The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26-06-2012
Паляка Паляка не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 42
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
Пляка, да взмеш малко да се успокоиш, майна, че направо се притесних за теб, толкова нерви и напъване не водят до нищо добро. Ела у нас, да ти дам една салфетка и да си забършеш пяната по устата, а ако искаш да ме чуеш - само едно нещо ще ти отговоря - много си далеч от истината, брат, съжалявам и ще те разочаровам - никога, през целия си живот не съм работил в кабелен, мобилен и какъвто може да ти хрумне - оператор. Никой за нищо не ми плаща(за съжаление)! И мача Англия-Италия го гледах на HD на N3 - не засече нито веднъж! Е, аз държах за Англия, паднаха, но това е друга бира! Нещо прекалено си се превъзбудил, вземи да идеш на лекар, че ме притесняваш - и никой не ти е сложил пистолета на главата, да си абонат на някой оператор! Ходи си лягай и си пии мента-глог-валерянчето!
Пламенчо,аз съм си много спокоен,просто искам да получа качествена услуга за парите които ви плащам.Аз да не би всеки месец да ви плащам с фалшиви пари?То си личи че си на заплатка при тях,щом толкова яростно ги защитаваш и пишеш откровени лъжи колко "хубава" им бил цифровата.И като каниш някой у вас е редно да си напишеш и адреса,или те е срам да напишеш къде ви е централата?По-горе ти го казаха хората така че ти не се напъвай с жалките ти реклами и лъжи.Има и форуми където хората масово са недоволни,а ти още от самото начало се опитваш да заблудиш хората как били едва ли не идеалния доставчик.Такъв няма,редно беше някой да опише недостатъците и на този,да не се заблуждават хората.Точно това ти казах,ама май ти не вдяваш.Никой не ми е опрял пистолет на главата,ама имам 18-месеца договор.Като изтече-чао.Нека и другите знаят за какво става дума и да си преценяват.И не си ти човека да казва кой кога трябвало да става и да ляга и какво да пие.истината боли,а?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27-06-2012
Antonio Antonio не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 804
Благодари: 320
Получил благодарност:
84 пъти в 66 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Паляка Вижте мненията
Пламенчо,аз съм си много спокоен,просто искам да получа качествена услуга за парите които ви плащам.Аз да не би всеки месец да ви плащам с фалшиви пари?То си личи че си на заплатка при тях,щом толкова яростно ги защитаваш и пишеш откровени лъжи колко "хубава" им бил цифровата.И като каниш някой у вас е редно да си напишеш и адреса,или те е срам да напишеш къде ви е централата?По-горе ти го казаха хората така че ти не се напъвай с жалките ти реклами и лъжи.Има и форуми където хората масово са недоволни,а ти още от самото начало се опитваш да заблудиш хората как били едва ли не идеалния доставчик.Такъв няма,редно беше някой да опише недостатъците и на този,да не се заблуждават хората.Точно това ти казах,ама май ти не вдяваш.Никой не ми е опрял пистолет на главата,ама имам 18-месеца договор.Като изтече-чао.Нека и другите знаят за какво става дума и да си преценяват.И не си ти човека да казва кой кога трябвало да става и да ляга и какво да пие.истината боли,а?
Че то има ли идеален доставчик. made in Bulgaristan
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27-06-2012
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Паляка Вижте мненията
Пламенчо,аз съм си много спокоен,просто искам да получа качествена услуга за парите които ви плащам.Аз да не би всеки месец да ви плащам с фалшиви пари?То си личи че си на заплатка при тях,щом толкова яростно ги защитаваш и пишеш откровени лъжи колко "хубава" им бил цифровата.И като каниш някой у вас е редно да си напишеш и адреса,или те е срам да напишеш къде ви е централата?По-горе ти го казаха хората така че ти не се напъвай с жалките ти реклами и лъжи.Има и форуми където хората масово са недоволни,а ти още от самото начало се опитваш да заблудиш хората как били едва ли не идеалния доставчик.Такъв няма,редно беше някой да опише недостатъците и на този,да не се заблуждават хората.Точно това ти казах,ама май ти не вдяваш.Никой не ми е опрял пистолет на главата,ама имам 18-месеца договор.Като изтече-чао.Нека и другите знаят за какво става дума и да си преценяват.И не си ти човека да казва кой кога трябвало да става и да ляга и какво да пие.истината боли,а?
Виж какво пич, почваш да ме дразниш - обясних ти, че не работя в ентри, близу, дцц и всички тям подобни! Изказал съм си мнението, точно както и ти, но за разлика от теб, не обвинявам никой в нищо, без изобщо да го познавам. Това, че съм се изказал положително, може да е защото съм доволен, а тук сме в този форум, за да си споделяме мненията! Толкова елементарно мислене, като твоето, направо е смехотворно! Ако си неграмотен и не четеш, какво ти пиша, накарай някой да ти го прочете! Не ме интересува, какво плащаш, какво ползваш - ако щеш не гледай телевизия - знаеш ли през къде ми е! Омръзнало ми е да се занимавам с тъпи комплексари, които не знаят кога да спрат и пълнят темите със спам! Не желая и заради такива като теб, мен да ме наказват админите! Не си прави труда повече да ми отговаряш - няма дори повече да отворя темата! Егати смешника!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30-07-2012
тотален тотален не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Entry може ли да се гледа с приемник, който да поддържа ХД каналите, да може да записва канали и да има таймшифт?
Качеството на картината с приемника Нета е безобразно.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31-07-2012
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от тотален Вижте мненията
Entry може ли да се гледа с приемник, който да поддържа ХД каналите, да може да записва канали и да има таймшифт?
Качеството на картината с приемника Нета е безобразно.
HD каналите можеш да ги гледаш с тунера на телевизора.Само двата Пентхауса са кодирани.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31-07-2012
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от тотален Вижте мненията
Entry може ли да се гледа с приемник, който да поддържа ХД каналите, да може да записва канали и да има таймшифт?
Качеството на картината с приемника Нета е безобразно.
Единия ми телевизор е CRT и на него ползвам HD приемник Coship 8750C - отключва всички HD канали, а както е казал колегата, еротиката е заключена.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28-09-2012
Аватара на uplevel
uplevel uplevel е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Местоположение: Пловдив
Мнения: 756
Благодари: 497
Получил благодарност:
319 пъти в 192 поста
Сваляния: 450
Ъплоуди: 18
По подразбиране

