The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-02-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Попитай БулСатКом ...

Цитирай:
Първоначално написано от http://www.karieri.bg/show/?storyid=675849&p=1#comments
Пламен Генчев е щастлив човек. Защото е успял да превърне хобито си в работа. 42-годишният изпълнителен директор на "Булсатком" е имал само две местоработи през цялата си кариера. И двете свързани с хобито му - техниката. В продължение на десет години Генчев е бил акционер и изпълнителен директор на старозагорската кабелна телевизия "Верея кабел".

Едно от най-трудните му житейски решения е това за напускането на Верея и преминаването му в новата компания - "Булсатком". А тя е първият и в момента най-голям DTH оператор (direct to home, доставя тв каналите не по кабел, а чрез приемник директно от сателита) в България. Очевидно решението му се е оказало правилно, защото днес "Булсатком" е много по-голяма компания от "Верея кабел".

Ако искате да научите повече за развитето на този пазар, на компанията, както и за мениджъра и човека Пламен Генчев, задавайте му въпроси до петък, 20 февруари
Етро и въпросите:

Форум кариери
#1 Персоналът
16/02/2009 11:42
от ИЕ
Намирате този коментар за неуместен?

Искам да попитам Господин Кожухаров по какви критерии се назначават нови продавачи в офиси. По-конкретно преминават ли те някакво обучение за развитие на търговските умения.


Нищо не е сигурно, докато не стане спомен.
#2 абонамент
16/02/2009 12:15
от kudos
Намирате този коментар за неуместен?

Аз искам да попитам смята ли г-н Генчев, че е нормално човек да чака месец и половина ако иска да се абонира за услугите им? На места където няма алтернатива човек иска не иска ще чака, но където има алтернатива...
#3 Въпрос
16/02/2009 12:31
от Antoninus_Pius
Намирате този коментар за неуместен?

Очаква ли се скоро да пуснете пакети ТВ+Интернет и ТВ+Интернет+Домашен телефон?
Поне на сайта не видях такива за момента да предлагате.
#4 период на включване
16/02/2009 12:33
от voxy
Намирате този коментар за неуместен?

защо трябва да се чака 30-45 дни за включване и водят ли си статистика колко потенциални клиенти са загубили от това примерно като накарат хората си от кол-центъра да питат искащите информация за точен адрес

www.voxybg.com
#5 Грешка №1
16/02/2009 13:28
от ИЕ
Намирате този коментар за неуместен?

Без да искам съм сложила името на фотографа. Исках да попитам Господин Генчев, а не фотографа по обясними причини. :Д

Нищо не е сигурно, докато не стане спомен.
#6 новите програми
16/02/2009 17:36
от калчев
Намирате този коментар за неуместен?

Вече питах няколко пъти.
1. Започнах от най-ниското ниво - обърнах се към кол-центъра с въпрос - дали смятата да транслират някоя от новите ТВ програми - специално реТВ. Естествено ми отговориха, че не знаят нищо /което е нормално за българската действителност /.От друга страна тези момичета са обратната връзка с клиентите - щели да запишат, да предадат и т.н.
2. Написах мейл на дълбокоуважаемия Изпълнителен директор - г-н Генчев - с едно предложение /- не всички в България са чалгаджии - естествено е повечето от зрителите да са такива - като гледаме повсеместната глупост и простотия, струящи от екрана /- та на предложението - да включат в платена програмна схема излъчването конкретно на реТВ .
Колкото са Ви отговорили на Вас - толкова и аз получих отговор.
И си обяснявам защо е така - всяка една компания, не само в България - като достигне определено ниво на концентрация , започва да губи обратната връзка с клиентите - /вж. М-тел, Глобул, Вивател, ЧЕС, БТК - да изброявам ли още /. Не съм много сигурен дали ще получа и този път отговор. Изхода е да сменя опретора. А Вие как мислите г-н Генчев? - един клиент по-малко не е от значение за Вас, нали така ?
#7 услуги
16/02/2009 18:04
от Георгиев
Намирате този коментар за неуместен?

