The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 29-08-2013
Николай БГ Николай БГ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цветомир Пенковски Вижте мненията
Здравейте,
Искам да си купя нов телевизор и реших да се поровя в нета за информация.Доста форуми прочетох и главата ми ще се пръсне от противоречива и объркваща информация.Та ще помоля за малко компетентна помощ.Телевизора,които търся искам да е 40-46 инча,3Д,LED,не по-малко от 200Hz,1000-1200 лева max.
Не разбирам много от такава техника,всичко което знам съм го прочел във форумите или нейде из нета.
Ето на какво съм се спрял аз,ще бъда благодарен ако изкажете мнения за тези модели и кой да предпочета.

TOSHIBA 40L7335DG

PHILIPS 40PFL4508H

TOSHIBA 42WL968 - Тази ми е малко скъпа но пък доста работи има

Благодаря предварително.


@Цветомир Пенковски,

За да се ориентираш какъв телевизор да купиш прочети внимателно това, ако не си го прочел вече
http://televizorbg.blogspot.com/p/ka...televizor.html
и после това
http://televizorbg.blogspot.com/p/ma...evizorite.html

Лично аз смятам да си купя това
http://www.lg.com/bg/televizori/lg-42LA691S-smart-3d-tv
http://technomarket.bg/products/09128062/lg-42la691s
главно защото е с IPS панел и както казва автора в първата статия:
"Когато си зададем въпроса "как да изберем телевизор?" първата ни мисъл не бива да бъде "колко струва?". Повярвайте ми, огорчението от ниското качество трае значително по-дълго, в сравнение с радостта от ниската цена."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 30-08-2013
Цветомир Пенковски Цветомир Пенковски не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Николай БГ Вижте мненията
@Цветомир Пенковски,

За да се ориентираш какъв телевизор да купиш прочети внимателно това, ако не си го прочел вече
http://televizorbg.blogspot.com/p/ka...televizor.html
и после това
http://televizorbg.blogspot.com/p/ma...evizorite.html

Лично аз смятам да си купя това
http://www.lg.com/bg/televizori/lg-42LA691S-smart-3d-tv
http://technomarket.bg/products/09128062/lg-42la691s
главно защото е с IPS панел и както казва автора в първата статия:
"Когато си зададем въпроса "как да изберем телевизор?" първата ни мисъл не бива да бъде "колко струва?". Повярвайте ми, огорчението от ниското качество трае значително по-дълго, в сравнение с радостта от ниската цена."
В интерес на истината на моето село комшията ми е техник.Работи в близкия град не знам като какъв точно(инженер е по електрониките не му разбирам много ама на него му чува главата доста). До като си е на село(събота и неделя)се занимава с ремонт на телевизори и всякакъв вид електроника,по скоро му е като хоби май,та му казах аз че мисля да си купувам модерен ТВ да даде съвет към какво да се насоча и отговора му беше: " LG това търсиш.Вземи си LG и ти гарантирам,че няма да се нуждаеш от услугите ми."
Та така,но аз все още съм си пред сериозна дилема.Събота ще обикалям и трябва да харесам и да взема нещо а все още си нямам идея.
Самсунг ми харесват но ме е шубе да не се прецака.Сони е ок ама нямам пари за кадърно Сони.Тошибата е ясна... ту шиба ту не.Филипс печели награда за LED LCD телевизор за 2012г. ама нещо ... куца малко.Панасоник казват правили най-добрите плазми но LCD LED... LG корейският гигант...незнам?! Монитора ми е LG м/у другото.Имам го от около 4-5-6 години там някъде и честно казано нямам забележки(да не чува дявола де ).
Знам със сигурност,че най-добре човек се учи от опит.Тъй че бих се радвал на мнението на хора които са притежатели на определени тв-та и споделят мнението си.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30-08-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако ще е LG , то трябва да е от LA740 нагоре - всичко останало е ширпотреба с натоварена цена - дали ще е LA690 или LA620 няма особено значение като качество на картината - разликата е само в дизайна и допълнително оборудване (очилца , дистанционни ..) и съответно в цената На всичко отгоре и сигурно 90% от IPS панелите произведени от ЛГ от миналата и тая година страдат от DSE и е желателно хубаво да огледаш тв педи покупка . за малоумното им EPG не ми се говори (без екран и дори без звук ) . Имат си и добри страни (добро цветопредаване, сравнително големи ъгли на видимост ,сравнително щадящо очите 3Д,добър медия плеър, "меджик" дист. у-е) , но лично за мен това е достатъчно да не помисля за тв ЛГ ( без върховите серии) за няколко години .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30-08-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,033
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още за ЛГ - дистанционнитр са уникално зле, след едногодишно ползване борбата с дистанционното е невероятна. Имат проблеми със звука на хд каналите при всички оператори. Имат дупка в dvb-c тунера някъде около 750 мхз. Това не е на един определен модел. Срещат се при различни модели, но не при всички. Тунера с дупката е при телевизорите с dvb-s ...
Няколко човека вече знам които омат самсунг и лг вкъщи - нито един няма да си вземе втори път лг...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30-08-2013
Цветомир Пенковски Цветомир Пенковски не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи според вас да заложа на Самсунг?
А какво ще кажете за това че често дефектират даже и в гаранция?Или от тази година са се поопомнили и неслагат фалшиви части(а дано ама ...)?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30-08-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това за LG проблемите с дистанционното и дупката в тунера и епг-то са абсолютни глупости. Има две LG-та и нямам никакви забележки. Едното е на 3 години и е в стаята на децата /търпи невероятен тормоз/. Другия е 42-ка, модел 2013 година - невероятен, още не мога да му се нарадвам.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30-08-2013
саш саш не е на линия
фен
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 32
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 220
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Един съвет ,ако ще си купуваш 42 инча по добре плазма.
http://www.technopolis.bg/b2c/detail...T50E-3D-PLASMA
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30-08-2013
Аватара на fakirastanly
fakirastanly fakirastanly не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 250
Благодари: 36
Получил благодарност:
28 пъти в 24 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 2
По подразбиране

+1 за плазмата на Panasonic
__________________
DM500S,MAX800HD,Triax 88,Panasonic Neo Plasma...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30-08-2013
Цветомир Пенковски Цветомир Пенковски не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мискинин Вижте мненията
Това за LG проблемите с дистанционното и дупката в тунера и епг-то са абсолютни глупости. Има две LG-та и нямам никакви забележки. Едното е на 3 години и е в стаята на децата /търпи невероятен тормоз/. Другия е 42-ка, модел 2013 година - невероятен, още не мога да му се нарадвам.
А би ли споделил модела?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30-08-2013
мискинин мискинин не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 122
Благодари: 64
Получил благодарност:
54 пъти в 25 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм си в къщи и не мога да проверя със сигурност. Мисля, че е 42LA690S. Единствения кусур, който намирам, е че няма камера и по тоя случай не работи скайпа.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ili, lcd, led, philips, toshiba, tv, дилема, За, Избор, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Philips LED TV 47" 47PFL4007H/12 vs PHILIPS 46PFL3807H даоман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 7 10-12-2012 11:09
Поредната дилема Philips или LG Led tv Део3 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 24 29-05-2012 14:12
Помощ при избор на LED- Samsung 22'' или Toshiba 22'' Angelovv ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 36 12-03-2012 21:02
Philips PFL 3606 vs Toshiba BV701 Досев HDTV дискусии 25 26-11-2011 16:48
Дилема за мен - помощ rumpenshtilken САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 5 28-12-2008 15:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.