The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 12-02-2014
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 934
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Пита някой си човек тук да се каже компетентно мнение за 2 приемника. Появява се някой про играч който няма нито единия приемник(поне не видях да напише имам този модел но...еди кво си), но почва да ръси мозъци от това което чул. От там се почва една дандания да му се обясни , не кво си чул а какво си установил и тя почва с право, а той се чувства засегнат. Ами с право си получава апострофите! Та темата ще я почистя, но следващия мозък който се опита да всява кавги от това което е чул а не каквото е установил ще го изтрещя за дълго! Търсите си го а после ... къде са модераторите.
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на фолкръм за този полезен пост
ivan02121983 (12-02-2014), sleeper (12-02-2014), yavor1 (12-02-2014), БОБИ (12-02-2014)
  #12  
Стар 12-02-2014
Ано Ано не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 7
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 2 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От началото на годината търкалям XPEED-LX1, категорично оценка немога да дам за него все още но ще споделя впечатленията си за отворилия темата!
Нензам защо навсякаде пляскат базиран на ОpenPLi , аз никаде не видях офицялно те да искарват имидж за него а и с тези които се намират ужкем за този приемник качството на картината не е добро.
Пробвах го с всякакви имиджи и всякакви версии ама все понякога излиза зеленото екранче и рестарт! Гледам официалните вносители дават линкове за EGAMI но за мен OpenATV е най добре!
Тунера бива в сравнение с Арива150 , гледам неща които на нея само "хълцът" или въобще не излизат. Иначе пише на задния панел Made in Korea но вътре на платката огромен печат MADE IN CHINA .
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Ано за този полезен пост
ivan02121983 (12-02-2014), фолкръм (12-02-2014), Чък Норис (12-02-2014)
  #13  
Стар 12-02-2014
Sat PLUS Sat PLUS не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Местоположение: Бургас
Мнения: 470
Благодари: 218
Получил благодарност:
121 пъти в 86 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране Пълни лъжи

