The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-03-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Титаните в бокса се срещат по FILM+

В българският ефир големият мач в тежка категория ще се излъчва от FILM+ на живо. 20 март, събота срещу неделя, 00:00 часа – Кличко vs Солис.

ВИТАЛИ КЛИЧКО-ОДЛАНИЕР СОЛИС WBC TITLE!



Витали Кличко и Одланиер Солис ще се срещнат на 19-ти март в Кьолн, Германия. Двамата ще се боксират за титлата в тежка категория на Световния боксов съвет. Предстоящият мач е едно от най-очакваните и значими събития за бокса тази година!

Преди началото на срещата ще съсредоточим вниманието си върху кариерата на един от най-великите боксъори на 80 и 90 години, Майк Тайсън.Ще проследим кариерата му от началото през най-великите му мачове.

43-годишният Майк Тайсън спечели първата си шампионска титла на 20 години, а репутацията му на ринга му спечели прозвището „Железния Майк”. През 1997 г. на ринга пък отхапа част от ухото на боксьора Ивендър Холифилд, а през 2005 г. се оттегли окончателно от бокса. По-рано тази година той преживя и лична трагедия, когато 4-годишната му дъщеричка почина вследствие на нещастен случай у дома.
"Понякога аз се явявам пред вас недодялан и тъп. Това ви дразни, когато аз се държа като неандерталец или бръщолевещ идиот, но аз харесвам да бъда такъв. Аз обичам да ви показвам тази личност, защото това е този, който идвате да видите. "
Одланиер Солис ще се бие с Виталий Кличко за титлата в тежката на WBC, след като победи Рей Остин с дисквалификация. Двубоят се игра в Маями. Така Солис остава непобеден и вече натрупа 17 успеха. Остин бе дисквалифициран от съдиите в десетия рунд. Причината за това е, че Рей държеше Солис в продължение на една минута, за да избегне серия от удари. Солис заяви след победата си, че е уверен във възможностите си. Също, че притежава много добри умения.
"Остин бе дошъл за битка и я получи. Стана интересен двубои, но боксьорът с по-добри умения спечели. Не отивам като обречен срещу Кличко. Всеки си има слаби и силни страни. Аз трябва да използвам своите плюсове срещу неговите минуси."
„Време е да се напише нова история в тежка категория. Солис ще сложи край на епохата Кличко", коментира Онер.

За предстоящата среща олимпийският шампион от острова на свободата е наел екстреньора на кубинския национален отбор Педро Бенитес.

„Тренираме усилено за предстоящата битка. Трябва да използваме шанса, който ни се дава и да спечелим титлата", обясни Бенитес.

Турският мениджър Онер не пропусна да изкаже мнението си относно срещата Кличко – Адамек.

„Братята Кличко не спират да дразнят с арогантното си поведение. Владимир се договори с бившия световен шампион в полу-тежка категория Томаш Адамек за септември. Той спомена, че и брат му може да играе с полякът. Та те до тогава може да загубят титлите си, нищо не се знае. Това е неуважение към противниците им. Чудно ми е какво ще си каже сега Дерек Чисора, който е претендент за трите пояса на Владимир. Но аз ще ви кажа, че Адамек трябва да води преговори със Солис и ще обясня защо. Одланиер ще нокаутира Витали, след което Владимир ще иска да отмъсти за брат си и Солис ще вземе и неговите титли. Така, че Адамек – преговаряй със Солис", агресивно заяви Онер.
Клати ли се короната на Витали Кличко?

Неуязвими, непобедими или простичко – адски добри? Братята Владимир и Витали Кличко продължават да диктуват модата в тежка категория. Много претенденти се опитаха да ги детронират през последните няколко години. Никой не успя.

Одланиер Солис. Кубинец. Олимпийски и световен шампион. Израстнал пред погледа на великия Феликс Савон. Той е следващото предизвикателство пред двамата братя.

Настоящият шампион от Украйна не е имал загуба на ринга от 2003. Никой от съперниците му досега не е успял да открие слабото място на неговата защита. Витали, наричан още “Железния юмрук”, никога не е бил нокаутиран. Три пъти е бил шампион в тежка категория. Двете поражения в архива му звучат почти нелепо. Двубоят между него и американеца Крис Бърд през 2000 е прекратен след деветия рунд заради раменна травма при Кличко. През 2003 англичанинът Ленокс Люис му нанася дълбока аркада над окото, при което докторът на ринга спира играта след шестия рунд. До тогава двамата са напълно равностойни. Украинецът дори води в картите на съдиите.

Витали е известен със тежките си удари и непробиваема защита. За него боксът е като игра на шах, в която всеки ход е резултат от добре премислена тактика.

Кличко не се е срещал досега с опонент като Солис. Кубинецът може да се похвали с блестяща аматьорска кариера. За седем години печели четири златни медала на различни боксови турнири. Побеждава Дейвид Хей през 2001 във финала на световното първенство. Успява да го обърне, въпреки че в началото на срещата британеца има предимство и води в резултата. През 2004 става олимпийски шампион в тежка категория. В професионалната си кариера няма нито една загуба на ринга. Стилът му е по-различен от този на Витали. Солис е боксьор, който често импровизира. Въпреки повечето си килограми, той е бърз и подвижен. Неуловим е като сянка, затова и носи прякора “La Sombra” (от испански – Сянката).

Срещата между двете големи имена беше съпътствана от много коментари. Още в началото възникнаха проблеми с финансовата част от преговорите за мача. Скандалният мениджър на кубинеца Ахмет Онер (Тур) гордо заяви, че клиентът му ще сложи край на епохата Кличко. Той злепостави украинеца като каза, че Кличко ще се опита да победи по нечестен начин. Мачът имаше вероятност да се провали заради обидните му думи.

