The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 19-03-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
... Въпреки, че Асус не се славят с качествени продукти в точно тази ниша от пазара.
Това, за което пишеш, го тазбрах наскоро, по гадния начин. И не се отнася само за нишата, споменавана от теб. Затова написах горе, че силата на Асус е само в дъната. Имам си, също така и едно DVD-RW на Асус, което върти и записва почти на всичко. Проблемът е, че когато върти, върти като ъглошлайф! Нямам пред вид толкова бързо, а толкова шумно . Когато си го поръчвах, установих, че Teac в България никой не вече не продава. Излишно е да споменавам защо, просто прочети какво пишат в момента "разбирачите" за дъната на Асус. А удовлетворението ми от LG и Philips, като производители на подобни устройства, не беше достатъчно, поради късия им живот (калпави лазерни диоди). Заложих и загубих. Това е. И ако си позволявам да "адвокатствам" за дъната на Асус, това е, че не желая да изчезнат от пазара така, както изчезна Тийк. За класа дъна, който аз пазарувам, цените са почти едни и същи при различните производители, включително и Асус. Не ме интересува бюджетния клас.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #62  
Стар 19-03-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Нямам пред вид толкова бързо, а толкова шумно
По принцип високата скорост означава силен шум. Затова като развърта диска и става по-шумно.

Та ти откъде знаеш колко бързо го върти?

Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
Колега, на младини бях фен на оверклока. Още когато се правеше с джъмперите по дъното Клоквал съм си AMD К5-цата и АМД K6-цата. Сега не ми представлява интерес. Дъното гледам държи до 140W, а процесора е 125W може да пробвам ей така за спорта само, но със сигурност ще си го карам на фабричната честота
И голяма грешка ще направиш. Овърклокването е напълно нормално и нормалните хора го правят, за да изтръгнат още "малко" "безплатна" производителност...
Щом смяташ, че с фабричните честоти ще ти е достатъчно производителен и няма да те дразни, че не го използваш оптимално... то твое си решение.

Последно редактирано от GeorgiD : 19-03-2013 на 10:52
Отговори с цитат
  #63  
Стар 19-03-2013
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
...установих, че Teac в България никой не вече не продава....
Teac отдавна не е това, което беше едно време. Не съжалявай, че го няма на пазара. Първата ми записвачка беше Teac - записваше CD-та на 2Х. Тогава бях студент и я карах без прекъсване. Въртях аудио СД-та и продавах, голяма далавера беше. Записал съм буквално хиляди дискове с нея. Така и не спря да работи. Махнах я само защото беше много бавна вече. Години след това ми попадна ДВД писачка Тийк, много беше зле. Нищо общо със старата. Шумна, не четеше надраскани дискове. На познат, на който бях препоръчал Тийк ДВД му се развали механизма на затваряне и отваряне. Опитва се да изкара диска, но не може да излезе, трябваше да му се помогне.
За записвачки според мен името е само едно Plextor. Имал съм 16Х писачка от тази марка. Второ такова СД не съм видял. Бях я взел от SBS (не ги знам дали съществуват още), цената й беше колкото на 48Х Самсунг. Много се двоумях кое да взема се сещам. Та плекстора беше АБСОЛЮТНО безшумен, не можеш да разбереш работи ли или не. Беше с 1/3 по-дълъг от сегашните ментета, имаше си вентилатор отзад и тежеше сигурно клкото 2 сегашни. Не беше пестено от нищо. Та въпросната записвачка също е опържила безброй дискове и така и не се развали, завещах я на един работен компютър. Та някой да е видял да се продават Plextor-и в България?
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #64  
Стар 19-03-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rafaello Вижте мненията
Та някой да е видял да се продават Plextor-и в България?
-ами видял е:
http://www.markit.eu/bg/bg/blu-ray-d...40503?SB=29247
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
конфигурация, ЛИ, Одобрявате, Тази


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Ех тази зарга д.е.м.т Кошче 1 26-09-2012 22:03
Конфигурация на н линия от оскам-линк д.е.м.т MPCS/OScam 0 10-09-2012 22:41
Одобрявате ли избора ми на PC части elektrik КОМПЮТРИ и периферия 39 25-05-2012 19:17
Конфигурация за HD DVB платка? teolink КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 6 02-03-2011 22:01
Моля за съвет за конфигурация spaunov САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 3 27-11-2009 17:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.