The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 12-08-2009
toti toti не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 38
Благодари: 26
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iwelichkow Вижте мненията
" п.с.Който иска нека си гледа през „щори“ LCD - който не иска нека да гледа на Плазма!!! "

аз затова си гледам на 29" Панасоник "тръба" щото още не могат да ме изкефят и двете технологии.Има още мноооого вода да изтече в Искъра докато ги направят както трябва.А и да не говориме че още няма толко марериал за гледане на тях
И аз имам 29" Palladium "тръба"убийствена картина ,но за по голям екран требе друго LCD или Plazma.
Избрах плазмата,е.. има оше какво да се желае,но спрямо LCDтат е в пъти по добре дето вика един колега за LCDтата:
ПИКСЕЛИ КАТО ЛЯСТОВИЧКИ
а и не съм сигурен че ако разпънеш CRT на 40 и повече инча ще се вижда така добре.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12-08-2009
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jack Вижте мненията
Ами не се забелязва, защото с такава плазма HD-каналите са почти като SD-канали (това пък е лично мое мнение). Според мен телевизор, на който с просто око можеш да му видиш пикселите на матрицата на монитора не си струва. За гледане на HD предпочитания ми избор е LCD-телевизор, но за съжаление те са твърде капризни към SD-картината.
Какво е това твоето око, което вижда пикселите на плазмата? Все пак човека едва ли ще я гледа от 1 метър. От 2 метра нагоре е абсурд да ги видиш.
Избраната от автора плазма е HD Ready и е способна до покаже всеки наличен HD канал със същото качество като всеки друг Full HD модел от ниския клас. Независимо дали е плазма или LCD.
Модела не е добър, но не защото е плазма с ниска резолюция, а защото е много нисък клас.
От друга страна той си го избрал най-вероятно заради цената. Не знам там как са там цените, но тук няма LCD, което да е на същата цена, същия размер и да се доближава до качеството на образа.

За тунера на Булсат вие му разяснете. Все пак това е питал човека, а не дали да си купи този телевизор.

Последно редактирано от lazarus18 : 12-08-2009 на 11:49
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12-08-2009
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
За тунера на Булсат вие му разяснете. Все пак това е питал човека, а не дали да си купи този телевизор.
Факт е ,че още го няма - правели му тестове и като станел готов щели да го пуснат на клиентите си!!!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bmvtooo за този полезен пост :
sinchan (15-08-2009)
  #24  
Стар 04-10-2009
Аватара на sinchan
sinchan sinchan не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Испаниа
Мнения: 9
Благодари: 22
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря на всички отзовали се на темата а за телевизор доста се двуомихм/у ЛСД ИЛИ ПЛАЗМА все пак предпочетох ЛСД СОНИ БРАВИА КДЛ 40WE5.Доста походих по Мадрид преди да видя в МЕДИА МАРКЕТ този телевизор доста ми хареса а сега чакам сьбитието на годината да си купя ДРЕАМБОХ 500 ЧД
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bulsatkom, hd, na, tunera, Булсатком, на, Тунера


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Дреам 500 ХД проблем с тунера oldjoshua DREAMBOX 32 20-12-2010 10:20
Проблем с тунера на Dreambox 5620 жоро75 DREAMBOX 1 06-11-2010 18:32
Прецаках си тунера Фонтара Въпроси и отговори 11 21-07-2010 22:55
2-та тунера на ДМ7025 sky DREAMBOX 0 10-10-2008 13:50
TechniSat SKYSTAR HD 2 DVB-S - чувствителност на тунера Джак TECHNISAT / SKY STAR 2 24-05-2008 11:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.