The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДРУГИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 11-11-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
dodo pv, не споря за причините.
Не, не мисля, че нещата ще се подобрят значително по този начин. Според мен ще се влошат още повече...
Няма да се влошат, An, повярвай! Ако на Андрешко не му бръкнеш в джоба, винаги ще те работи. Човешкият ни материал към момента се състои от андрешковци, те са избирателите! И още не са огладнели достатъчно, за да се очовечат.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11-11-2011
Аватара на todor58
todor58 todor58 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 77
Благодари: 18
Получил благодарност:
13 пъти в 6 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

НЕ ми се включва в тези дебати но ме хваща яд като чета .Малко да конкретизираш за Андрешковците. Кои са?

Какво стана? да Ви помогна. ГЕРБ, БСП, СДС,ДПС или просто СЕЛЯНИТЕ със земя!
ПС : Софянец съм за да е ясно.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 12-11-2011
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 618
Благодари: 147
Получил благодарност:
468 пъти в 197 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Твърде бързо някои забравиха комунизма. Да бъдат спокойни, че той не ги е забравил
Отговори с цитат
  #64  
Стар 12-11-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от todor58 Вижте мненията
НЕ ми се включва в тези дебати но ме хваща яд като чета .Малко да конкретизираш за Андрешковците. Кои са?

Какво стана? да Ви помогна. ГЕРБ, БСП, СДС,ДПС или просто СЕЛЯНИТЕ със земя!
ПС : Софянец съм за да е ясно.
Тодоре, не се ядосвай, така се наказваш! Ти как би квалифицирал хората, които са убедени как някой им е длъжен; които вярват, че собствеността и окраденото от техните бащи, деди и самите тях им позволява или дава право да живеят, без да се трудят и създават обществен продукт; които с цената на всичко гледат да уредят старините си и тези на техните деца само за година или пет? Преди години такива бяха африканците, в по-голямата си част. Сега вече не!
ПС : Пловдивчанин съм, тук селяните са много по-малко... Но и от тях, далеч не всички са андрешковци, аз съм се огледал!
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #65  
Стар 12-11-2011
Аватара на todor58
todor58 todor58 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 77
Благодари: 18
Получил благодарност:
13 пъти в 6 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Първо обяснявате за материала и как трябва на Андрешко да му бръкнем в джоба.А пък сега сме против тези който крадат! Аз съм от Български форум. А бихте ли ми обяснили Вие dodo pv от кои сте!
Отговори с цитат
  #66  
Стар 12-11-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Post

Цитирай:
Първоначално написано от todor58 Вижте мненията
Първо обяснявате за материала и как трябва на Андрешко да му бръкнем в джоба.А пък сега сме против тези който крадат! Аз съм от Български форум. А бихте ли ми обяснили Вие dodo pv от кои сте!
Аз съм гостенин в собствената си държава, където си плащам данъците, имам много контакти с хора на различни нива в йерархията, извън проблемите съм, гледам отстрани на тях, поради което и имам възможнастта да виждам. Дразни ме начина, по който държавата преразпределя парите от моите данъци, но за разлика от тези, които само мрънкат, аз опитвам да предложа нещо конкретно по въпроса.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #67  
Стар 12-11-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Ребята, давайте жить дружно!
Демокрацията е хубаво нещо, но да се спазва законието през комунизма. Даже по добре да се върнат "Крумовите" закони. Откраднал - без ръка. Да се върне и смъртното наказание!!!!!!!!!!!!!!
На тия в Брюксел сигурно всеки ден не им минават бусове с мангали, които ги карат 5-6-7 класници и да не Ви разправям как минават на гърбиците пред даскалото. През комунизма не смееха да си покажат носовете навън.
P.S. Айде да не ровя и в темата за Ставински, че... тоя направо е за Русия, със знамето на русия в/у него, в дървено кресло.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...

Последно редактирано от BOBIKAT : 12-11-2011 на 13:31
Отговори с цитат
  #68  
Стар 13-11-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Няма смисъл да се правят крайни заключения и изводи. Бай Тошо нито е бил светец, нито пък зъл демон. Беше продукт на времето.Който и да е бил на негово място едва ли би имал свободата и възможността да излезе от предначертания коловоз. Наистина последните 1-2 години преди 10-ти ноември имаше недоимък, опашки и купони, но това беше по-скоро вселдствие горбачовизма. За сметка на това пък много хора помнят по-раншния период, когато нафтата беше 6 стотинки, трапезите винаги бяха пълни образованието беше на ниво, здравеопазването напълно безплатно и не се налагаше човек да си продава апартамента за някоя по-сложна операция. Имаше работещо селско стопанство, нямаше безработица.Празниците бяха истински и хората не се притясняваха дали и колко гости могат да им дойдат. Стандарта беше относително приличен за основната маса от населението, а не като сега 10-тина процента да живеят охолно, а останалите да си броят останалите стотинки след плащането на тока и другите такси.
Хайде да спра че почна да звучи като манифест на комунизма..
Няма властимеещи, които не крадат или не се облагодетелстват по един или друг начин. Живков нито е крал повече от сегашните управници, нито пък от тогавашните - в сравнение примерно с Чаушеско, нито е бил свиреп диктатор като него..
Като изключим началото на съжденията ти, с останалото неволно вкарваш младежта "романтично заблуждение".Нищо лично, но...

