The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 02-06-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като са съраунд (много модерна дума,нещо като "изотзад") няма ли да свирят и като предни? Имат си мощност,имат и нужната честотна лента,нали?
МОЩНОСТ 20 / 60 W
ЧЕСТОТНА ЛЕНТА 60 - 38 000 Hz
А водите ми са много познати,след като преди 10 години сам съм направил трилентови колони по 250W с разделителни филтри,които сам съм изчислявал и настройвал с тонгенератор и осцилоскоп.И свирят перфектно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 03-06-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма да свирят като "предни". Връщай се във вигвама и залягай над кипу-то. или на плажа, да пушиш бамбук.))) Да не говорим, че Сонака няма идея какви изходи има ТВ-то и е с доста пещерни представи за звук. А ти го изстрелваш към усилвател....И радиоточката на баба си от село да бучнеш ще свирнe. Друг въпрос е как?
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 03-06-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
И свирят перфектно.
Е тука е заровено кучето!Според теб! Аз съм изсипал 3 чувала пари,още един за кабели само,и пак не съм доволен на 100% .....
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Дедал (03-06-2015)
  #14  
Стар 03-06-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Е тука е заровено кучето!Според теб! Аз съм изсипал 3 чувала пари,още един за кабели само,и пак не съм доволен на 100% .....
Всички,които са ги чули,са ги оценили.Голям обем,дебели стени за да няма "резониране",звукопоглъщаща вата и качествени говорители.Моите басове са Semtoni - Ф30см, но като пусна парче с яки баси,звука "удря" в гърдите. А усулвателя ми е само 4Х150W Sony.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 03-06-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Всички,които са ги чули,са ги оценили.Голям обем,дебели стени за да няма "резониране",звукопоглъщаща вата и качествени говорители.Моите басове са Semtoni - Ф30см, но като пусна парче с яки баси,звука "удря" в гърдите. А усулвателя ми е само 4Х150W Sony.
Въобще в прериите трябва да е известно, че функциите на фронталната колона са за възпроизвеждане на говор ,във всичките му нюанси,а не на ниски честоти или Бас по индиански. Задните също, плюс разните киноефекти. Преди да препоръчваш нелогичности се замисли, че човекът иска да слуша музика,стерео. и не му предлагай колонки за форматите на кинозвук,АС-3, 5.1, DTH. Ако Лазарус още чете този форум може да те светне за много неща. освен Обем, и Дебелина на стените има още и специализация на звуковото тяло)))) Бегай във вигвама сега. При "басове"-те дето нямат никакво отношение към темата, че от пишман "хайфисти" ми идва да включа Радиоточката Респром)))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 03-06-2015 на 20:14
Отговори с цитат
  #16  
Стар 04-06-2015
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Въобще в прериите трябва да е известно, че функциите на фронталната колона са за възпроизвеждане на говор ,във всичките му нюанси,а не на ниски честоти или Бас по индиански. Задните също, плюс разните киноефекти. Преди да препоръчваш нелогичности се замисли, че човекът иска да слуша музика,стерео. и не му предлагай колонки за форматите на кинозвук,АС-3, 5.1, DTH. Ако Лазарус още чете този форум може да те светне за много неща. освен Обем, и Дебелина на стените има още и специализация на звуковото тяло)))) Бегай във вигвама сега. При "басове"-те дето нямат никакво отношение към темата, че от пишман "хайфисти" ми идва да включа Радиоточката Респром)))
Що ли не съм прочел един позитивен пост от теб.Смени си ника на Серивано,по ще ти отива.
П.С. Уважавам труда на модераторите,които ясно са написали,че лични нападки и обиди не се толерират във форума,иначе бих ти казал къде да си навреш философските тъпи разсъждения....

Последно редактирано от БатеГойко : 04-06-2015 на 08:19
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на БатеГойко за този полезен пост :
Kosme (04-06-2015)
  #17  
Стар 04-06-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Що ли не съм прочел един позитивен пост от теб.Смени си ника на Серивано,по ще ти отива.
ако ти достави удоволствие ,ще си сменя ника в редакцията, която желаеш. Единственото "обидно" в случая е "позитивната безотговорност", с която продължаваш да утвърждаваш неистини, плод на неразбиране. Които могат да вкарат питащият потребител в заблуждение и неоправдани разходи. Кой разбрал, разбрал, "кака се омъжи"))) Жив и Здрав и много "музикални" наслаждения))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 04-06-2015 на 12:45
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
toshiba, За, Озвучение


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
3D при toshiba tl 868 исман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 29-08-2014 19:37
Toshiba 40TL938 - Toshiba Places and Subtitles ! киретогерман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 10-03-2014 21:20
TOSHIBA 40RL933G Случайник ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 5 16-04-2013 14:03
Кой ТВ да избера на Toshiba? владовичев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 72 19-07-2011 11:49
lcd toshiba todor4o83 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 6 25-03-2011 06:20


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.