The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #231  
Стар 07-02-2019
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,467
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Такива готованци ,като мен ти развиха задръстения форум,знаем как го носеше,аз знам поне 5 ника,а сигурно са били още толкова!
Аз съм му пратил на Ники повече клиенти отколкото ,ти си баннал!И нито един път не съм рекламирал техника на друг продавач!Всичко съм си купувал отвън, а Бай ти Менте е умен и четеше какво се котира и го внасяше веднага,а точно ти си с приемник, купен от него,по мои препоръки!
Та затова тоя форум съществува,не защото ти го носиш,а защото такива като мен споделят опит!Ти какво споделяше отворко,по сателитната част с твойте 5 ника!?Стой си сега кротко,защото съм единствения ,който по сбирките е искал да се върнеш,след като се извиниш,за простотиите ,които стори!А ти продължи да наглееш,а сега гледам си и любител на негативната енергия и доста се застояваш!
И за да не влизаш в подобни диалози,коментирай говорителките за времето,но и там трябват топки!
Отговори с цитат
  #232  
Стар 07-02-2019
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересно защо не споделяш опит във форума на ВГА-сат, на бай "Менте", или на Белмекенският колоездач, а точно тук.
А гига-блуто тогава се продаваше само от твоя приятел в Овча Купел, така че не е вярно че не си рекламирал други магазини, директно или индиректно.
Петте ника бяха за да те банвам така, че да не създаваш проблеми, а да се кефиш че си баннат. Когато заедно с теб банвах и Дон Джолан или НСБОБ, ти ставаше приятно, че не само ти, но и този когото си обиждал е с бан и кротуваше докато ти изтече бана.
Учебник мога да напиша по банване на такива като теб. Но ти поне си полезен по някога. А има такива, които само обиждат, без да са полезни с нищо.
От тук нататък продължавай да си водиш диалога сам.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Светия Дух за този полезен пост :
торррррр (08-02-2019)
  #233  
Стар 07-02-2019
Аватара на Анто75
Анто75 Анто75 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 610
Благодари: 129
Получил благодарност:
158 пъти в 101 поста
Сваляния: 47
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Крайно време е да спрете да серете. Хайде някой да почисти.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 07-02-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Аууу тука в Ескала ди Милано се свалиха маските .
Сега да уточним Модовете трябва да са спецове по банване или и да вдяват още нещо, да завие крушката в банята да речем, поне да може?!
Спомена се думата за дедовия та да продължа и на мен ми е през дедовия кой какво и какво не иска да похарчи за 4К телевизор, хората си накупуваха и 8К вече.
Това ми звучи ,че имам кинти за Лескус хибрид , ама и Голф 4 1.6 с газово ми върши работа?!
Кои са хубавите неща- да посетиш някои красиви места по света , да съгласен съм , ама няма как да погъделичкаш окото с някое спортно събитие, някой концерт , някой екшън гледайки на китайско дърво включая и телевизор без значение инчовете.
Та телевизора си е като колата , къщата …………………………..жената, виж за последното ако е грозна има едно преимущество никой не я заглежда , така е и със скапания талавизор.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
stilo72 (18-02-2019)
  #235  
Стар 08-02-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Тоя форум съм го изнесъл на плещите си още от както беше недоносче. Ти и останалите дойдохте тук наготово, а конкурента на магазина вече си плаща, за да рекламира тук. Никого не си треснал от Админския пост. Слезнах сам, след като Ники се отказа от бизнеса.
Преди да прехвърли форума на своя колега от Пловдив, ме попита искам ли да продължа да го развивам. Отказах да продължавам да се занимавам с такива кретени като теб. Влизам по инерция, колкото да науча за някоя промяна по сателитите, ако има такава. И то с нежелание, защото това е форума с най-негативната енергия. В който отбрани личности си позволяват безнаказано да наричат потребители кретени, идиоти и с тем-подобни определения. Дори избягвам и да пиша, защото рано или късно същите те вкарват в подобни диалози.
Брей, ти се изкара принципен герой, а не комплексирано измекярче
Не те ли изхвърлиха заради "предоставената" база от мейли на форумните юзери, които бяхме налазени от спама, генериран от спонсорите ти
Отговори с цитат
  #236  
Стар 08-02-2019
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,467
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Петте ника бяха за да те банвам така, че да не създаваш проблеми, а да се кефиш че си баннат. Когато заедно с теб банвах и Дон Джолан или НСБОБ, ти ставаше приятно, че не само ти, но и този когото си обиждал е с бан и кротуваше докато ти изтече бана.
Учебник мога да напиша по банване на такива като теб. Но ти поне си полезен по някога.
Какъв голям комплексар трябва да си и също толкова голям наглец,при положение,че си на админския панел,да ми внушаваш да се кефя,че не съм баннат сам!При това ,че аз съм ги разкрил всичките ти никове още при създаването!
А за Ники, не споменавай,той все още те защитава, като сме по сбирки и вика ,не е възможно той да направи такова нещо!

