The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 13-06-2011
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране Кажете как сте се справили с идиотите от входа ви

Получи се следната изродщина:
Една изкукала 60 годишна мома от нашия вход отишла та пуснала жалба до общината, че сателитните антени на покрива на блока я били облъчвали, това писменно, устно с мен сподели освен че я облъчваме я снимали с камери и и пищяли радио модеми на главата . иди се разправяй с такъв луд човек.
Развръзката:
Като домоуправител на входа получавам писмо от общината , че искат оглед на покрива. Дойдоха посмяха се видяха ,че всички антени са монтирани на вертикалната стена на асансьорната шахта, че няма пробиви или нарушено покритие на самия покрив, но ми отговориха , че тя е в правото си защото нямало 100% съгласие на собствениците да се монтират антени по общите части на входа. Следвало глоби ако не ги махнем или не събера в наториално заверено решение на входа за съгласие от 100% от собствениците. До тук закона помага на лудите. Какво бихте ме посъветвали или как сте решили проблема при вас?
Аз смятам да дам отпор със една жалба до комисията за защита от дискриминация срещу тая г-жа и срещу общинта, за нарушено право на избор на ТВ доставчик на апартаментите със западно и югозападно изложение. И второ ще потърся плана на блока, дали няма по план обособено антенно поле горе(спомняте си старите антени върху всеки блок за ефирна тв).
Колкото и абсурдно да е всичко в тая абсурдна държава няма да оставя лудите да си развяват байряка.
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

С идиотите във входа няма оправия, вари го печи го той си е идиот, няма какво да направиш!
С всеки изминал ден се удивлявам от глупостите които могат да ми предложат моите съседи, последният ясен приемер е свалянето на крушките заедно с фасонките от лампите на първият етаж, защото не са си платили , ем питах го тоя идиот домоуправителя защо го е направил, че нали всички минаваме през първият етаж, отговор не получих
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13-06-2011
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,862
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ами Жоро...нямаш избор

__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13-06-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,855
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,167 пъти в 2,329 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Получи се следната изродщина:
Една изкукала 60 годишна мома от нашия вход отишла та пуснала жалба до общината, че сателитните антени на покрива на блока я били облъчвали, това писменно, устно с мен сподели освен че я облъчваме я снимали с камери и и пищяли радио модеми на главата . иди се разправяй с такъв луд човек.
Развръзката:
Като домоуправител на входа получавам писмо от общината , че искат оглед на покрива. Дойдоха посмяха се видяха ,че всички антени са монтирани на вертикалната стена на асансьорната шахта, че няма пробиви или нарушено покритие на самия покрив, но ми отговориха , че тя е в правото си защото нямало 100% съгласие на собствениците да се монтират антени по общите части на входа. Следвало глоби ако не ги махнем или не събера в наториално заверено решение на входа за съгласие от 100% от собствениците. До тук закона помага на лудите. Какво бихте ме посъветвали или как сте решили проблема при вас?
Аз смятам да дам отпор със една жалба до комисията за защита от дискриминация срещу тая г-жа и срещу общинта, за нарушено право на избор на ТВ доставчик на апартаментите със западно и югозападно изложение. И второ ще потърся плана на блока, дали няма по план обособено антенно поле горе(спомняте си старите антени върху всеки блок за ефирна тв).
Колкото и абсурдно да е всичко в тая абсурдна държава няма да оставя лудите да си развяват байряка.
купи и едно кило пържоли
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Светльо90 (14-06-2011)
  #5  
Стар 13-06-2011
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Какво бихте ме посъветвали или как сте решили проблема при вас?
-пусни жалба за психичен или сексуален тормоз срещу госпожата!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13-06-2011
илве илве не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 63
Благодари: 2
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 95
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен трябва да направиш събрание, по установения ред.
Залепяне на видно място за събранието с дневен ред дата и час. Не забравяй Целта е използването на общите части - какъвто е покривът, за които и тя плаща.
В повечето случаи не се събират всички собственици. Ако няма повече от 67% от собствениците или техни представители, се изчаква един час. След този час се провежда събранието. За да получиш разрешение за монтиране ти трябва повече от 67% от гласовете на присъстващите.
Като го получиш може да кажем, че почти си готов.

Ако човек е напорист (бабата) може да подаде жалба и от ново да ти се обадят и да ти искат проект и как ще се изпълни закрепването на антената и как ще гарантираш безопасността на околните. Проекта трябва да е заверен от проектант. И така може да продължи.
Но не се притеснявай след събранието повечето се отказват.
Успех
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13-06-2011
СЕМЧАТКА СЕМЧАТКА не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 132
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Единствения вариант е да почерпиш целия вход защото с удоволствие ще искат да ти направят гадно,поне в моя вход и много други е така.
__________________
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13-06-2011
филасат филасат е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 386
Благодари: 153
Получил благодарност:
87 пъти в 56 поста
Сваляния: 221
Ъплоуди: 8
По подразбиране

[QUOTE=фолкръм;104141]Получи се следната изродщина:
Една изкукала 60 годишна мома=момък от нашия вход отишла=отишъл та пуснала жалба до общината, че сателитните антени на покрива на блока я били=бил облъчвал=и, това писменно, устно с мен сподели освен чего= я облъчваме =я снимали с камери и пищяли радио модеми на главата . иди се разправяй с такъв луд човек. Познато ми е,луд умора няма .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13-06-2011
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от илве Вижте мненията
Според мен трябва да направиш събрание, по установения ред.
Залепяне на видно място за събранието с дневен ред дата и час. Не забравяй Целта е използването на общите части - какъвто е покривът, за които и тя плаща.
В повечето случаи не се събират всички собственици. Ако няма повече от 67% от собствениците или техни представители, се изчаква един час. След този час се провежда събранието. За да получиш разрешение за монтиране ти трябва повече от 67% от гласовете на присъстващите.
Като го получиш може да кажем, че почти си готов.

Ако човек е напорист (бабата) може да подаде жалба и от ново да ти се обадят и да ти искат проект и как ще се изпълни закрепването на антената и как ще гарантираш безопасността на околните. Проекта трябва да е заверен от проектант. И така може да продължи.
Но не се притеснявай след събранието повечето се отказват.
Успех
Общото събрание съм го организирал по съответния ред, ще се проведе независимо от присъстващите, но не си прав в едно за %. Прав си за самото провеждане с тея 67%, но за използването на общи части се иска 100% разрешение така го пише в закона.
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13-06-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране



Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
dido sat 2010 (14-06-2011), илве (13-06-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ви, входа, идиотите, кажете, как, от, се, справили, сте


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кажете читава програма за конвертиране на *.TS Джак Дъра-Бъра 7 18-02-2010 16:31
DM 500s свързване към TV през RF входа asen131 DREAMBOX 3 13-04-2009 08:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.