The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #921  
Стар 17-10-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Пепито ,
той вместо да доказва в темата за зеления мишморок и там да коментира как Гугъл е измислил кранчето за топлата вода , най активно употребява темата за IOS и Iphone да доказва ,че култовите произведения не си струват парите.
Пепи , ние не те караме да си купуваш Айфон Колега ,ама въобще даже, нито питаме за Андроид, поне тия които що годе разбираме дали чорбата е солена.
Това са безспирни напъни от твоя страна , които честно дори широко скроен индивид като моя милост не проумява.
Фирмата и марката имат няколко продукта :
Mac Air , Mac Book Pro, iMac Pro ,Apple TV и сигурно пропускам нещо.
Как виждаш нещата с зеления мишморок , освен на хиляди смарт дървета някакво друго приложение???????
Примерно да речем , че тия с Айфона за тоя не ставащия говоря имаме и част от изброените , нали се сещаш защо , сигурно щото са много лоши и са по евтини от Уиндоус продуктите и си ги купуваме за гъзария ?!
Помолих те да я караш по лежерно Приятелю и трудно стари пушки които си купуват "лошите продукти " от тия скъпите години наред с тая пропаганда ще ни разубедиш да не ощетяваме семейния бюджет, примерно да го кажем така.
Отговори с цитат
  #922  
Стар 17-10-2018
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 637
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Едно нещо не мога да разбера и се надявам да ми го обясните. Първо си купувате телефона и после всички устройства които го поддържат или обратното?
Във фирмата за която работя може да избираш служебен телефон.
Преди около 3 години избрах Iphone, защото слушаш жената и ти дава "статус" ( не всеки можеше да получи Iphone във фирмата ми).
Е ок, ама предвид мойте интереси и устройства, само имах главоболия и се ядосвах, че трябва да използвам личния Андроид, който беше стар и плана ми нямаше влкчен интернет.
Преди 6 месеца, пак можех да избирам с какъв телефон да ми го сменят - еми родих се с 2 симов Андроид.
Изказвам това мнение, защото сравнявате цени - е можех да взема Ифоне за 1500+, но взех телефон за 600 лв и съм много доволен.
Е, жената е на друго мнение, но тя си цъка на Iphona.
Отеделно Нео - от тези 4 "устройства" които си изброил, 3 са лаптопи. Все пак имат рутер и други джаджи.
Отговори с цитат
  #923  
Стар 17-10-2018
veravera veravera е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 442
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А Apple Watch - никой, не споменава нищо за него. Че, той работи само с iPhone.
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
  #924  
Стар 17-10-2018
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,854
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,165 пъти в 2,327 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Е,и?За андроид си има други смарт часовници!
Отговори с цитат
  #925  
Стар 17-10-2018
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veravera Вижте мненията
А Apple Watch - никой, не споменава нищо за него. Че, той работи само с iPhone.


Защо Епъл уоч трябва да работи с други телефони? Има си достатъчно бангии от 20-2000лв които работят както с андроид така и самостоятелно.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #926  
Стар 17-10-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Той пък тоя уоч щото много хубав Това е най-безсмислената джаджа пускана от епъл, предназначена е само за промити мозъци.
Като мамък имах часовник с калкулатор, имаше подобен дизаин и беше по-функционален.
Отговори с цитат
  #927  
Стар 17-10-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

За това нещо съм съгласен с теб, и на предходния модел имаше едно цъфване на часовника като майска роза ,нещо се надуваха батериите , тия от Ейпъл магазините мръднаха на акъл от смени.
Отговори с цитат
  #928  
Стар 17-10-2018
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,133
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

И не си го зареждал всеки ден

Тук споделям мнението за часовника им, можеха да му докарат батерията да дяни малко повече от един ден и щеше да е супер!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #929  
Стар 17-10-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Едно нещо не мога да разбера и се надявам да ми го обясните. Първо си купувате телефона и после всички устройства които го поддържат или обратното?
Във фирмата за която работя може да избираш служебен телефон.
Преди около 3 години избрах Iphone, защото слушаш жената и ти дава "статус" ( не всеки можеше да получи Iphone във фирмата ми).
Е ок, ама предвид мойте интереси и устройства, само имах главоболия и се ядосвах, че трябва да използвам личния Андроид, който беше стар и плана ми нямаше влкчен интернет.
Преди 6 месеца, пак можех да избирам с какъв телефон да ми го сменят - еми родих се с 2 симов Андроид.
Изказвам това мнение, защото сравнявате цени - е можех да взема Ифоне за 1500+, но взех телефон за 600 лв и съм много доволен.
Е, жената е на друго мнение, но тя си цъка на Iphona.
Отеделно Нео - от тези 4 "устройства" които си изброил, 3 са лаптопи. Все пак имат рутер и други джаджи.
Два са лаптопи, АйМак Про е настолен компютър.
Не първо купуваме компютъра с Ай тунеса и след това не ставащия телефон.
Какво викаше оня на Кредисимо , ай стига глупости .
Виж за да прекратя тия безсмислени спорове ще направя една простичка съпоставка-купувам/продавам.
Купувам един Айфон и след година искам да го продам , защото излиза следващия "грозник+"
Купил съм го за 1000 евро 64 гигабитов и го продавам за 600
, няма да пускам линк на верига от магазини секънд хенд в които ти плащат на момента .
Купувам един готин и страшен Самсеник за същите пари и отивам след година да го продам в същата верика и хоп Марийке на портрет тия лоши момчета не ми дават повече от 400 кинта?!?!?!
Лошо , ама много лошо Строгов , значи за година съм гризнал девалвация от почти 150% на по убавия?!?!
Отговори с цитат
  #930  
Стар 17-10-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Всяка една стока след година ползване се обезценява, камоли електроника. Дай една разумна причина тоя телефон да струва толкова след една година. Няма разумна причина, промитите мозъци са си промити мозъци и това е, ако ще лайно да е, епъл да е.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.