The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране Продуцента да обясни каква е разликата между всичките боклуци които изброи

Та какво казваш за великите нови процесори работещи на близки до старите честоти и имащи по 1000 ядра ? Защо имат по 1000 ядра , ще отговориш ли на този въпрос , явно искаш да говорим. Моето обяснение е че не мгат да ги качат на 10 Гигахерца и затова се мъчат да правят по 1000 ядра в един . Техника работеща на 10 Гига херца има от сума години ! Като гледам и великия ХАсуел и той е на 4 гига ? Малко по стари клокнати процесори даже минават 4 !!!! И какво ? колко ядрен процесор искаш ти ? 60 000 ядрен ? Аз щото искам максимум 4 ама да не е на 4 гига херца а на 10 поне ? Отдавна стелитната техника и то в КОСМОСА работи на 10 12 и повече гигахерца? Неща супа ядра ! Ама както казах: "Всичко е пари приятелю" а не ти да си добре или пък да мислиш че новото е супер връх на технологията а изоставаща на светлинни години честотно от сателитната или мобилната техника ? Така че не ми навирай някакви процесори натикани с ядра а ми покажи нещо което работи на 3 пъти по-голяма честота например ? Ето ти доводи че новото е добре забравено старо , само умножено.
Ако искаш ме банвай , ако искаш ме уволнявай . Не ми пука дали ще съм или не в тоя форум. Казах че не желая да ме правят на малоумник заради това че съм решил да ползвам това което ползвам. Това със "орязването" на 7 не го разбирам от теб , бъди спокоен. Знам го правил съм го , няма смисъл за мен ! Затова не го правя . А ако орежем по старата какво става тогава. Не желая да споря защото няма смисъл от тема XP срещу 7 - глупава е! пак ще го кажа : ВСИЧКО Е ПАРИ ПРИЯТЕЮ" и Интел са едни от най-големите паролюбци ( разбирай обичащи парите). какво да говорим повече?
Аз дойдох с идеята да помагам на хора за поддръжката на определен вид техника и да си давам мнението по други теми , а вие какво направихтеме поредния малоумник заради това че си имам собствени решения и казвам защо съм ги направил ? Айде няма нужда .

Последно редактирано от Йовчо Димов : 20-12-2013 на 14:25
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Йовчо Димов за този полезен пост
atuani (20-12-2013), Посветения (20-12-2013)
  #2  
Стар 20-12-2013
Кермит Кермит не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 555
Благодари: 84
Получил благодарност:
153 пъти в 107 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да те питам XP-то ще ти използва ли пълно процесор 50GHz?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Що за въпрос ?
Като му допишат каквото трябва , ще поддържа каквото трябва?
Понеже модератора заключи темата и "неще" да получава съобшения от тъпаци като мене , се принудих да отворя темата . ТЯ НЕ Е ЗА УЙНДОУС . А е въпрос към човека и само към него !!!!! горе в заглавието го пише !!! Или да си отключи съобщенията или да спре да бастисва мненията на хората ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20-12-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,888
Благодари: 1,725
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Що за въпрос ?
Като му допишат каквото трябва , ще поддържа каквото трябва?
Ми те дописваха,дописваха,па накрая и нашариха и стана 7 !
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
  #5  
Стар 20-12-2013
Аватара на Хигс бозон
Хигс бозон Хигс бозон не е на линия
Божествена частица
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 1,436
Благодари: 215
Получил благодарност:
470 пъти в 277 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Йовчо Димов Вижте мненията
Ако искаш ме банвай , ако искаш ме уволнявай
Аааа, то е лесно да си поискаш бан по време на Коледната амнистия.
Ако си мъжкар, го поискай след това
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хигс бозон за този полезен пост :
11012V (20-12-2013)
  #6  
Стар 20-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мен шарении не ме впечатляват казах го вече . И нека да спрем за пореден път казвам . Искам само отговор от човека кък когото е насочен въпроса . Защо ръгат като луди ядра а не мислят да направят работата им по честота по голяма . така се постига по-голяма производителност . Слагането на ядра както казах е добре забравено старо , само че умножено? Което си е чиста проба залъгване за пари за мен. Преди дъната(сървърните най-вече) имаха по 8 по 16 цокъла за процесори (примери Tyan, Supermicro и други) . И сега кое излиза различното и по-бързото ? че ги събраха в една плочка ли ? Ма то много бе ! Едно нещо напраено по два начина - не означава че резултата ще е различен. Въпроса е защо запецнаха честотно ? кво стана ? Нареждането на кубчето на рубик има хиляди начини - резултата е един и същ - наредено кубче . Само разликата е във времето за което ще го наредиш . Та и реденето на ядра в една плочка какво е ?
И веднага пример !!! Човек който имаше 4-ядрен процесор бачкащ на малко по-голяма честота от моята пуска един филм . Натоварване 50% на 4-те ядра. Прибирам се тегля същия филм , пускам го на две ядра както казах работещи на леко по-малка честота - натоварване 75% ? По коя логика питам аз сега моя процесор е на 75 % ? а не на 100% както би трябвало да е спрямо резултата в тях . И видеото му беше по мощно и процесора му също ?По спомен (отдавна беше) мисля че операционните системи бяха едни и същи . Но дори и да са били едни и същи (просто не помня и той беше ентусиаст на "новите" уйндоус-и но мисля че бяха еднакви) каква е логиката питам аз ? Хайде да приемем че не са били еднакви бил е с по-новата . е? Но дори и да не е бил - пак същото - е ?