1. Аз също се интересувам съществува техническа възможност Булсатком да предлага услуга цифрова телевизия+интернет.

2. Имам ЕйчДи телевизор- предлага ли Булсатком канали които да излъчват по този стандарт, колко са и колко допълнително се плаща за тази услуга.

3. От познати разбрах че апартамент с не всякакво изложение приема транслация от спътниците с които работи Булсатком?

4. С какво Булсатком е по-добър оператор от Ай Ти Ви партнър?
#8 Въпрос към господин Генчев
16/02/2009 19:14
от Петър Тодоров
Намирате този коментар за неуместен?

Колко клиенти има Булсатком?
#9 техническа възможност
16/02/2009 19:45
от Анонимен
Намирате този коментар за неуместен?

Моят въпрос се припокрива отчасти с номер 7. Въпросът ми е има ли техническа възможност да се работи с Булсатком и от жилища с източно и северно изложение?
#10 качество
16/02/2009 21:50
от tim
Намирате този коментар за неуместен?

Отскоро съм абонат на Булсатком и намирам услугата за по-добра от всички предишни кабеларки.
И като качество на сигнала и като отзивчивост на персонала и като цена.
#11 problem s bylsat
16/02/2009 21:57
от problem s bylsat
Намирате този коментар за неуместен?

Нямам намерение да злепоставям фирмата но ето какво се слиучи на дядо ми:
- преди 2 седмици си взема безплтен пакет с начален 1 месец безплатен + безплатно оборудване
- инсталираха чинията и трансмитера, като втория даде дефект на първия ден
- след 2-3 дни чакане на "заетите" техници дойдоха и го смениха
- тръгна някак си, но в 6 вечерта спря да предава сигнала, така 2-3 дни
- обадихме се отново, и след обстоен оглед казаха ок е всичко , трябва да работи, пипнаха волтажа
- ден следващ и по-следващ, отново същия проблем. чакане 2-3 дни заради съботи недели, дойдоха смениха окото , казаха че всичко ще е ок
- същата работа на следващия ден
- днес дядото 26-ти набор, сметнете на колко години е човека, е ходил до смотания им офис да се оплаче, и там са му дали нов декодер, щом били сменили окото, значи декодера е дефектен. обяснили са му по телефона техниците как да го инсталира, естествено той неможе да си настрои дицибелите на окото
- и така до днешни дни...

Ясно става че поддръжката на фирмата е пълен кен@ф.
ПС. В Англия преди години си занесох чиния булсат, след 2-3 седмици настройки си я настроих сам и нямах никакви проблеми. Явно кадрите им куцат, или може би техниката, или може би все пак живеем в България.
#12 vaprosi
16/02/2009 23:35
от Poznat ot bransha
Намирате този коментар за неуместен?

Дойде време за важните въпроси.
1. Едно от основните предимства на кабелните ви конкуренти е, че инфраструктурата е наземна и достъпна за обслужване. Можете ли да гарантирате функционирането на излъчването при нападения от космоса, където сателитите са удобна мишена и какви мерки сте взели срещу това?
2. Вярно ли е, че сателитния сигнал е по-хубав ако чинията се монтира в близост до марихуанова ливада?
3. Сателитните чинии имат ли нещо общо с летящите чинии?
#13 .
17/02/2009 10:32
от питащ
Намирате този коментар за неуместен?

Вярно ли е, че марихуановият дим повишава интензитета на сателитния сигнал с 20dB ?
#14 14
17/02/2009 13:29
от Борислав Комитски
Намирате този коментар за неуместен?

Направих поръчка за включване през края на октомври, като уговорката беше, че срока за монтаж е 4-5 седмици. До средата на януари от Булсат ми се обаждаха 2 пъти с извънредно радостната новина, че печеля безплатно оборудване. След като питах развълнуваните девойки какво става с мойта поръчка - никой не беше способен да ми отговори. Ходих до офиса в Младост(София) - там се оказа, че системата не била свързана с другите офиси(МОЛЯ?!). Обаждах се няколко пъти и на колцентъра, където много авторитетно и наставнически ми обясняваха, че ще ми се обадят, че нямали хора, все едно ме интересува...