Прав си ,от време на време съм полезен,като требе да си купиш ресивер,конвертор,тичаш веднага и олед ще лепнеш накрая,ами ти,с кой ник, с кой пост си вкарал позитивна енергия във форума,може би с долните!!!!
Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Навремето такива като теб съм ги бил и ебал по цял ден!
Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Уроде, разсмя и въшките в путкaтa на майка си.
Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
На теб пък толкова пъти съм го набутвал и то заслужено, че вече те чувствам като бивша съпруга.
Отговори с цитат
  #237  
Стар 08-02-2019
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Брей, ти се изкара принципен герой, а не комплексирано измекярче
Не те ли изхвърлиха заради "предоставената" база от мейли на форумните юзери, които бяхме налазени от спама, генериран от спонсорите ти
Комплексирано измекярче наричай сина си, защото крушата не пада по-далеч от дървото. А точно ти си един от най-комплексираните тук. Душата ти е прогнила. Не можеш да живееш без да тровиш и обиждаш някой.

За да е ясно веднъж завинаги, базата с мейли никога не е била предоставена, продавана или предавана на някого!
И в момента от форума може да се изпрати масов мейл до регистрираните потребители.

Тогава имаше идея да дадем възможност на магазините да разширят рекламата си във форума, като изпращат рекламни мейли със стоки и промоции до потребителите на форума, каквато практика имат много сайтове. Първите два масови мейла, които пуснаха не дадаха абсолютно никакъв резултат. Чудеха се дали платформата изобщо изпраща писмата. За да разбера дали е така, пуснах два мейла от името на Заргата, в които добре бях подбрал заглавието и съдържанието, но описани по различен начин - така, че да се предизвика интерес и да се види на какъв процент от изпратените писма получателите ще откликнат. А платформата на Заргата я използвах за статистика - колко потребители са натиснали линка в мейла и са се регистрирали - съответно какъв е процентът на успеваемост на подобен вид реклама и има ли смисъл да я предлагаме на магазините.

Оказа се, че ефект има, стига мейла да е написан както трябва - така, че да накара потребителя да го отвори и да кликне на линка.

Обаче не предвидих, че комплексираните измекяри, които печелят крадейки от Булсат и други оператори, предоставяйки им незаконно услугите през шеринг, ще ревнат с един глас, защото се уплашиха, че потребителите ще хукнат към Заргата.

Ако мислиш, че съм продавал мейлите на трети лица, значи наистина не си наред и си пълен комплексар и измекяр, съдейки за другите по себе си. Мейлите никога не са напускали базата-данни на форума и бяха пуснати от платформата на форума. Никой не ме е изхвърлял. Писна ми да ям лайната на няколко утрепки като теб и сам се отказах, като отхвърлих предложението на Ники да продължавам да развивам форума след като и той се отказа от бизнеса. Да е ясно и да спрат лъжите!

Последно редактирано от Светия Дух : 08-02-2019 на 13:09
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Светия Дух за този полезен пост
stilo72 (18-02-2019), торррррр (08-02-2019)
  #238  
Стар 08-02-2019
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@dzumba като цитираш изреченийца, казвай и че "Навремето такива като теб съм ги бил и ебал по цял ден!" съм го написал на бот, който пуска линкове, а няма кой да го банне. "Урод" наричам човека, който сам се обръща към мен с "уроде". А теб че си те чувствам като бивша съпруга е така - сам знаеш колко пъти си го ял.
Айде със здраве. Все същите сте си.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Светия Дух за този полезен пост
stilo72 (18-02-2019), торррррр (08-02-2019)
  #239  
Стар 08-02-2019
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,467
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Естествено че сме същите,никой не се променя,само че сега не си на админския панел и мога да те покецвам,когато си пожелая,ако си забелязял,без да ми внушаваш кеф!
Така че стой кротко и никой не го интересува ти какво не би си купил!Давай отзиви,за нещо с което си се набутал,да предпазиш или агитираш другите!

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Обаче не предвидих, че комплексираните измекяри, които печелят крадейки от Булсат и други оператори, предоставяйки им незаконно услугите през шеринг, ще ревнат с един глас, защото се уплашиха, че потребителите ще хукнат към Заргата.

Що бре, Заргата плаща ли на Булсатком,на тебе издават ли ти фактура?

Последно редактирано от dzumba : 08-02-2019 на 13:13
Отговори с цитат
  #240  
Стар 08-02-2019
тодор2018 тодор2018 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Местоположение: Пловдив
Мнения: 106
Благодари: 19
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кой телевизор е по добре да си взема https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-...D-QLED/p/11689 или https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-...HD-LED/p/16139
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор ддннп ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 62 26-09-2016 15:48
Избор на телевизор ibram ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-11-2015 17:18
Избор на телевизор :P Никибелята ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 18-03-2013 17:43
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 07:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 18:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.