The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN INTERSTAR

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 24-09-2014
Аватара на Ридик
Ридик Ридик е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Мнения: 239
Благодари: 86
Получил благодарност:
53 пъти в 34 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

какво друго очакваш
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24-09-2014
Аватара на ICO42
ICO42 ICO42 не е на линия
Българин от севера
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Павликени&Велико Търново
Мнения: 323
Благодари: 23
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Сега вече можеш да сложиш ОпенАтв 4.2.
__________________
No pain, no gain
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24-09-2014
Аватара на Kosme
Kosme Kosme не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Местоположение: Свищов
Мнения: 245
Благодари: 125
Получил благодарност:
39 пъти в 32 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще мога ли да го сложа Online? Или ще трябва да го тегля и слагам чрез флашка? Ще ми се запазят ли настройките като букети, инсталирани камове и др.? Sorry за тъпият въпрос но досега не съм се сблъсквал с Енигма 2 приемник!
__________________
Offset-120 см., LNB Hirschmann 0.3db, Amiko DM3800, Golden Interstar XPEED LX1, TV Samsung 55H6410, LG 42LM620s
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24-09-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kosme Вижте мненията
Ще мога ли да го сложа Online? Или ще трябва да го тегля и слагам чрез флашка? Ще ми се запазят ли настройките като букети, инсталирани камове и др.? Sorry за тъпият въпрос но досега не съм се сблъсквал с Енигма 2 приемник!
Направи си бекъп на сетингите, направи си и бекъп на имиджа, използвай разширените настройки за бекъп на сетингите , като си маркираш кей директориите , а камовете може и после да си сложиш от приемника, като му сложиш плъгина за активиране на софткамове
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24-09-2014
Аватара на kostading
kostading kostading не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Своге, София
Мнения: 663
Благодари: 109
Получил благодарност:
239 пъти в 140 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kosme Вижте мненията
Ще мога ли да го сложа Online? Или ще трябва да го тегля и слагам чрез флашка? Ще ми се запазят ли настройките като букети, инсталирани камове и др.? Sorry за тъпият въпрос но досега не съм се сблъсквал с Енигма 2 приемник!
Can I reuse my old 4.2 settings saved in openATV?

We recommend NOT to do in order not to take any legacy and obsolete entries configuration.
Channel lists should be easily reusable. Update of openATV 4.1 to 4.2 only Online Flash or USB Flash.

http://dtv-bg.com/showpost.php?p=334623&postcount=27
__________________
1. Своге: http://koce.dynalias.net/razni/satgadjets/SatShema.jpg
2. София: Dish: 60 sm, Lnb: GT-T40, Tuner: Optimuss os2 plus
Отговори с цитат
  #16  
Стар 25-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Аз едно не мога да разбера!
Какъв е смисъла да клокваш процесора на приемника само и само за да можеш да качиш определен имидж
Ама работил като светкавица, ма той приемника си бачка като светкавица и без клок!
Всичко е в главата, 100% ако сложиш един до друг два приемника един с клокнат проц и друг без, ако човек не знае кой кой е няма и да разбере.
То се видя, че в ATV 4.2 основните промени касаят приемниците с повече от един тунер (те така или иначе са с по-мощни процесори и повечко RAM)
Другото е опит да се направи от магарето кон
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Дезео (26-09-2014)
  #17  
Стар 25-09-2014
Аватара на ICO42
ICO42 ICO42 не е на линия
Българин от севера
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Павликени&Велико Търново
Мнения: 323
Благодари: 23
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Аз едно не мога да разбера!
Какъв е смисъла да клокваш процесора на приемника само и само за да можеш да качиш определен имидж
Ама работил като светкавица, ма той приемника си бачка като светкавица и без клок!
Всичко е в главата, 100% ако сложиш един до друг два приемника един с клокнат проц и друг без, ако човек не знае кой кой е няма и да разбере.
То се видя, че в ATV 4.2 основните промени касаят приемниците с повече от един тунер (те така или иначе са с по-мощни процесори и повечко RAM)
Другото е опит да се направи от магарето кон
Като носи на клок,и остава стабилен,не забива и не загрява защо пък не.Аз имах проблеми с 4.1,след изкл на Самсунг,и престой няколко часа,без да изкл. приемника се губеше връзката по HDMI.При 4.2 това го няма.Сега пробно съм сложил OpenHDF не виждам някаква съществена разлика от АТВ,ама много грозни скинове там.Я кажете някой читав.
__________________
No pain, no gain
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25-09-2014
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Много ми е натруфено ATVто, изтърпях го точно един ден и го махнах. Известно време бях с алианса, но накрая пак се върнах на пли, за мен това е имиджа (за ет4000 говоря)
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #19  
Стар 26-09-2014
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Много ми е натруфено ATVто, изтърпях го точно един ден и го махнах. Известно време бях с алианса, но накрая пак се върнах на пли, за мен това е имиджа (за ет4000 говоря)
Да, и аз го тествах преди няколко дена, но много бавно върви с много непотребни неща е и заема полвината екран и го махнах вече пак съм с плито.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26-09-2014
Вокстер Вокстер не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: София
Мнения: 184
Благодари: 35
Получил благодарност:
61 пъти в 39 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Едно не мога да разбера, защо в тази тема дават съвети хора, които нито имат въпросния приемник, нито са си играли с него? За ваше сведение въпросният приемник навсякъде се рекламира и продава като 750 DMIPS процесор. Което означава, че въпросният bootloader просто сетва приемника на правилната честота, а до сега просто е бил ъндерклокнат. За това процесора нито грее, нито забива. А и още нещо, как да качим прехваленото Пли, като то се разработва само за трендове, дриймбоксове и ву-та?

П.С. Доколкото ми е извесно има такъв bootloader и за et4000, та ако искате можете да позволите и на вашето магаренце да потича с конете....

Поздрави!
__________________
Golden Interstar XPEED LX1 powered by OpenVix v4.2; Cloud iBox III powered by OpenPli; Dish: Triax 78, 19.0E & 23.5E; Vivacom 65cm, 39E; Samsung UE40D6530
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bootloader, golden, interstar, lx1, xpeed, За


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам:Golden Interstar Xpeed LX2 Ридик Приключили продажби 3 10-10-2014 14:17
Проблем с GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1 chobanci GOLDEN INTERSTAR 21 19-09-2014 00:28
Проблем с ******** на GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1 Kosme GOLDEN INTERSTAR 24 11-09-2014 23:08
GOLDEN INTERSTAR XPEED LX3 РЕВЮ Sat PLUS GOLDEN INTERSTAR 0 25-04-2014 15:54
GOLDEN INTERSTAR XPEED LX1 панорамна ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 46 23-02-2014 22:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.