Цитирай:
Пуснахме бТВ Екшън ХД и Ринг.БГ ХД.
Не всички предавания по тях са "истинско ХД" а са СД разпънато до ХД ... да не се чудите ... същото ще бъде и с бТВ ХД когато го пуснат, което още не е станало, когато стартират с излъчването ще го пуснем и ние.

Освен това отново пуснахме Травъл ХД.

Който гледа ХДта - да сканира 327 МХз за да намери новите.
Това е постнато в Bulforum в секцията на Ентри.
Честито на абонатите на Ентри .
Не само близалките вече ще се фукат
__________________
Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, GigaBlue HD Quad Plus+Multistream tuner SP2246T,TBS 5980,DABlin DAB player

Последно редактирано от uplevel : 28-09-2012 на 13:16
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на uplevel за този полезен пост :
жоркин29 (28-09-2012)
  #28  
Стар 28-09-2012
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от plevel Вижте мненията
Това е постнато в Bulforum в секцията на Ентри.
Честито на абонатите на Ентри .
Не само близалките вече ще се фукат
Също от вчера се появиха и Детский,Каrusel,Zoopark и French Lover.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 01-01-2013
Паляка Паляка не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 42
Благодари: 4
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Наистина след поставените забележки Ентри се пооправиха,поздравления за което.Тук таме не работят някои канали понякога,но предполагам че е от независещи от тях причини.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22-01-2013
Аватара на jovito
jovito jovito не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: plovdiv
Мнения: 656
Благодари: 263
Получил благодарност:
133 пъти в 86 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мисля да пусна пълният пакет.Как ще е по добре с модул ,или с тяхния приемник ,в единият офис ми казаха,че записва в другия не,ако знаете кажете,Евроспорт 2 ималиго на Български
сравнение с Близоо ,как е картината
мерси
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Ентри, на, Телевизия, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 10 (0 членове и 10 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НЕТ 1 със свободна цифрова телевизия splashk Оператори в гр. СОФИЯ 246 05-09-2016 09:34
Форуми за цифрова телевизия imported_admin Полезни сайтове 10 15-07-2012 20:54
Цифрова телевизия у дома? register ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 17 15-10-2011 23:44
Цифрова телевизия през интернет рокко Въпроси и отговори 2 23-04-2011 23:52
Материали за кабелна цифрова телевизия [DVB-C] Л.Лазаров КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 8 14-04-2011 00:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.