The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #7221  
Стар 16-08-2019
Аватара на mcmlxx
mcmlxx mcmlxx не е на линия
Доктор
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 72
Благодари: 29
Получил благодарност:
321 пъти в 59 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от staruser Вижте мненията
Гледам с Smart IPTV там има ли некакви настройки ?

Най-вероятно е от плеъра. Не го харесвам изобщо SmartIPTV - лично мнение. Пробвай същия стрийм на компютър с друг плеър. Измери си скоростта на интернета - за HD канал скоростта трябва да е най-малко 12 Mbps, за SD - може 4-5 Mbps. Друг също не маловажен показател е ping до стрийминг машината - измери го и него - колкото по-нисък е показателя толкова по-добре за гледане. И не напоследно място - зависи и от какъв източник гледаш - ако с теб едновременно гледа и някой друг от същия източник - твърде е вероятно проблема ти да е от там...
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mcmlxx за този полезен пост
niki7989 (16-08-2019), R3DMAN (17-08-2019)
  #7222  
Стар 16-08-2019
Пецо Пецо не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 149
Благодари: 21
Получил благодарност:
31 пъти в 24 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Изобщо не е от плеъра, да ви кажа аз...
Ползвам SmartIPTV от поне десетина години, свестен ли е стрийма, няма никакви проблеми. Връзката ми е 100 mb оптика, телевизора SAMSUNG UE-49NU8072 и всичко си е мазно, включително и 4К...

Последно редактирано от Пецо : 16-08-2019 на 16:53
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пецо за този полезен пост :
R3DMAN (17-08-2019)
  #7223  
Стар 16-08-2019
staruser staruser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 28
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mcmlxx Вижте мненията
Най-вероятно е от плеъра. Не го харесвам изобщо SmartIPTV - лично мнение. Пробвай същия стрийм на компютър с друг плеър. Измери си скоростта на интернета - за HD канал скоростта трябва да е най-малко 12 Mbps, за SD - може 4-5 Mbps. Друг също не маловажен показател е ping до стрийминг машината - измери го и него - колкото по-нисък е показателя толкова по-добре за гледане. И не напоследно място - зависи и от какъв източник гледаш - ако с теб едновременно гледа и някой друг от същия източник - твърде е вероятно проблема ти да е от там...

И със Smart STB е същото. Губи се звука, но картина си има. Иначе нета ми е по лан не по оптика. Ето скоростта и Ping.



Download 50Mbps Upload 5Mbps Ping 9ms



Това е положението тука при мен няма голям избор. Сега вече колко хора гледат не знам. Взел съм един от линковете по-горе в темата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на staruser за този полезен пост :
mcmlxx (16-08-2019)
  #7224  
Стар 16-08-2019
Пецо Пецо не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 149
Благодари: 21
Получил благодарност:
31 пъти в 24 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от staruser Вижте мненията
... Взел съм един от линковете по-горе в темата.
Е те това ти е проблема!!!
На 50 Mbps една платена листа, само за теб, ще лети...
Иначе, с листи от темата, ще е така...

Последно редактирано от Пецо : 16-08-2019 на 22:22
Отговори с цитат
  #7225  
Стар 17-08-2019
Кохонеса Кохонеса не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2019
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mcmlxx Вижте мненията
Да, но не е само 1 идиот, там е въпроса... БГ каналите, както и някои други стриймове, са изцяло крадени от свободни проксита и стрийминг сървъри, с малки изключения... И exchange помежду си краденото... Спирам безсмисления спор и ти имаш донякъде право, но не съвсем, фактите са, че ристриймват МАСОВО, дори и от "пробити" udpxy сървъри...
Много повече от един са. Друго си е да загробваш конкуренцията - дъмпинга е на ниво. Проблема е, че напреднаха и почнаха да правят по-сериозни проблеми. Но пък така админите ще се научат и ще си оправят сървърите. Екстрийм хаковете си действат, доста работи още не са си пачнали.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Кохонеса за този полезен пост
mcmlxx (17-08-2019), niki7989 (17-08-2019)
  #7226  
Стар 18-08-2019
Аватара на iulian777
iulian777 iulian777 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 89
Благодари: 34
Получил благодарност:
68 пъти в 30 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от staruser Вижте мненията
И със Smart STB е същото. Губи се звука, но картина си има. Иначе нета ми е по лан не по оптика. Ето скоростта и Ping.



