The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 23-05-2012
Аватара на aucislot
aucislot aucislot не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 194
Благодари: 46
Получил благодарност:
14 пъти в 13 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

за мой късмет на виваком почти не прекъсва интернетът , в повечето случай аз си го прекъсвам когато вали и гърми по време на дъжд .

а за абонатите на булсатком направо не ви завиждам , то това си е живо садо мазо мъчение .
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23-05-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Хахаха... че на вас телефонните жици по стълбовете ли са още? А адсл-а дропи в повечето случаи при най малко натоварване и се нуждае от пауър ристарт за да се оправи.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 23-05-2012
Аватара на aucislot
aucislot aucislot не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 194
Благодари: 46
Получил благодарност:
14 пъти в 13 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Хахаха... че на вас телефонните жици по стълбовете ли са още? А адсл-а дропи в повечето случаи при най малко натоварване и се нуждае от пауър ристарт за да се оправи.
да по стълбовете са но какво от това ? щом интернета не спира кво ми дреме ? единствено ъплоада е кофти , но това е товае което е това .
Отговори с цитат
  #84  
Стар 23-05-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Хахаха... че на вас телефонните жици по стълбовете ли са още? А адсл-а дропи в повечето случаи при най малко натоварване и се нуждае от пауър ристарт за да се оправи.
Ох, вече мазол на езика ще ми излезе да казвам, че модемите им са пълна скръб и за това нета спира при малко натоварване. Това за жиците може и да е така, но го ползвам на 2 места ( на едното повече от 5 години ) и докато се оплаквате тук че като гръмне ви спира връзката, аз си цъкам. Спирал е наистина, но когато е глобален проблем, както беше преди няколко месеца. А това с дропването си го разреших като си инсталирах нов читав модем, да не забравя и защита на входа на линията, ей така за всеки случай.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 27-05-2012
klapa klapa не е на линия
Trekkie
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 147
Благодари: 33
Получил благодарност:
21 пъти в 14 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Във Варна на adsl стоях две седмици без интернет, защото имало силен вятър в Шумен - обяснение по телефона.
След четири години на spnet минах на булсат. SPnet очаквано мобилтел ги скапаха, шейпнаха ме на мегаланските скорости и аз се отказах да ги ползвам. Булсата ме изненадаха, като звъннаха на вратата да ми предложат оптика - инсталация 7,80 (оставиха си ръцете, четирима бяха) за текущия месец безплатно, 15лв. на месец 94Mbps и ги вдига без проблем. Международния ъп не съм го мерил, но при всички положения ми мина 50mbps. За десет дена - нета е перфектен, STO върви без засечка, ont не е забивало, нета не е спирал.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 27-05-2012
Аватара на peterkk
peterkk peterkk не е на линия
Маркшайдер
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 135
Благодари: 32
Получил благодарност:
61 пъти в 22 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз съм на Булсатком от близо година. Изкупиха една от добрите мрежи в Младост 3, на която бях абонат около 5 години. Много съм доволен защото запазиха доброто качество/скоростта/ и и поддръжката на мрежата. През декември ми прекараха оптика до апартамента и нямам никакви забележки.
По отношение на Спийдтеста резултатите са само ориентировъчни. Има значение и към кой доставчик тестваш. Поствам няколко теста:

Както се вижда само към Виваком не постигам скоростта за която плащам - 44МВ за 10 лв на месец.
Прикрепени изображения
Тип файл: png snapshot1.png (229.4 КБ, 80 разглеждания)
Отговори с цитат
  #87  
Стар 27-05-2012
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow не е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

до сега стана ясно,че нета им не е за изхвърляне ама откъде ги вадите тия различни скорости и цени ,нямащи нищо общо със сайта им
Отговори с цитат
  #88  
Стар 27-05-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iwelichkow Вижте мненията
до сега стана ясно,че нета им не е за изхвърляне ама откъде ги вадите тия различни скорости и цени ,нямащи нищо общо със сайта им
ами то няма нищо общо,останаха си скоростите от провайдера,който изкупиха
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 27-05-2012
Аватара на peterkk
peterkk peterkk не е на линия
Маркшайдер
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: София
Мнения: 135
Благодари: 32
Получил благодарност:
61 пъти в 22 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iwelichkow Вижте мненията
до сега стана ясно,че нета им не е за изхвърляне ама откъде ги вадите тия различни скорости и цени ,нямащи нищо общо със сайта им
Цената от 10 лв. за 44 МВ е с отстъпка за сателитна телевизия и Интернет. Без отстъпка е 16 лв.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 27-05-2012
klapa klapa не е на линия
Trekkie
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 147
Благодари: 33
Получил благодарност:
21 пъти в 14 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А аз ползвам 94Mb/s за 15лв. тъй като имам и телевизия. Договора на телевизията ми изтича юли, а този за интернета ми е безсрочен.
В моя район, доставчика който купиха се казваше campus-bg, бях им клиент няколко години преди да премина на бтк. Не бяха лош доставчик, но след като ги взеха булсата определено качеството се влоши. Сега на оптиката всичко и тип-топ.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, Интернет, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интернет трагедия Милко ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 48 23-02-2011 02:50
Булсатком са купили интернет доставчика United net в София! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 31 06-01-2011 01:07
Интернет alex78 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 10-09-2010 16:40
БТК - интернет пакети Ланселот ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 27-05-2009 11:21
USB интернет batiradi77 DREAMBOX 3 05-04-2009 17:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.