Та въпроса ми е: кой малоумник, при положение че нямате достатъчно техници, одобрява промоция, с която още повече удължава срока за включване по време на коледните празници?

И още един-познайте на чия фирма в момента съм абонат?
Подсказка:Започва с Itv и завършва на partner
#15 otgovorite sa qsni
17/02/2009 17:30
от Aleksandyr
Намирате този коментар за неуместен?

ИЕ аз ще ти кажа как се назначават служителите,които работят в Булсатком-в прав текст по шуробадженашка линия.В Пазарджик например-градът не е голям и всичко се знае мениджърката/20 годишна,без образование/ е назначила майка си,баща си,сестра си,на мъжа и брат и прочие.Г-н Генчев до кога с тази шуробадженащина?Свършиха се интелигентните и образовани хора ли?Г-н Генчев не смятате ли че Ви е време за една хубава данъчна проверка и проверка от инспекцията по труда?
#16 Мн издънки ...
17/02/2009 17:56
от netman
Намирате този коментар за неуместен?

Няколко интересни въпроса, които вълнуват мен и колегите:

1.Защо се чува, че ще се спират Ирдето картите и защо се продват само такива за по 12 месеца, какъв е проблема да има за 1,3,6,12 месеца както преди ...

2. Защо не може да се взимат такива карти за 2,3,н-ти ТВ ...

3.Каква е тази измислена такса повторна активация - 5лв когато картата не е използване повече от месец и тез глупави оправдания, че я спирали на 5-и, а не на първи и тва било цената за тез дни, ами спрете ме на 1-ви - щом не плащам значи не желая да гледам и не желая да плащам подобни грешни пари ...

4.Каква беше тази измислена томбола с обурудване дет се получаваше "наградата" само срещу договор за 18 месеца и задължителен монтаж (което противоречеше на самите й условия), което според КЗП не било вярно и се предоставяло и без тях - хайде моля Ви се ясно ни е как стават тея неща ...

Та ето становищети на КЗП (по жалба на колега форумджия) :

По повод постъпила Ваша жалба вх. № Ц-03-5971/05.12.2008г. в Комисията за защита на потребителите /КЗП/ срещу „Булсатком” АД Ви уведомявам, че експерти от Комисията проучиха получения сигнал.
От събраните доказателства, информация и извършената проверка на дружеството се установи следното:
В периода 15.10.2008г. – 25.12.2008г. „Булсатком” АД организира поредната томбола чрез попълване на регистрационни талони в интернет. Наградите за тази томбола са: 5 броя 32” LCD телевизора “SONY”, 10 екскурзии за двама до Будапеща-Виена и 750 оборудвания за цифрова телевизия „Булсатком”. Условията за провеждане на томболата са обявени както на регистрационния талон, така и в интернет сайта http://forum.bulsat.com. Съгласно т. 2 „....срокът на попълването на талоните е до 18ч. на 25.12.2008г. и тегленето на наградите ще се извърши след този час”. В т.5 от условията е посочено „Печалбата на оборудване не включва монтаж. При заявка за монтаж цената на монтажа е 15 лева”.
При проверката дружеството представи списък на спечелили оборудване от томболата и заявили желание да го получат без да сключват договор за абонамент. От тази възможност са се възползвали 29 броя потребители.

Само дет реалността е съвсем друга ...

5.Не Ви ли писна все да избързвате с промотата - първата с Фен дет тръгна с няколко месеца закъснение, после с ХДТВ - без коментар (още се чакат 6 канала), сега и новата за ХД обурудване -е вала цената е супер, но обурудване никъде няма ... още се тествало - докога, тва го слушаме близо година ... ами обявете го когато сте на 100% ...

6.По думи на колеги в начаялото на повечето промоции служителите по офисите не са информирани - моля вземете мерки да знаят няколко дена предварително - това ще прави добро впечатление ...

7.Кога ще има истинско ЕПГ като услуга - питам за срок, инак че се работи по въпроса знаем ...

8.Кога ще се изчистят бъговете по приемник ДДS200 - най-голямата с телетекста (тр се отваря от ТВ, защото от приемника не ще) ...

