The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 01-07-2019
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И да подпишеш договор може после и да се откажеш стига да не си подписал клаузата към договора.
__________________
Отговори с цитат
  #32  
Стар 01-07-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
И да подпишеш договор може после и да се откажеш стига да не си подписал клаузата към договора.
Я по-конкретно , че това ми прозвуча много неразбираемо . Хем подписваш договора , хем нещо не подписваш . Договор е документ за съгласие между две или повече (физически или юридически) лица . Единия обикновено предлага , другия приема от първия ред на стр.1 до последния ред на последната страница . Няма как техника да ти донесе нещо на хартия и ти да тръгнеш да спориш с него - той просто няма права за да прави корекции .
Отговори с цитат
  #33  
Стар 03-07-2019
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Я по-конкретно , че това ми прозвуча много неразбираемо . Хем подписваш договора , хем нещо не ....
На втория третия месец ако нещо не си доволен разтрогваш договора или сменяш плана това е новото от поне една година. От КЗП съветват да не се подписва клаузата която ти я тикат с договора и докато се усетиш и после две годинки няма мърдане.
__________________
Отговори с цитат
  #34  
Стар 03-07-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aries Вижте мненията
Внимавайте много с тея мошенници, опитват се по всякакъв начин да ви прекарат.
Заявих онлайн сателитна телевизия, като във формата си попълвате адреса, после минавате на стъпка колко приемника ще ползвате, после пакета и т. н. екстри. Има с в предвид НВО, Диема.... Макс спорт и накрая калкулира и излиза колко прави всичко. До тук чудесно, даже се изненадах колко е удобно.
Нещата добиха пълен обрат когато дойде техника. Първо го питах носи ли договора да се запозная. Отговора беше отрицателен. Щял да дойде допълнително. Той само слагал оборудването и нищо не разбирал от договори. След като му казах, че нямаме сделка намери веднага договора.
Договора е объркващ и неясен. Имаше набутано нещо което никъде не съм заявявал А1 Xplore TV 2 месеца безплатно..... а после питам? Не разбирал човека!
Имаше 6-7 листа разпечатани 2 пъти, но иначе следваха като отделни страници. Това всичко с психологическия ефект да ви откаже да четете 20 листа договор и да подпишете направо.
Последното което преля беше свързано с антената и конвертора. Аз си имам инсталирана мрежа към целия космос състояща се от 4 чинии по покриви и тераси. Занимавам се повече от 10 години да ръчкам.
Не можело. Щял да пише че съм отказал тяхното оборудване и да си вземе антената, кабелите и конвертора. Трябвало да снимал. Добре викам, ще ти махна от мачтата едната антенка дай твойта и я снимай. Ще стане за 10 мин. И уж се разбрахме..... взе да попълва протокола и гледам в забележката написа "Клиента пожела да му бъде доставено оборудване"!?!. Тъй ли! Я си взимай такъмите и да те няма.... пожелал съм бил. То си е включено в договора му викам. И се отказах след като установих, че искат да ме цакат.
Да не говорим, че после видях както не съм абонат на мобилните им услуги колко и какво е туй А1 Експлор ТВ
Радвам се че не подписах и дано времето дето отделих да ви споделя не е било напразно и помогна ня някой друг да се предпази

Договора ти е онлайн и имаш право без значение подписал ли си се, в срок от 14 дни да откажеш която и да била услуга както и да се откажеш от целия договор.
Аз също за преподписване на мобилната услуга получих Експлор ТВ. но се обадих в срок и я отказах без проблем.