Цитирай:
Първоначално написано от Ано Вижте мненията
От началото на годината търкалям XPEED-LX1, категорично оценка немога да дам за него все още но ще споделя впечатленията си за отворилия темата!
Нензам защо навсякаде пляскат базиран на ОpenPLi , аз никаде не видях офицялно те да искарват имидж за него а и с тези които се намират ужкем за този приемник качството на картината не е добро.
Пробвах го с всякакви имиджи и всякакви версии ама все понякога излиза зеленото екранче и рестарт! Гледам официалните вносители дават линкове за EGAMI но за мен OpenATV е най добре!
Тунера бива в сравнение с Арива150 , гледам неща които на нея само "хълцът" или въобще не излизат. Иначе пише на задния панел Made in Korea но вътре на платката огромен печат MADE IN CHINA .
Написаното по-горе е пълна измислица и трябва на манипулациите и лъжите да се сложи край!
Моля администратора да даде информация за човека,който обижда немската фирма Голден интерстар с абсолютно измислени данни и лъжи ,които в момента се наблюдават от много хора.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12-02-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,936
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Кое точно е измислица?
На задния панел не пише ли , че приемника е произведен в Корея? Или пише Германия?
Вътре частите може би не са китайски? Същото е и при екстренда.
Егамито е базирано на опенпли, но не е опенпли, същото е и положението с опенатв, опенпли си имат сайт и там си пише поддържаните приемници.
Това разбира се не прави приемниците лоши, просто не са на нивото на топ утвърдените приемници, точно затова и цената им е по-ниска. Хардуерно приемника може да е на много по-високо ниво, само че с разликата, че топ производителите плащат много повече на разработчиците на софтуер, от там идват и голяма част от разликите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
ivan02121983 (12-02-2014)
  #15  
Стар 12-02-2014
Аватара на Радионов
Радионов Радионов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 195
Благодари: 113
Получил благодарност:
31 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ано Вижте мненията
От началото на годината търкалям XPEED-LX1, категорично оценка немога да дам за него все още но ще споделя впечатленията си за отворилия темата!
Нензам защо навсякаде пляскат базиран на ОpenPLi , аз никаде не видях офицялно те да искарват имидж за него а и с тези които се намират ужкем за този приемник качството на картината не е добро.
Пробвах го с всякакви имиджи и всякакви версии ама все понякога излиза зеленото екранче и рестарт! Гледам официалните вносители дават линкове за EGAMI но за мен OpenATV е най добре!
Тунера бива в сравнение с Арива150 , гледам неща които на нея само "хълцът" или въобще не излизат. Иначе пише на задния панел Made in Korea но вътре на платката огромен печат MADE IN CHINA .
Офи...циално
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12-02-2014
Ано Ано не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 7
Благодари: 4
Получил благодарност:
5 пъти в 2 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ниикаде не споменах,с че приемника е лош!!! И пиша лични впечатления за приемника и не ангажирам никой с това!!!
И търговците да го дават по-кротко защото само могат да си навредят.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12-02-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,976 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sat PLUS Вижте мненията
Написаното по-горе е пълна измислица и трябва на манипулациите и лъжите да се сложи край!
Моля администратора да даде информация за човека,който обижда немската фирма Голден интерстар с абсолютно измислени данни и лъжи ,които в момента се наблюдават от много хора.
Нима това за качеството на картината не е вярно или пък за зеления екран ? Айде малко по-сериозно, не значи,че като го продава някой от "спонсорите" на форума и няма проблеми и е перфектния приемник.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
ivan02121983 (12-02-2014), фолкръм (12-02-2014)
  #18  
Стар 12-02-2014
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Кое точно е измислица?
На задния панел не пише ли , че приемника е произведен в Корея? Или пише Германия?
Вътре частите може би не са китайски? Същото е и при екстренда.
Егамито е базирано на опенпли, но не е опенпли, същото е и положението с опенатв, опенпли си имат сайт и там си пише поддържаните приемници.
Това разбира се не прави приемниците лоши, просто не са на нивото на топ утвърдените приемници, точно затова и цената им е по-ниска. Хардуерно приемника може да е на много по-високо ниво, само че с разликата, че топ производителите плащат много повече на разработчиците на софтуер, от там идват и голяма част от разликите.
Добре сега сериозно.
Понеже лично на мен Openpli ми допада (имам един DM 500 S с openpli) и ми писна от хардуер за PC и съм решил да си взема някакъв приемник.
Излиза че алтернативата за мен е някой от изброените тук:
http://openpli.org/wiki/HomePage
Махаме dreambox щото openpli му спирът съпорта и то какво остана,
Vu и Xtrend?
Честно казано не знам какво да мисля, калпав хардуер за много пари ми се струва.

Идей?
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12-02-2014
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,936
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Опенпли се пише за хтренд, за ву-то е малко донагласяно.
На мен лично, не веднъж съм го казвал, опенатв повече ми допада.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12-02-2014
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Опенпли се пише за хтренд, за ву-то е малко донагласяно.
На мен лично, не веднъж съм го казвал, опенатв повече ми допада.
Ако е openatv е ясно какъв ще е хардуера, и все пак Openpli на мен по ми харесва, но явно ще трябва да се прежаля.
Мерси ще го премисля.
Надявам се мойте съждения да помогнат и на колегата пуснал темата.

Поздрави.
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
et5000, golden, hd, interstar, lx1, xpeed, xtrend, ИЛИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НОВ IMAGE ЗА GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1 Sat PLUS GOLDEN INTERSTAR 30 06-09-2014 21:17
LINUX HD ПРИЕМНИК GOLDEN INTERSTAR XPEED LX3 Sat PLUS GOLDEN INTERSTAR 0 15-01-2014 17:17
ИМИДЖИ за GOLDEN INTERSTAR XPEED LX триде GOLDEN INTERSTAR 1 03-12-2013 16:01
GOLDEN INTERSTAR XPEED LX2 COMBO bigdjon Въпроси и отговори 1 07-11-2013 18:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.