The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 29-12-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз гледах ьтв като беше на Сириус - това някъде през 2003-2004. Нямаше друго интересно тогава. После излезе ИТВ Партнер и се видяхме в БГ телевизии. С годините гледахме все по-малко и по-малко ьтв, не толкова заради голямата конкуренция, колкото заради сриването на нивото на тази телевизия. От около 5 години със сигурност мога да заявя, че съм гледал максимум по няколко минути от някое предаване и то - я има, я няма 1-2 пъти в седмицата.
Наскоро се заглеждах повечко в ХД канала само за сравнение на качеството. Като цяло няма да ни липсва.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
  #52  
Стар 29-12-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Съсипахте темата. Да я досъсипя и аз.. Емигрантите това, емигрантите - онова. Пак в чуждото канче, в случая емигрантското, взехте да гледате. "Кенефи на черно мил...", "задници бършел"...,"глезени деца имал"... незнамсикво... такъв бил, онакъв бил. И какво от това? Ще работя, каквото намеря и мога! И изобщо не ми дреме за чуждото мнение. А ако малко ми е пукало, веднага ми минава, видя ли си банковия превод.
Поредната добра тема, осрана ей така, по български.
Весели празници на всички емигранти, гастербайтери и изобщо хора, които не са се примирили със статуквото и се борят за сабе си и семействата си. И най-вече на тези, които гледат в собствената си паничка. Живи и здрави да сте!
P.S. Колкото до правото за гласуване от емигрантите, аз пръв в този форум се възпротивих - наистина не мисля, че е справедливо да гласуваш бъдещето на страна, в която не плащаш данъци. И съм за въвеждане на такъв закон. Най-малкото изборния туризъм ще изчезне.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Следните потребители (3) благодарят на Wanderer за този полезен пост
AGT (29-12-2012), Iliyan N (29-12-2012), STUDITOV (29-12-2012)
  #53  
Стар 29-12-2012
иван000 иван000 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 5
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
Ми да се включа и аз, всички се изредихте
Приятелю емигрант, невладеенето на Български показва невъзможността ти да мислиш. Със сигурност говориш ужасно езика на държавата в която се намираш. Лошо говорещите езика са гастарбайтери, живеят в капсулирани общества от себеподобни.

Друго - ". и никои неможе дами забрани да гласувам и това е мое мненда гласуват или не. данемислиш че на някои емигрант му пука ие и на всички останали емигранти за пропадналата държава България" - започвам този цитат с точката, неслучайно . След това, да попитам: Защо по дяволите искаш да гласуваш за държава за която не ти пука? Хайде, лягай си че утре те чакат доматите на полето (или кофите с вар...)



доматите и кофите с вар са за теб
зидаро-кофражист 4 разряд няма дати стигне форума да пишеш за да можеш да ме стигнеш
  #54  
Стар 29-12-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Личи си трудно ти е да съчетаеш цяло изречение, не е като да забъркаш варта ...


Sent from my iPad using Tapatalk HD
  #55  
Стар 29-12-2012
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,237
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

хахахахахаха,
То това стана СПАМ темичка!
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
  #56  
Стар 29-12-2012
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Ми тя темата си е в секция забавно.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
  #57  
Стар 29-12-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,892
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
.
Весели празници на всички емигранти, гастербайтери и изобщо хора, които не са се примирили със статуквото и се борят за сабе си и семействата си.
Извинявай,ама по-голяма глупост не съм чел!Най-лесно е,да си събереш багажа и да избягаш от кенефа в който и ти си срал!Така че,не се правете на големи борци,щото първо се сещам за мишките и потъващия кораб а не за борба!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Следните потребители (3) благодарят на Veskop за този полезен пост
Brian (29-12-2012), yavor1 (29-12-2012), Хиена (29-12-2012)
  #58  
Стар 29-12-2012
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Който не става тук и навън нищо няма да направи...
  #59  
Стар 29-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,807
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,808 пъти в 3,009 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БОБИ Вижте мненията
Който не става тук и навън нищо няма да направи...
като стана дума зе емигрантите винаги правя асоциация с класиците:
"Пази Боже сляпо да прогледа"
много ми е и смешно и тъжно, когато по световните летища срещна българи, връщащи се по родните места, за да посетят роднините.
ако имах желание, а най-вече и способности да опиша всички парадоксални ситуации, на които съм бил случаен свидетел, ти би излязал чудесен пародийно, комедиен сериал
забелязъл съм общото при всички мои сънародници, които са се преселили някъде по света, е че избягват по всякакъв начин да се разбере от каква националност са .
гоолеми космополити са се родили в България
смешното е че колкото и години да са преживявали извън Родината, винаги се разбира че са българи, колкото и да си кривят езика , че и целия гласово-думоизговарящ механизъм

семейство пристигащо от чикаго: баща -висок , строен с къси крака,маратонки адидас и бейзболка, майка изрусена брюнетка на 12см токчета, малко поизмачкана от дългия път ( летище милано ) и две нормално закръглени деца, с предлазположение към затлъстяване.

мама и тате си шпрехат пиджън инглиш и от време на време задават въпроси или дават указания на наследниците, естествено на екзотичния език, който владеят.
и когато децата им отговарят на български, то мама и тате мнооого се притесняват, че ги излагат

абе , пази боже сляпо да прогледа
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Veskop (29-12-2012)
  #60  
Стар 29-12-2012
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Извинявай,ама по-голяма глупост не съм чел!Най-лесно е,да си събереш багажа и да избягаш от кенефа в който и ти си срал!Така че,не се правете на големи борци,щото първо се сещам за мишките и потъващия кораб а не за борба!
Veskop,не си съвсем прав. През 95-96г бях в Германия. Есента на 96г се прибрах в БГ,въпреки,че много хора ми казваха,че съм луд,защото е ужас. А можех да остана още. Минаваше времето и нещата вместо да се оправят,започнаха повече да се изродяват. Аз се преместих в Германия заради децата. Отношенията и ценностните системи в България при децата са далеч от това,което трябва да бъдат(според мен) Училищата не са това,което трябва да са. Бълват неграмотни хора,защото дори и голяма част от учителите са такива. Това не означава,че всички са така,но процента на тези с нормално мислене и възможности е доста малък на фона на общата картинка. Всеки да разбира думите ми,както иска. Аз за себе си съм прав. Ако децата ми можеха да се развиват нормално в България,нямаше и да се преместим.
Като даваш пример с кораб,мога да ти кажа,че има страшно много хора,които пробиват дупки в кораба и малкото,които искат да го спасят,не смогват да ги запушват. За това и потъва.
България ще започне да се оправя тогава,когато разсъждаващите,можещите и работещите хора,станат повече от мързеливите и невежите. Кога ще е това-не знам. Нищо лично. Това е моето виждане за нещата.
По отношение на писаното от Явор-хора има всякакви и навсякъде. Пак казвам,по-важно е кои са повече.

Последно редактирано от Зелен : 29-12-2012 на 12:12
Следните потребители (7) благодарят на Зелен за този полезен пост
AGT (29-12-2012), Brian (29-12-2012), ibram (29-12-2012), Iliyan N (29-12-2012), pmhawk (29-12-2012), Vladko (29-12-2012), михоф33 (29-12-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
емигрантите, За, какво, мислите, ьтв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
Какво мислите за аватара ... Хиена Дъра-Бъра 3 04-07-2010 20:35
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30
Какво мислите за този телевизор? vlad ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 114 10-07-2008 21:13
Какво мислите за антена 1.20 Параб. ... Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 19 30-04-2008 23:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.