The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Вижте резултатите от анкетата: Да се отделят ли ьТВ каналите в отделен пакет?
да се отделят всички ьТВ канали в отделен пакет, с отделно заплащане 108 53.20%
да се отделят само дъщерните канали а ьТВ да остане в основния пакет 78 38.42%
да остане както досега - разхвърляни канали по всички пакети 17 8.37%
Гласували: 203. Вие може да не гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 25-12-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

bTV са най-големите хищници на пазара, и булсат не са стока, но специално БТВ Медиа Груп трябва да се настъпват яко при всяка възможност...

Колко от вас знаят, че 90% от акциите на ГДБОП срещу сайтове за онлайн телевизии и филми са именно по сигнали на медията? Единствената причина да не затвоят и моя, е, че се договорихме с една госпожица от БТВ миналата година да редиректвам към сайта им, в замяна на което да не ме закачат... Вярно и свестни хора бачкат там (убедил съм се) но като цяло политиката им е хищническа и тотално не я одобрявам...


Направо се чудя как може да печелят по милионче на ден от реклами, а да обръщат внимание на трохи като моите от които я вземаш 100-200лв/ месец я не... направо нямам думи, така, че каквото и да става винаги ще съм против БТВ в който и да е казус...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25-12-2012
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Аз се чудя, защо пък трябва да си плаащате, като с една турска стайна антенка може да си гледате Байрям ТВ безплатно
Ааааа турска трябвало.., а аз си купих китайска мамка му Ясно що нищо не хващам Чудя се това добра новина ли е или лоша Вероятно добра, на панелката явно стените са дебели и здрави Хич не ми се слагат външни и не ми се прекарват кабели. Явно трябва да търся ония магии за миксване на ефирен и сателитен сигнал
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25-12-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от om63 Вижте мненията
Ааааа турска трябвало.., а аз си купих китайска мамка му Ясно що нищо не хващам Чудя се това добра новина ли е или лоша Вероятно добра, на панелката явно стените са дебели и здрави Хич не ми се слагат външни и не ми се прекарват кабели. Явно трябва да търся ония магии за миксване на ефирен и сателитен сигнал
Ми като не ти се слагат външни антени плащай си бе, някой да те е спрял? Ти да не живееш на баира към циганската махала, там верно слабичък е сигнала, пък и от много бакър и ламарина натрупан за връщане може и да прави екран и да отразява сигнала.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25-12-2012
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Ми като не ти се слагат външни антени плащай си бе, някой да те е спрял? Ти да не живееш на баира към циганската махала, там верно слабичък е сигнала, пък и от много бакър и ламарина натрупан за връщане може и да прави екран и да отразява сигнала.
Почти позна локацията. Явно е от бакъра. Не е проблемът в слагането на антените. Оказва се че пак малко кабели съм прекарал
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.

Последно редактирано от om63 : 25-12-2012 на 12:47
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25-12-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
Thumbs down



Ето това е Байрям Тв /Или Босфор Тв, което по ви харесва/

Последно редактирано от koko_varna : 25-12-2012 на 13:53
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на за този полезен пост :
НАА (25-12-2012)
  #26  
Стар 25-12-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дончо78 Вижте мненията
Споделям мнението на колегата преди мен за цифровизацията.Гледам и резултатите от анкетата .Ако ги отделят в отделен пакет и малко или никой не плаща за тях тогава какво става.Була си плаща за да държи честотите а на тях никой не им плаща да ги гледа!
ами точно това е идеята - да се види черно на бяло колко абоната на булсат искат да гледат ьтв и ьтв каналите
и за това са достатъчни 2-3 месеца - след това резултатът е ясен
тогава булсат реално ще могат да решат дали изобщо си струва да излъчват тези канали
според мен булсат трябва просто да добавят клауза в договора си с ьтв, че разпространението на каналите ще се извършва само при необходимите за това условия от минимален х приход, и при липса на такъв изпълнението на договора да се прекратява автоматично или разликата до х да се компенсира от ьтв
реално такава клауза звучи повече от логична за всеки договор между разпространител и канал
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25-12-2012
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
ами точно това е идеята - да се види черно на бяло колко абоната на булсат искат да гледат ьтв и ьтв каналите
и за това са достатъчни 2-3 месеца - след това резултатът е ясен
тогава булсат реално ще могат да решат дали изобщо си струва да излъчват тези канали
според мен булсат трябва просто да добавят клауза в договора си с ьтв, че разпространението на каналите ще се извършва само при необходимите за това условия от минимален х приход, и при липса на такъв изпълнението на договора да се прекратява автоматично или разликата до х да се компенсира от ьтв
реално такава клауза звучи повече от логична за всеки договор между разпространител и канал

Е ти па, те ьтв дебнат дявола у въздуха да шибат ти искаш на земята да ги оправиш. Няма как да стане особено, ако ебачите са от Булсатком.
С тия капитали дето са зад тях и закон с/у всеки разпространител ще си направят. Имай предвид, че българите сме хейтъри и само от проклетия никой няма да им гледа продукцията, никога няма да допуснат подобно нещо, като демократичен избор.

Истината е че телевизията в БГ явно е скъпо нещо. Имам Булсат, ама нямам IConcert и Нова HD, както и фиеста, Близуууу нямат дискаварита, Салатата тоже, всички заедно пък нямат ТВ+ и то кво стана 100 кинта за ТВ и найсе приемника в хола, а още телевизор не съм купил.

Пълен ташак сме!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Ламерчо за този полезен пост
painkillerbg (26-12-2012), Пламен Тачев (26-12-2012), ссмитко (11-01-2013)
  #28  
Стар 26-12-2012
new new не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 598
Благодари: 101
Получил благодарност:
56 пъти в 44 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Едно и също се дъвче и преповтаря.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26-12-2012
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Така е, недай си боже да си футболен+джаз+научнопопулярен фен, 100-те кинта не ти мърдат. Пък като ще са 100, що да не са 300-500 за антена, мотор, приемник и шер... То така се почва...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26-12-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерчо Вижте мненията
Е ти па, те ьтв дебнат дявола у въздуха да шибат ти искаш на земята да ги оправиш. Няма как да стане особено, ако ебачите са от Булсатком.
С тия капитали дето са зад тях и закон с/у всеки разпространител ще си направят. Имай предвид, че българите сме хейтъри и само от проклетия никой няма да им гледа продукцията, никога няма да допуснат подобно нещо, като демократичен избор.

Истината е че телевизията в БГ явно е скъпо нещо. Имам Булсат, ама нямам IConcert и Нова HD, както и фиеста, Близуууу нямат дискаварита, Салатата тоже, всички заедно пък нямат ТВ+ и то кво стана 100 кинта за ТВ и найсе приемника в хола, а още телевизор не съм купил.

Пълен ташак сме!
не ме интересува какви капитали има ьтв зад гърба си - поведението им е на фалирала фирма
дали самата тв е фалирала или собственикът и, който командва парада - това е без значение
отчаяние лъха от всяко тяхно действие
всеки бизнесмен би се замислил дали да се занимава с тях след този цирк
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, каналите, ЛИ, отделен, отделят, Пакет, се, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Премиум пакет Фитцджералд ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 164 16-12-2012 11:16
Проблеми с каналите от пакет ОРБИТАЛ ex-Irdeto2 Кошче 5 08-05-2011 21:58
Al Jazeera HD пакет berks HDTV нови канали и новини 0 15-01-2011 13:00
Нов BG пакет - 45Е berks НОВИ ЧЕСТОТИ 0 17-06-2009 20:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.