“Витали държи славата и титлата. Всички съдии ще го подкрепят. Публиката в Германия ще вика за него. Но ние няма да се предадем. Солис ще се бие докрай. Искам да видя как нокаутира Кличко. Той не се изправя просто срещу един световен шампион. Той се изправя срещу цяла една ера в бокса”, заяви Онер.

Топмениджърът Боб Арум също изказа мнение, че боксьорът от Острова на свободата има голям шанс да победи шампиона от Украйна. Според него най-добрата школа в бокса е именно кубинската. Единствените боксьори, които се доближават до нивото на подготовка на кубинците, са някои източноевропейци.

“Витали не е толкова талантлив като брат си Владимир, но е по-труден за съперник – каза Арум. – Аз лично съм за Одланиер. Знам, че ще му е изключително трудно да победи Кличко. Но ако някой въобще може да надиграе украинеца, за мен това е единствено Солис.”

Самият Витали Кличко е убеден в победата. В изказванията си на пресконференции обикновено прави язвителни словесни нападки срещу опонентите си. Този път беше изключително любезен.

“Уважавам изключително много своя съперник. Той е добър и силен боксьор, но няма много опит. Боксирал съм се срещу много силни мъже, но не и срещу олимпийски шампион (б.а. Виатли явно е забравил мача с Ленъкс Люис – олимпийски шампион от Сеул). Очаквам интересна и напрегната игра. Солис е млад и талантлив боксьор, който иска да отнеме титлата ми. Ще докажа, че я заслужавам повече от него. Целта ми е да го нокаутирам. Ще покажа, че аз съм истинският шампион.”

Кубинецът заяви, че това ще е най-добрият двубой, който феновете някога са виждали. Попитан дали смята, че това ще е най-трудната среща в кариерата му, той отговори:

“Защо си мислите, че това ще е толкова труден мач за мен? По какво съдите, че един опонент е повече от друг? Засега съм се изправял срещу съвсем нормални мъже, с по два крака и две ръце. Бих разбрал опасенията ви в случай, че съперникът ми имаше три юмрука, например...”

Много специалисти предвиждат, че Солис може да има затруднения на ринга заради повечето си килограми. Одланиер е натрупал близо 30 килограма откакто започна професионалната си кариера. В последния си двубой срещу Рей Остин той беше почти 118 килограма. Кубинецът твърди, че дори Кличко бил разпространявал слухове за теглото му, като го наричал “лентяй” и “мързеланко”.

“Всеки си мисли, че килограмите ми пречат – каза Солис. - А всъщност аз мога да направя най-много коремни преси от който и да е било боксьор. Освен това нямам намерение да ставам модел. Медицината е доказала, че теглото не пречи на скоростта на реакция при боксьорите. Всичко е просто една спекулация. Давам всичко от себе си по време на тренировки. В перфектна форма съм. Чувствам се напълно готов да победя Кличко.”
www.sportbarbench.com
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТИНТИН за този полезен пост :
kabel (19-03-2011)
  #2  
Стар 19-03-2011
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Освен по Филм+ мачът ще се излъчва и по руската Рен ТВ от пакета на "Радуга" на 75Е, както и на 9Е от пакета на "Платформа".
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19-03-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

То да се гледа по "Рен" ще някакъв мазохизъм.
Мача ще се излъчва по РТЛ, то тук си пише къде още http://liveonsat.com/boxing.php
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19-03-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, това е топ събитието тази вечер, както и предхождащият го мач Атлетико Мадрид - Реал Мадрид.

Отговори с цитат
  #5  
Стар 19-03-2011
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Защо нашите програми много често не фигурират в .LIVEONSAT.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19-03-2011
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
То да се гледа по "Рен" ще някакъв мазохизъм.
Мача ще се излъчва по РТЛ, то тук си пише къде още http://liveonsat.com/boxing.php
Хубаво. Видях, че ще го излъчват там. Можеше да си спестиш коментара и просто да кажеш, че ще го дават по РТЛ.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20-03-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Баси и смешния мач, тоя са огъна като спагета, поне да го бяха ударили като хората а то Кличката само го погали и тоя си размати мозъка, скоро няма да се появи някои които да го детронира тоя фен, david haye може би донякаде ще се бие с него но и той няма да има успех според мен, макар че отупа брат му

Последно редактирано от данаил : 20-03-2011 на 00:32
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20-03-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кубинецът се контузи - коляното му поддаде.

А не се сещам кога Хей би Кличко?! Те още чакат такъв мач и не могат да го направят. ТВ правата не могат да поделят.
Отговори с цитат
Стар 20-03-2011
данаил
Това съобщение е изтрито от данаил.
  #9  
Стар 20-03-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не се сещам аз.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20-03-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Не се сещам аз.
Oпппппс сори няма такова нещо наистина.Моля по горния ми пост да бъде изтрит поради неверни данни, извинявам се за лошата ми информираност.

Последно редактирано от данаил : 20-03-2011 на 01:02
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
film, бокса, по, се, срещат, Титаните


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Film+ ТВ маняк Български програми на останалите спътници 20 15-09-2013 23:53
За Film+ пстойков ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 37 18-10-2010 10:40
TCM излъчва предаване, посветено на “Сблъсъкът на титаните” ТИНТИН ФИЛМИ 0 06-06-2010 22:05
Стрийм от бокса към мобилен телефон vassilp DREAMBOX 1 09-04-2010 08:59
Film Plus HD test Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 1 05-06-2008 23:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.