9. Имам предложение един ден да се появите във форума на управляваната от Вас фирма, определено с колегите имаме идеи с който можем да помогнем за развитието на фирмата, ако първо не Ви разапнем ...

10. Нещо по въпроса с бисера Булсат и собствен спътник ...

11. Защо предлагате в свободна продажба приемник за 148, който не може да си изпълнява функцийте ако не съм си платил таксата ... визирам 72-часовата блокировка - когато клиента си е платил приемника не виждам смисъл от това условие, по промоционалните ок, ама така не ... !!!

12. Кога ще си оправите сайта, толкова неактуална и невярна и липсваща информация има в него, че направо не е за вярване ...

Засега толкова, ако има още ще пиша ...
#17 за програмите на Румънците и др.
18/02/2009 09:10
от питащ
Намирате този коментар за неуместен?

Защо не се договорите с Румънците да си шерните програмите, така ще има много доволни, защото половината програми които ги искат хората от форума ги има на Долцето. Някай от вас чете ли изобщо форума на булсатком да види какво искат хората. На спътника има свободни трансплондери, няма ли начин да се овеличат програмите, кото се пусне например още една детска програма. Тези въпроси всичките ги има във форума и са дъвкани и предъвкани но от вашите хора май никой не влиза или ако влиза иги чете ги е страх да ви кажат.
#18 тносно сайта
18/02/2009 09:16
от bijev
Намирате този коментар за неуместен?

Защо не вземете да оправите сайта на Булсатком има много неактоална информация в него, например за пакетите още стоят някои програми които не се излъчват вече по булсата.
#19 TCM и MGM
18/02/2009 10:09
от bgpepi
Намирате този коментар за неуместен?

Скоро мислите ли да пуснете тези 2 канала. Не че нещо но е СМЕшНО да сме може би единствения европейски оператор който все още няма повтарям НЯМА! такава пазарна ниша- за класическите стари филми. Още повече че единия канал вече е субтитриран с бг субтитри! Хубаво е да се замислите и за една много голяма част от абонатите който са израснали с тези филми и имат много добри спомени от тях. Предполагам че и вие имате такива спомени. Нека отново заедно със вас да ги върнеме на всички зрители които вече много време ги чакат!
#22 Относно National Geographic
18/02/2009 10:39
от BaiHoi
Намирате този коментар за неуместен?

Кога ще вземете мерки да пооправите ниският битрейд и проблема със субтитрите на National Geographic!Вместо да изпишете вежди,май извадихте очи,а?!

#23 do 11
18/02/2009 16:20
от Poznat ot bransha
Намирате този коментар за неуместен?

Впечатляващо е, че си носил сателитна чиния от България в Англия. Представям си изражениео на човека, който е трябвало да я чекира на летището. Или си си я взел за ръчен багаж?
#24 Форумът на БСК
18/02/2009 16:36
от VANDEREL
Намирате този коментар за неуместен?

