The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-07-2010
Аватара на halil67
halil67 halil67 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: котел интереси сат техника за лов винаги готов
Мнения: 80
Благодари: 6
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране питане за приемник

колеги искам даси купя нов приемник на който най много се подържа софтвера и емулатора дайте ми съвети какъв приемник да си купя. асъм любител на сателитната техника от дълги години настройвам сателитните чинии на селото. аз самият сега имам приемници HEAD3500CICX И ТOBFELD3000CIPRO и четири сателитни чинии настроени с дайзек ключ единият е обсетова чиния 1,60м с мотор и даже съм купил кабели на лаптопа зада сменям софтвери на моите приемнници но нещо не става. или можели( ирдето 2) да се сложи на моите приемници HEAD3500CICX I TOPFELD3000CIPRO имам и четири модула FREE-X TV 2БРОЯ - ORION PREMIUM -MATRIX CAM REVOLUTIONS и можели с тях да се гледа нещо

Последно редактирано от halil67 : 23-07-2010 на 15:12
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23-07-2010
Аватара на halil67
halil67 halil67 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: котел интереси сат техника за лов винаги готов
Мнения: 80
Благодари: 6
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от halil67 Вижте мненията
колеги искам даси купя нов приемник на който най много се подържа софтвера и емулатора дайте ми съвети какъв приемник да си купя. асъм любител на сателитната техника от дълги години настройвам сателитните чинии на селото. аз самият сега имам приемници HEAD3500CICX И ТOBFELD3000CIPRO и четири сателитни чинии настроени с дайзек ключ единият е обсетова чиния 1,60м с мотор и даже съм купил кабели на лаптопа зада сменям софтвери на моите приемнници но нещо не става. или можели( ирдето 2) да се сложи на моите приемници HEAD3500CICX I TOPFELD3000CIPRO имам и четири модула FREE-X TV 2БРОЯ - ORION PREMIUM -MATRIX CAM REVOLUTIONS и можели с тях да се гледа нещо
колеги никой ли незнае на кой преемник се подържат софтвера и емулатора най много
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23-07-2010
Аватара на ХГХристов72
ХГХристов72 ХГХристов72 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 233
Благодари: 45
Получил благодарност:
11 пъти в 11 поста
Сваляния: 213
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от halil67 Вижте мненията
колеги никой ли незнае на кой преемник се подържат софтвера и емулатора най много
Сега, да започнем отначало. Първо решаваш какво ще гледаш, защото сателити много програми още повече. Второ след като си решил какво ще гледаш се ориентираш за подходящ приемник. Трето купуваш 1 дрим 500 или 500HD, ако ти позволява джоба.Четвърто почваш да ръчкаш в него. Пето пропускаш точка четири и се обръщаш към някой шейх и гледаш пак това което искаш.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23-07-2010
Аватара на halil67
halil67 halil67 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: котел интереси сат техника за лов винаги готов
Мнения: 80
Благодари: 6
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hghristov72 Вижте мненията
Сега, да започнем отначало. Първо решаваш какво ще гледаш, защото сателити много програми още повече. Второ след като си решил какво ще гледаш се ориентираш за подходящ приемник. Трето купуваш 1 дрим 500 или 500HD, ако ти позволява джоба.Четвърто почваш да ръчкаш в него. Пето пропускаш точка четири и се обръщаш към някой шейх и гледаш пак това което искаш.
колега не можах да разбера какво точно искаш да кажеж аз искам да купувам нормален приемник на който с емулатора можеж да гледаш повече заключени програми на всяка цена трябва да има ИРДЕТО 2 .защото съм малко босс по тия работи искам да ме орентирате правилно благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23-07-2010
цецко цецко не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 71
Благодари: 86
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 97
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от halil67 Вижте мненията
колега не можах да разбера какво точно искаш да кажеж аз искам да купувам нормален приемник на който с емулатора можеж да гледаш повече заключени програми на всяка цена трябва да има ИРДЕТО 2 .защото съм малко босс по тия работи искам да ме орентирате правилно благодаря ви предварително
illusion m3 или ymatu iq ili iq+ и много други yumatuta без mx+
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23-07-2010
Аватара на ХГХристов72
ХГХристов72 ХГХристов72 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 233
Благодари: 45
Получил благодарност:
11 пъти в 11 поста
Сваляния: 213
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от halil67 Вижте мненията
колега не можах да разбера какво точно искаш да кажеж аз искам да купувам нормален приемник на който с емулатора можеж да гледаш повече заключени програми на всяка цена трябва да има ИРДЕТО 2 .защото съм малко босс по тия работи искам да ме орентирате правилно благодаря ви предварително