Download 50Mbps Upload 5Mbps Ping 9ms



Това е положението тука при мен няма голям избор. Сега вече колко хора гледат не знам. Взел съм един от линковете по-горе в темата.
Ъплоуда не те интересува . Проблема ти е в листа щом си го взел от тук .
Сложи си da player теглиш от тук
https://www.google.com/search?client...UTF-8&oe=UTF-8
този е без реклами ! слагаш му http://live.bgtv.stream/bg.json
и ще гледаш с SD качество и няма да забива докато ти даде някой нещо което ще стане много трудно .
Защото многото маймунки чупят клона и при теб е така .
Другото е BulsatcomTV-1.3.3 но ти трябва регистрация на булсат което пак е трудно .Аз поне гледам така спортните .А филмовите с IPTV и MX плейър и не сече макар че е на WIFI с карта 150 . на Була което ще рече че картата може да дърпа с 75 мб
Явно е че е от листа при мен странното е че IPTV и MX показват иконите на каналите от къде ги вижда да еба негууто мами
Отговори с цитат
  #7227  
Стар 18-08-2019
staruser staruser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 28
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вече се убедих че е от листите. Сега съм с друга листа и вече 2 часа съм на един канал ФуллХД и не е мръднал със Smart iptv
Отговори с цитат
  #7228  
Стар 18-08-2019
Аватара на mcmlxx
mcmlxx mcmlxx не е на линия
Доктор
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 72
Благодари: 29
Получил благодарност:
321 пъти в 59 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от staruser Вижте мненията
айде дайте нещо качествено за българските каанали беее какво се стискатее никой не помага само се дават някакви мижави линкове кам сайтове за некви канали с мижаво качсттово


ебси излагъцията е форма

Е сега след като вече си си намерил читава листа и сам разбра каква е разликата с явно публикуваните листи, стана ли ти ясно, защо се стискат, никой не помага и се публикуват листи със съмнително качество? Сигурен съм , че повечето хора искат да помогнат, но знаят до къде ще доведе това - или до накъсване на стрийма или до окончателното спиране на сървъра
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на mcmlxx за този полезен пост
enterenter (18-08-2019), EVRODANKATA (18-08-2019), niki7989 (18-08-2019), R3DMAN (18-08-2019), РУМЕН петров (18-08-2019), тутанхамон (19-08-2019)
  #7229  
Стар 18-08-2019
Кохонеса Кохонеса не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2019
Мнения: 59
Благодари: 0
Получил благодарност:
11 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mcmlxx Вижте мненията
Е сега след като вече си си намерил читава листа и сам разбра каква е разликата с явно публикуваните листи, стана ли ти ясно, защо се стискат, никой не помага и се публикуват листи със съмнително качество? Сигурен съм , че повечето хора искат да помогнат, но знаят до къде ще доведе това - или до накъсване на стрийма или до окончателното спиране на сървъра
Но това не пречи на избрани хора от тук (и не само) да споделят тактично специални плейлисти и да решат проблема за всички ни (и за конкуренцията). Особено жалко, обаче, е, че стигнаха и до това да дънят радиостанциите в страната (и не само). Едно е да рестриймнеш линк за слушане на радио от малък град, което официално няма онлайн излъчване, друго е да шернеш директния линк от оборудването, което кара този сигнал до предавателя им, да речем. Особен купон е със радио "Ултра" - почна да пука и влачи яко (който го хваща ефирно, ще разбере за какво говоря), само и само защото някой реши, че трябва всички да слушаме сигнал от студиото на 384 kbps, заедно с това, коя песен върви в ефир...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Кохонеса за този полезен пост :
hector (27-08-2019)
  #7230  
Стар 18-08-2019
staruser staruser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 28
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mcmlxx Вижте мненията
Е сега след като вече си си намерил читава листа и сам разбра каква е разликата с явно публикуваните листи, стана ли ти ясно, защо се стискат, никой не помага и се публикуват листи със съмнително качество? Сигурен съм , че повечето хора искат да помогнат, но знаят до къде ще доведе това - или до накъсване на стрийма или до окончателното спиране на сървъра

Да това е ясно, но поне на лично някой да беше дал, а не да я пусне тук директно.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, ИПТВ, плейлист


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 95 (4 членове и 91 гости)
веско5, гене007, димитър65, нлд
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 17:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:30.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.