Г-н Генчев,най-после имам честта да кажа нещо,което ще бъде чуто от вас.
От ваши служители сме чували,че ръководството на БСК,в това число и вие-не се интересувате ни най-малко от сайта на фирмата и по-специално от неговият форум.Категорично,не им вярвам!И много бих искал,да не възприемате думите ми като критика,защото на всички ни е ясно,колко зает е един бизнесмен от вашият ранг.
За две години,от както е създаден този форум,в него са изказани над 17000 мнения.Но за разлика от други форуми,тук освен че се изказват мнения и предпочитания - се оказва и реална помощ на ваши бъдещи и настоящи абонати.В това число и на ваши служители.Като пример,мога да ви кажа,че сме монтирали чинии,от Русия до Ейре.Че сме отстранявали какви ли не повреди.В много случаи абонатите в чужбина-нямат друга алтернатива,освен нас.Получавали сме стотици поздравление и признателност,но за съжаление нито едно от вас или някое официално лице от фирмата. Участниците във форума,реално допринасят за развитието на Була.Те са така да се каже вашият опълченски отряд.Ваши верни войници.
Аз напр.съм най-големият ви фен,но и най-големият критик. Винаги обаче съм се стремил,критиката ми да бъде градивна и в полза на фирмата.С малки изключения-когато наистина не сте били прави.
Критикувал съм рекламният ви отдел,за лошо направени реклами.Без да съм професионалист в това отношение,ми се струва че подчинените Ви,ви подхлъзват,постоянно.За неефективни реклами - правили ли сте си сметка,колко пари сте дали за рекламата за НД,тръгнала през юни 2008.И колко са ви приходите благодарение на тази реклама.Та вие тепърва започвате...,а рекламата вече се изчерпа.
За пропуснати реклами - пропуснахте идеална възможност с "Евро2008"За първи път състезание от такъв ранг,не се предаваше по ефирна ТВ,а по телевизия,излъчвана от сателит.Сетихте се чак за олимпиадата,но тогава се бяха сетили и ИТВ.Месец преди "Евро2008",писах на ваш подчинен-да не изпускате този шанс.Дори му предложих сценарий,вкл. и артист/П.Слабаков/,но резултат никакъв!Дни преди първенството,една съвместна реклама на БСК и "ДиемаВижън",щеше да има огромен успех по селата и в чужбина - там където няма кабеларки.
Критикувал съм техн.отдел за този ЕС200.
Критикувал сам ви за томболата.Вие много добре знаете,що за томбола е това.
Критикувал съм ви за концертното турне.За не добре премислени и избрани градове.Пропуснахте напр. град като Габрово-там където кабелният оператор е един и хората постоянно търсят негова алтернатива.А пяхте в Плеван,кадето има три кабелни оператора,предлагащи и интернет и където шансът ви е много малък.За концерта в Ст.Загора,по време на който е вървяло представление в театъра и музиката се е чувала във залата.За Бургас...В края на краищата-турнето ви претърпя фиаско.
На пръв поглед елементарни неща,но недообмислени от подчинените ви,които са отговаряли за тях.
Последно ви критикувах за вашето безхаберие към нас.Към хората,които със зъби и нокти бранят честта на Була и защитават фирмата от провокации на конкуренцията.
Болката ми Г-н Генчев,е за това че за две години,вие или ваши заместници не намерихте време,да изкажете на тези момчета и момичета,едно уважение.Да дадете по някакъв начин,на тези хора да разберат-имали смисъл техният труд.Въпреки,че всички са доброволно там,те щяха да се почувстват поласкани.Какво щеше да ви струва,да ги поздравите напр. за нова година.Да им кажете едно "Здравеате",едно "ЧНГ",едно "Бъдете живи и здрави и все така всеотдайно да ни помагате..."
Искам да ви информирам и за това как в навечерието на Нова година,под формата на игра - избрахме "Юзър на 2008 год."Но тази игра,всъщност си беше една реалност.И когато поисках много мъничко - някакъв жест,нещо символично,за награда на това момче,за да бъде всичко доведено до край - не срещнах разбиране.И тогава ваши служители ни увериха,че всъщност никой не се интересува от нас.А съм сигурен,че вие лично и хабер сте си нямали за това и скептичното отношение на вашите хора към вас и към управата е безпочвено. АЗ отказвам да приема,че ни пренебрегвате умишлено.Не искам и да чувам и дума за високомерие.Сигурен съм,че просто не сте знаели за нас.Че не ни смятате за роби.
Вярвам безрезервно във вашият професионализъм и морал.
Аз съм може би единственият "профсъюзен лидер",който не претендира за заплата.Нашата заплата е 0 лв.и това ни удовлетворява.Не претендирам за работно време.Работното ни време е 24 часа и това ни забавлява.
Поздрави:Ваш фен - Вандерел
#25 Форумът на БСК
18/02/2009 17:06
от pgi
Намирате този коментар за неуместен?

