The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 27-03-2013
Михаил Панайотов Михаил Панайотов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Избор на доставчик

Здравейте, предстои ми местене в нов апартамент в София, Младост 4 и съм в дилема на кой оператор да кацна. Не съм типичния масов потребител и никак не се радвам на китайски сеттопбоксове, ограничения и пет дистанционни.

Тъй като се намирам в София, бих искал да ползвам кабелен DVB-C доставчик, а не сателитен. Честно казано не харесвам сателити по ред причини, а и според мен е леко излишно в големите градове, в които имаш избор от кабелни доставчици.

Тъпото е, че единствените две компании, които знам, че предлагат чистокръвен DVB-C са Близу и NET1. И на двете съм бил абонат, а на вторите съм в момента. Имам изключително добри впечатления от Близу - кристална картина и много добри интернет скорости. Махнах се от тях защото прекратиха договора с Дискавъри - една от двете телевизии, които гледам (Тянков ТВ примерно не ме интересува). При NET1 качеството е доста по-кофти. Явно праскат доста силова компресия. Доста често има и видима загуба на пакети и пикселизиране на картината.

От глупостта наречена Мтел/Мегалан също имам сериозни впечатления. Приятелката ми е при тях. Не бих си сложил такова нещо, дори с пистолет да ме заплашват. Изключително нискокачествен и евтин сеттопбокс с маса идиотски бъгове (като програмист ви го казвам), който не може да бъде сменен с 3-rd party такъв, защото Мегалан са си измислили собствен протокол за телевизията и съответно фирмуер за бокса. Осрали са се стабилно мен ако питате, но пък покриват изискванията на масовия потребител за евтинджос със "смарт услуги".

От Виваком нямам лични впечатления, но съм чувал само лоши неща, а и те пак са откривали топлата вода с техен софтуер, съответно техни боксове, като Мегалан. Демек отпадат.

И те май не останаха...
Ще се радвам на различни предложения, може и нестандартни. Технически грамотен съм и не се плаша от по-екзотични технически решения, напротив търся ги постоянно!
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Доставчик, Избор, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интернет от някои мобилен доставчик ban Въпроси и отговори 47 31-07-2012 22:32
Съвет за доставчик на ТВ+Нет quest КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 05-03-2012 23:58
Съвет за доставчик на ТВ+Нет quest САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 0 24-02-2012 01:54
Помощ при избор на доставчик Inoel Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 05-07-2011 01:01
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 22:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.