Колега освен дрима у нас имам и 1 дърво волтел с лан с подходящ софт сега си гледам на него един бг оператор и да кажа съм доволен пък и доста програми отваря по другите спътници.Ако искаш вземи си такъв, като ти писне забождаш му лана и гледаш и друго от някой приятел
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23-07-2010
Аватара на radich_58
radich_58 radich_58 не е на линия
SAT-TV (ЗАПАЛЯНКО)
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: с.Бяла река,обл.Пловдив,общ.Първомай GSM-0878-246168
Мнения: 334
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 47 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране обяснение

ILLUSION M3 превърнат в KYNG-
__________________
плътен PARACLIPSSE-D-228.6 см+24инч.двигател+LNB-INVACOM Qband SNF031-0.3db+облъчвателADF-120 INVACOM+LNB Cband+DREAMBOX DM-500S+ILLUSION/KYNG/C3/M3+TF3000CIPpro(((90*E-30*W)))
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23-07-2010
Аватара на halil67
halil67 halil67 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: котел интереси сат техника за лов винаги готов
Мнения: 80
Благодари: 6
Получил благодарност:
7 пъти в 4 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hghristov72 Вижте мненията
Колега освен дрима у нас имам и 1 дърво волтел с лан с подходящ софт сега си гледам на него един бг оператор и да кажа съм доволен пък и доста програми отваря по другите спътници.Ако искаш вземи си такъв, като ти писне забождаш му лана и гледаш и друго от някой приятел
значи колега спираме се между( drimbox-ilision-yumato) koe ми препоръчвате. имам два преемника headcxci и tobfeld3000cipro значи тях трябва да ги махна теса остаряла техника
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Вземи си Дрийм и не се занимавай с тия чекиджийски изпълнения.За колко пари ще вземеш някоя цепеница,80-90-100лв?А един ДМ500 ти е 140лв приблизително.
Заради един тъп емулатор за оператор който не се знае до кога ще се гледа по този начин да си купиш още една щайга айде няма смисъл.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24-07-2010
Аватара на ХГХристов72
ХГХристов72 ХГХристов72 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 233
Благодари: 45
Получил благодарност:
11 пъти в 11 поста
Сваляния: 213
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от halil67 Вижте мненията
значи колега спираме се между( drimbox-ilision-yumato) koe ми препоръчвате. имам два преемника headcxci и tobfeld3000cipro значи тях трябва да ги махна теса остаряла техника

Ами още веднъж както казва колегата Въйко ако е само за да гледаш известно време нещо без пари вземи си ilision-yumato-voltel но ако искаш да имаш нещо което ще ползваш по- дълго време вземи си drimbox500 или drimbox500HD. И още нещо може и yumatoHD за около 300лв. до колкото разбрах и той работи с ключета на иердето 2 там някъде на изток до турксата.

Последно редактирано от ХГХристов72 : 24-07-2010 на 01:05
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
за, питане, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
питане за приемник chobanci ДРУГИ 6 21-10-2012 14:20
Питане за смяната на приемник Емилстар ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 8 15-02-2011 19:31
питане за дб жоркин29 КОНВЕРТОРИ 1 14-04-2010 22:40
питане за приемник chobanci ДРУГИ 0 14-03-2010 22:50
Питане за DVB-S приемник MVISION ST 5 petartsonev ДРУГИ 1 22-08-2009 18:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.