Поздрави и от т. нар. "юзер на годината". Мрежата и Вандерел са ме изпреварили, за мен много не остава за писане. Просто прочетете какво са написали, особено Вандерел, човека си е пълен професионалист, за разлика от нас, на които това е хоби и просто даваме акъл.
Бих искал да ви дам едно предложение за стандартните Делталайни - изведете им по възможност още един скарт, или поне комплект чинчове - има потребители, които искат да си запишат дадено предаване на видеото или на компютъра, а други искат да пуснат звука си към музикалната уредба(За оптичен изход дори и не искам да си мечтая).
Добре ще е и да има и таймер, така който ще е на работа, ще може да си запише желаните предавания/филми по различни канали.
Друга недомислица е, че не може да имам 2-ра ирдето карта като допълнителна. Втори и трети Делталайн може - ирдето не може. Не че не можем по други начини да наредим по безброй приемници, но защо това да е така. Аз поне имам 2 ирдето карти и си ги плащам, и не ми става ясно защо е така?
С поздрави и успешен бизнес: инж. Пламен Иванов, а.к.а. pgi
#26 Дистрибутори
18/02/2009 21:08
от Ricoh
Намирате този коментар за неуместен?

Здравейте господин Генчев,имам един въпрос относно дистрибуторите,възможно ли е да ни се предоставя малко повече информация относно промоции,предстоящи промени за цени на оборудване и т.н.Така сякаш с пренебрежение се отнасяте към нас,все пак ние ви вдигнахме на крака.
Поздрави и успех с пожелание за още повече абонати!
#27 Икономическа криза или нещо друго?
19/02/2009 08:50
от Служител
Намирате този коментар за неуместен?

Искам да попитам г-н Генчев каква е причината за спекулацията със служителите на фирмата и по-специално техническите екипи.За 2 години три пъти ни намалява % от заработката,но същевременно изискванията му не спират да растат.Лично той ме е назначил при определени условия,но сега се оказва,че е намалил доходите ми почти наполовина-дори ако инфлацията беше нулева.Можеби за него това е начин да стимулира техническия персонал да работи повече!?Денонощно и без почивни дни!?Само,че всеки нормален човек има нужда от почивка и време за семейството си.А можеби г-н Генчев въобще не знае как стоят нещата в град София.Сигурно регионалният мениджър Калин Средков го уверява,че всички тук са доволни и предоволни.Да...ама не.Или както ми казаха:На който не му изнася-чао!Мисля,че това не сериозно отношение на един способен ръководител към хората ,които до голяма степен спомагат за развитието на фирмата.Уверявам ви ,че няма нито един техник,който да е доволен от условията,в които работи!Елате и се убедете сам!
#28 немски програми
19/02/2009 11:31
от Абонат от Варна
Намирате този коментар за неуместен?

1. Искам да попитам защо няма нито една немса програма. Липсват и много други чужди информацонни програми. Кому са нужни толкова гръцки програми, защо се излъчват порно каналите 24 часа в денонощието?
2. Защо не подредите наличните програми по някаква логика?
3. Защо при разместването на каналите на сменяте и информацията за тях. В момента три програми са тотално объркани.
4. Защо ни поддържате сайта си в актуално състояние?
#29 Некоординираност
19/02/2009 11:44
от СЛУЖИТЕЛ
Намирате този коментар за неуместен?

Уважаеми г-н Генчев, кога най-накрая всички офиси на "Булсатком"АД ще заработят с еднакви правила - нали сме една фирма. Оказва се, че за различните региони действат различни правила /когато звъннеш на "Информационния център" ти казват едно, а в регионалния офис се оказва нещо съвсем различно/.
#30 Информация форуми
19/02/2009 11:48
от СЛУЖИТЕЛ
Намирате този коментар за неуместен?

Г-н Генчев, до кога служителите ще научават за нововъведенията първо от форумите на сайта, а сетне от регионалните си мениджъри??? Ето това е една от причините да четем за себе си, че сме некомпетентни, а всъщност вината не е наша...
#31 internet
19/02/2009 14:00
от borislav
Намирате този коментар за неуместен?

кога ще има интернет
#32 ИНТЕРНЕТ
19/02/2009 18:04
от СЛУЖИТЕЛИ НА ФИРМАТА
Намирате този коментар за неуместен?

