The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 21-08-2016
Ником Ником не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2016
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Питане за интернет и тв от мтел за Бургас

Здравейте може би този въпрос е задаван доста пъти но да попитам пак искам да мина към мтел в бургас за интернет и тв как им е оптичния интернет има ли прекъсвания пада ли скороста и тн. Аз в момента съм към комнет но ме карат да си купувам устройствата за втори тв и за оптичен интернет което не ми е изгодно защото трябва да дам около 200 лева само за устроиствата и после таксата е по 38 лева на месец а мтел ми дават тарифа от 38 лева 2 тв интернет и gsm за 37 без да купувам нищо. Просто ме интересува главно интернета как е като цяло тв гледа жената така че там ми е все тая. Ако е важно живея в лазур. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21-08-2016
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В Бс, в Изгрев, интернетът ни е от МТЕЛ, наследено като оптика до дома от Спектрумнет. За не-помня-вече-колко години не е имало прекъсване. Може би преди половин година се повреди захранващият адаптер на ону устройството. Дойдоха, смениха го и това е. На оптичното у-во, освен всичко друго, хубавото е това, че може да му се прави собствена вифи мрежа, дори няколко, които да допълват домашния рутер, ако той не покрива достатъчно добре цялото жилище, какъвто е нашият случай.

На фона на тоя пример от около 9 месеца съм на интернет от МТЕЛ и в София, Красна поляна. За разлика от Бс, тук услугата е оптика до входа, после е по лан кабел. До този момент не е имало прекъсване.

Аз също водих преговори за услугите и цените и съм доволен какво ми представиха и на каква цена. Договарянето е въпрос на лично представяне и убедителност.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Бургас, За, Интернет, Мтел, от, ПИТАНЕ, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мтел домашен интернет- за бога,помислете си добре.. controller ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 261 07-02-2019 21:00
Питане за интернет кик ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 5 15-04-2015 01:06
Питане за интернет телевизия Росен Райнов IPTV (Internet Protocol Television) 16 02-01-2015 16:40
Оптичен интернет от VIVACOM вече има в Пловдив и Бургас ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 45 22-02-2014 13:41
Мтел оставиха цяла България без интернет! d.ivanov Дъра-Бъра 19 22-05-2012 00:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.