Последно редактирано от Бобката1 : 03-07-2019 на 16:05
Отговори с цитат
  #35  
Стар 05-07-2019
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така е със всяка стока закупена онлайн ако не ти хареса в 14 дневен срок я връщаш.
И сега за предатените мобилни карти- и при при а1 и теленор ти дават много безплатни минути и мегабайта но за месец. При вивата ако не говориш много и за година можеш да изкараш с 5 лева. Обаче а1 и вивата нямат мегабайта за роуминг!! И си взех предплатена на теленор общо за 10 лв и направо пей сърце. В гръцко нонстоп работи телевизия онлаиин радио бг вестници чета и нонстоп телефона работи с външна батерия и няма свършване на мегабайтите вече 4 ден..
На а1 картата си я оставих в България с пренасочване и теленорската приема и на двете има бол минути за говорене.
__________________

Последно редактирано от Хоризонт : 05-07-2019 на 01:57
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28-01-2020
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,610
Благодари: 460
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Наскоро сключих договор с А1 за мобилен интернет. Дойде първата фактура - малко солена сумичката щото има активация 9 лв и такси за миналия и следващия период. Само не можах да разбера от къде ми е дошло "Екстра дигитални услуги" - 1.67 лв без ДДС. Не е било обект на договорка нито пък съм правил нещо специално да го има.
Въпроса ми е може ли и как да се деактивира?
А също така и как най лесно да махна "musical", за която такса стана дума по-напред в темата?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28-01-2020
Владимир1965 Владимир1965 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2019
Мнения: 3
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране как да се оправиш

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Наскоро сключих договор с А1 за мобилен интернет. Дойде първата фактура - малко солена сумичката щото има активация 9 лв и такси за миналия и следващия период. Само не можах да разбера от къде ми е дошло "Екстра дигитални услуги" - 1.67 лв без ДДС. Не е било обект на договорка нито пък съм правил нещо специално да го има.
Въпроса ми е може ли и как да се деактивира?
А също така и как най лесно да махна "musical", за която такса стана дума по-напред в темата?
Това с по - скъпата месечна такса е така винаги . За дигитални услуги и мюзиккол се обаждаш на *88 ако си собственик на сим картата и набираш 3 после 9 . Свръзваш се с оператор и настояваш да се деактивират 2-те услуги .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Владимир1965 за този полезен пост :
teolink (28-01-2020)
  #38  
Стар 28-01-2020
Ченгел Ченгел е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 50
Благодари: 151
Получил благодарност:
13 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Деактивиране на услуги при Теленор

Някой знае ли как стои въпросът при деактивирането на допълнително включени към плана пакети за мобилен интернет в мрежата на Теленор?


Активацията става лесно през приложението MyTelenor, обаче ако реша примерно след два-три месеца, че тях вече не ги искам, ще може ли да се деактивират 'мегабайтите' също толкова лесно или ще останат включени до края на текущия договор?


Същия въпрос имам и за допълните стрийминг услуги за които може да се активират към плана: дали ще е Deezer, HBO GO, VOYO или нещо подобно... Кажете знаете ли дали има някакви подводни камъни при отписването от такива абонаменти.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16-06-2020
onewg onewg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2020
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Скоро слючихме договор и идва техник , държал се грубо с нашите и троснато, и не обяснявал нищо! майка ми плаче, не може да си пусне телевизията, че трябваше аз да ходя да настройвам нещата.. Как да е, минало заминало, оправих нещата. Още за месечните сметки не знам, обещаха да е 12 лева месечно, обаче аз малко не им вярвам пълни мошеници са, заслужават едно яко иначе още мнение нямам от 3 дена са на сателитна А1..



Като качество картината е кристална, поне от към тази част съм доволен... като мине време ще пиша мнения
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ВНИМАВАЙТЕ, договор, на, Преподписване, при


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
внимавайте с gearbest register Дъра-Бъра 6 19-02-2018 14:02
Преподписване на договор Максо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 22-02-2017 19:15
Договор Виваком Timbo Дъра-Бъра 2 26-09-2012 02:18
Договор,наистина ли? gogyto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 25 12-05-2012 21:23
Ново "Бръснене" от МЕНТЕЛ - ВНИМАВАЙТЕ Андрей Колев Кошче 13 02-11-2011 10:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.