Последно редактирано от Йовчо Димов : 20-12-2013 на 14:47
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20-12-2013
Кермит Кермит не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 555
Благодари: 84
Получил благодарност:
153 пъти в 107 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ми напиши ти една OS и да се свършва. Да но не можеш.
Не вярвам да си плащал за XP-то на всички машини, които си ползвал така че не виждам и място да изискваш да ти го развиват повече.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абсолютно нищо не изисквам - не следиш явно.
Питах нещо просто - какво правят повече на новата система ? Отговор - никакъв.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20-12-2013
Йовчо Димов Йовчо Димов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 358
Благодари: 3
Получил благодарност:
49 пъти в 33 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бозон , аз казах вече че не ме интересува и не ми пука дали ще съм в този форум или не . Мисля достатъчно добре го казах и когато и да е . Само уточних че не е най-малкото умно да правят някого на глупав и малоумен затова че е решил да ползва нещо по старо . Е, й какво от това ? Да ме банват - казах че за мен няма никакво значение . Достатъчно съм изчел по темата процесори за да знам че това че ги тъпчат с ядра означава че са слаби другаде . И се прави за пари единствено. Какво има толкова да се разбере. Подразни ме факта че ми пльосна някакви технологии който нищо не мърдат честотно а само бухат ядра ?!?! и тогава да съм бил говорел . И заключи темата за да не мога да отговоря и даже съобщения не получава .. За мен е по-важно правото на отговор а не дали ще съм във форума . Нали на всички е ясно че като ме банне , ресвам модема регвам се с друг майл и се правя на друг човек . Активен или не това е мой проблем . Питам аз обаче - трябва ли да се стига до там ? Никого не съм нарекъл идиот че ползва нова ОС , никого не съм нарекъл както и да било че е на друга ОС - това е решение бе хора! аз кво да направя ? Мен обаче ме пратиха в нужника да залягам , в пантивека, бях малоумен, не знам си какво? Аз никого не съм пращал никъде заради това че ползва друга система. Имаше един човек който най-накрая разбра че не съм против избора му а заради това че така хвали едва ли не това е недостижимо нещо. Ставаше дума за приемник , който даже нямаше ОС а обикновен фирмуер. Накрая разбра че не съм против и никога няма да бъда заради това че си е купил точно него - даже го поздравих че е избрал него поради един факт за който съм и аз ЗА. Аз не съм виновен на никого за нищо че ползвам това което ползвам . Исках един отговор , не го получих . Край по въпроса . Аз съм си дал отговора засега и затова съм решил така. Яма явно това не се разбира като искам да го кажа, а е важно да стана тъпак!

Последно редактирано от Йовчо Димов : 20-12-2013 на 15:16
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20-12-2013
Аватара на 11012V
11012V 11012V не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 347
Благодари: 823
Получил благодарност:
63 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Йовчо Димов, е*и им майката на 7-цата и ХР-то, на вратата тропат светли празници, яж, пии и се весели
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на 11012V за този полезен пост
99ufo99 (20-12-2013), atuani (20-12-2013), Veskop (20-12-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
боклуци, всичките, Да, изброи, каква, които, между, обясни, Продуцента, разликата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Каква е разликата между приемниците за сателитна и наземна телевизия ? Андрей Колев ДРУГИ 20 08-04-2013 17:57
Xtrend ET6000 каква е разликата с ET5000? myspam HDTV дискусии 3 05-02-2012 00:07
Разликата между мъжа и жената…под душа – така ли е наистина?! nurgyn Забавно 1 19-11-2011 11:20
Каква е разликата... aussie DREAMBOX 15 11-05-2009 22:37
Каква е разликата в тези DM500 netizen DREAMBOX 13 19-03-2009 16:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.