ИМА ЛИ ВЕРОЯТНОСТ СКОРО "БУЛСАТКОМ" ДА ПРЕДЛАГА И ИНТЕРНЕТ? НЕ МАЛКА ЧАСТ ОТ КЛИЕНТИТЕ СЕ ОТКАЗВАТ ОТ УСЛУГИТЕ НИ, ЗАРАДИ ТОВА, ЧЕ НЯМА ИНТЕРНЕТ И СЕ ВРЪЩАТ КЪМ КАБЕЛАРКИТЕ. ВСЕКИ ВТОРИ ЕЖЕДНЕВНО НИ ПИТА "КОГА НАЙ-ПОСЛЕ ЩЕ ИМА ИНТЕРНЕТ", А ОТГОВОР КАТО "МИСЛИ СЕ ПО ВЪПРОСА" ВЕЧЕ НЕ МИНАВА - ХОРТА СТАНАХА КРАЙНО НЕТЪРПЕЛИВИ И ИСКАТ ТОЧНИ И КОНКРЕТНИ ОТГОВОРИ. НАДЯВАМЕ СЕ СКОРО ДА БЪДЕМ "ОСВЕТЛЕНИ" ТОЧНО И ЯСНО ПО ВЪПРОСА.
#33 #33
20/02/2009 10:35
от Дистрибутор
Намирате този коментар за неуместен?

Здравейте г-н Гечев,защо не толерирате експресните монтажи,има клиенти които чакат за доставка и монтаж по 20-30 дни.Някои от тях (има хора с големи доходи)изискават бърз и качествен монтаж.Това не може да стане с 15лв.имат големи изскавания.Вашите служителки прозваняват всички клиенти и питат за стойността на услугата,а колко са доволни клиентите каква работа е свършена и как - не и зашо?Трябва да се съберат 5-6 клиента(при условие,че населеното място е на 50-60км.)и тогава ще имат щастието да изпозуват услугата.Ако няма такива условия смятам,че недоволните клиенти ще намалеят на половина.

Отговори - на 30-ти този месец ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на netman за този полезен пост :
ziezi (08-04-2010)
  #2  
Стар 19-03-2009
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Дойде време за важните въпроси.
1. Едно от основните предимства на кабелните ви конкуренти е, че инфраструктурата е наземна и достъпна за обслужване. Можете ли да гарантирате функционирането на излъчването при нападения от космоса, където сателитите са удобна мишена и какви мерки сте взели срещу това?
2. Вярно ли е, че сателитния сигнал е по-хубав ако чинията се монтира в близост до марихуанова ливада?
3. Сателитните чинии имат ли нещо общо с летящите чинии?
:clap: :clap: :clap:
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Крал Артур за този полезен пост :
ziezi (08-04-2010)
  #3  
Стар 20-03-2009
samsat samsat не е на линия
неактивен
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да добавя и питане , кога ще е официалната дата за закриване на forum.bulsat.com?
А по на сериозно взеха само простотии да се пишат , а пиша тука щото там трият постове на кръгъл час.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на samsat за този полезен пост :
ziezi (08-04-2010)
  #4  
Стар 20-03-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samsat Вижте мненията
Да добавя и питане , кога ще е официалната дата за закриване на forum.bulsat.com?
А по на сериозно взеха само простотии да се пишат , а пиша тука щото там трият постове на кръгъл час.

То онова там вече не е форум и неофициално хората писали и създали го го позакрихме ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на netman за този полезен пост :
ziezi (08-04-2010)
  #5  
Стар 20-03-2009
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз много отдавна не съм влизал, а още по отдавна спрях да пиша там. Няма да се учудя, ако и постове вече нямам там. Писането там е безмислено.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ivo за този полезен пост :
ziezi (08-04-2010)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, Попитай


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов абонат на Булсатком ? 7712 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 17-05-2011 18:19
HD Тунера на Булсатком sinchan ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 04-10-2009 13:19
ЮНАЙТЕД НЕТ и БУЛСАТКОМ ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 09-07-2009 13:56
БУЛСАТКОМ imported_admin ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 27 15-04-2008 09:30


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.