1.Недоимъкът е съпътствал този нещастен народ през всичките 45 години комунизъм.Въпреки нафтата от 6 стотинки и кебапчето от 6, а по-късно от 16 стотинки.При заплата около 130 кинта до края на седемдесетте и 175 начална-230 при пенсия, до падането на комунизма.И бензин 60 ст.литъра.Ако не се крадеше нямаше да го оцветяват.Ако се заработваше доволно, нямаше да се роди крилатата фраза "Те ни лъжат, че ни плащат,ние ги лъжем, че работим"...Мътно,сиво и НЕСПРАВЕДЛИВО време...когато Примитивите"Активни борци,против фашизЪма и капитализЪма" дерибействаха навсякъде и потомството им се ползваше с незаслужени привилегии, а не пасеше овцете ,което единствено можеше.Не говоря за т.нар. Селско стопанство с 50 ст.трудоден и смешното подаяние наречено "земеделска понсия", която сйщо така се появи при Късният Тошовизъм.

2.Магазините бяха празни,опашките вечни и 1 телевизор струваше 1500 лева/ако помниШ/ или 10 заплати)))

3.За "безплатното здравеопазване" и неговото "качество" просто мълча...Колко трябва да си неграмотен, за да създаваш в 20-ти век "Селски родилен дом" с 1-2 лениви лелки акушерки?Просто усилваш действието на естественият отбор и броиш оцелелите.Не говорим за бюджетната яма,която представляваше т.нар.Безплатно здравеопазване.

4.Другарските запивки по кухни и холове ,отразяваха просто незавършената урбанизация на тогавашното население, склонността към дребна аванта/Всичко си е от нам/ и най-важното, почти пълната липса на заведения където да отпразнуваш нещо с приятели.В такъв аспект празниците бяха "истински"..напълно в менталноста ,на избягалият от "работещото" селско стопанство текезесар....

5.А т.нар.СТандарт се крепеше на една измислена икономика,която и логично рухна....за съжаление късно.

Надявам се бяхме полезни на тези ,които не си спомнять сивото време преди 10.10.89 г.А Горбачов и Яковлев просто осъзнаха факта,че Системата не подлежи на усъвършенстване, самата тя е калпава и трябва да си отиде.....И назоваха нещата с истинските им имена.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 13-11-2011 на 01:43
Отговори с цитат
  #69  
Стар 13-11-2011
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

колко пъти се заричам да не пиша в такива теми щото смисъла е никакъв ама все има някой който .....хм, този път даже и на лични ми пише. много болни мозъци има на тема политика. то от такива разбирачи до тука стигнахме. умните хора винаги надграждат за справка виж бившите соц страни, а тука от 22 год който дойде на власт отрича преди него тези и само руши. при социализма имаше много неща за промяна но не всичко беше лошо. при капитализма е същата ситуация. дивия капитализъм е като социализма- създават се картели диктуват се цени събарят се пазари убива се за пари и много много примери които се виждат всеки ден в бг. за това хората в белите държави регулират тези процеси. това е мястото на държавата. ама не ние тука все още гониме комунистите хахаха. къде са тия комунисти? те тия комунисти станаха най големите капиталисти които сега ви казват как да живеете. айде със здраве.
ПП. тоя който ми пише на лични да му кажа че не съм доктор. да отиде да се прегледа в близката поликлиника докато все още съществува .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dolby за този полезен пост :
register (14-11-2011)
  #70  
Стар 13-11-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Наистина ще е добре да не пишеш в такива теми,или поне по-умерено, използвайки аргументи ,вместо квалификации. А може да си пуснеш и филмче за Северна Корея(КНДР се нарича официално), там нищо не е "разрушено", дори мобилни телефони не им разрешават, за да не се разсейват.Успехи
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 13-11-2011 на 07:27
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
btv, За, комунизма, края, на, нас, ПО, филм


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
3D телевизори без очила до края на годината Джак Дъра-Бъра 8 25-08-2010 10:40
Държавната БНТ с нов шеф в края на юни Джак Дъра-Бъра 1 04-05-2010 19:42
ДРТ ТВ- до края на 2009 год. berks Новини 0 06-08-2009 17:01
SKY с 50 HD канала до края на годината ТИНТИН HDTV нови канали и новини 7 04-08-2009 02:37
Акценти на MGM до края на юни 2009 г. ТИНТИН ФИЛМИ 0 13-06-2009 21:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.