го, преди да ги прехвърля наляво и надясно?
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #65  
Стар 12-05-2023
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Малко да поясниш ? Искаш да кажеш , че Р усев ги е купил за да пренесе абонатите във виваком ли ? Ако е така, малко странно го прави, щото от тия дето е се откажат 50 процента няма да идат във виваком, освен ако нямат друга алтернатива. Не е ли по-лесно да си ги мигрират лека по лека както се случи с ентри , нет1 и други оператори?
По-скоро някой се насра в станцията и пусна скапан ота файл, счупен, или може би реплейснат през teamviewer от някой бивш служител , настоящ на неосат, защото в случая всички други печелят освен булсат и виваком...
Лесно е да мигрираш след като си собственик на фирмите, които ще мигрираш, но и пак не гаранция, че ще се получи. Аз лично познавам хора абонати на Н3, които не минаха на виваком след това.
Не знам кой печели в случая, но имам вътрешното чувство, че Спас Русев няма да развие булсата, а по скоро ще го затрие.
Аз ползвам телевизия на булсат, по принуда. Ако зависеше от мен нямаше да съм техен абонат. Та за времето за което ги ползвам, мога да кажа, че качеството на телевизията си е на едно ниво(посредствено) а цените скочиха драстично. Та от народен оператор - посредствено качество - ниски цени се изравниха с другите на цени а качеството изостава. И в този ред на мисли, ако не им е сателита(който захранва една камара села и паланки) са цъфнали и вързали. Масово мои колеги реват от бибокса. Достатъчно е да им отвориш фейсбук страницата и да четеш мнения на "доволни" потребители.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 12-05-2023
Аватара на d.hristov
d.hristov d.hristov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2023
Мнения: 83
Благодари: 32
Получил благодарност:
19 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Като ги поклатят малко небивата, ще чуят какво им пее "радио София".
Не си мисли, че не обикалям хората всякакви, различни и чувам "благословийте" им за тоя пишман оператор.
Поне 50-60 съм ги посъветвал да избягват услугите им и да ползват местната мрежа на локалните опертори.

Един колега, му спря приемника и бяга в офиса да му го сменят и аз му викам... бягай от там ве.... той не. Хубаво. Върна се, цветя и рози б-бох айпитиви.... вечерта... да, му й мам.... влачи накъсва... Хихихи, а ве пишлеме ти досега си бил на най-ниската тарифа за интернет с була, тръгнал си айпити.... еммм изгоря. Никой не мисли. Сега отива да се нашие с още 20 кинта за по-бърз интернет... и сметката скочи над 130 лева.

А лично, мен ако питаш, смятам да изчакам и ако не ми прехвърлят приемника към 1.9, смятам да заравям томаховката със сателайт-а и на някой роден местен доставчик, докато не го лапне някоя акула, оттам на международната сцена....

За 1.9 изчакай до другата седмица

Нищо не е без да иска някой, нещата са очевиди, информацията вече циркулира ама никой не вярва май:

https://www.facebook.com/32112317456...Lgft9CdVsWnEl/
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.hristov за този полезен пост :
lubo781 (12-05-2023)
  #67  
Стар 12-05-2023
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,397
Благодари: 1,035
Получил благодарност:
1,045 пъти в 683 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я да видим кой колко гънки има.

NO CERT = No Certificate
Всяка една кодировка индивидуално авторизира приемника или картата със сертификат.
Такъв е и случая с банковата ви карта тя има "срок на годност"
или време за валидност на сертификата в нея
КЕП е същата работа но по скъпа

Та
В. ДЕ Е ТОЗ Сертификат?
О. Ми седи си в софтуера на приемника.

В. Възможно ли е да се обнови?
О. Да възможно е

В. Кои и защо не го прави.
О. Плаща се такса и се обновява, съответно производителя на приемника праща актуализация със съответния нов ключ.

В. Приемника ми се актуализира, скоро защо ну е изтекъл сертификата
О. Обновяването на едно приложение не обновява операционната система.

Сертификата не е приложение той е издаден фабрично при
производството и от тогава му тече срока на валидност.


... целенасочената атака май май стана... стиснати са да си поддържат техниката.

Върнете календарчето вижте кога почнаха първите "NO CERT" съобщения.
Върнете още календарчето кога ги пуснаха тез приемници т.е. кога са произведени.

__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на 111111 за този полезен пост
boris.ivanov (12-05-2023), d.hristov (12-05-2023), vasilstf (12-05-2023), дедо поп (12-05-2023), жоро75 (12-05-2023)
  #68  
Стар 12-05-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,478
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
стиснати са да си поддържат техниката.
Може и да не са стиснати,а да им извиват ръцете!
На кой са приемниците?
На кой е кодировката?
На кой плащат за съпорт?
Булсат плаща на Неосат вече!Доказва го и миграцията!Вторите играят курвачката на първите,най вероятно умишлено,след някои събития и затова първите са уж подготвено неподготвени,телефонни облъчвания....!Сега идва ред първите да играят курвачка на вторите,сменят каквото може и дават по 5 кинта на стар ресивер,всеки има по 4,що да не вземе 20 кинта!Тия 5 кинта ги дават,за да те "предпазят" от активация на 1.9!
Най вероятно ще стане и политически скандал,ако вторите дръпнат шалтера на първите преди миграцията изцяло на награ!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 12-05-2023
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,397
Благодари: 1,035
Получил благодарност:
1,045 пъти в 683 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако неото правеха мръсно щяха да ъпнат менюто с лого на неосат
а не да блокират приемника
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 12-05-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,478
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,160 пъти в 2,927 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е тогава щеше да бъде очевадно за гънките!
А как мислиш,те ОТА трудно ще направят откъм 39,могат от 1.9,Но тъй като булкрипта се командва от тях срещу заплащане на съпорта,дали не могат с някой ЕММ да си компилират всякакви съобщения по екрана?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, на, новия, Русев, собственик, Спас


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком официално с нов собственик Митко7 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 12 13-08-2021 21:37
Булсатком може да има нов, а може и стар собственик БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 15-12-2020 20:02
bTV с нов собственик? Huligan4o Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 23 17-06-2013 20:47
MGM с нов собственик? Дато Български програми на останалите спътници 1 05-08-2012 20:48


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.