The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-10-2010
Димитров Варна Димитров Варна не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Помощ 2 антени в 1

Здравейте на всички!!!
Чета от време на време форума и след като съм пред една дилема се регистрирах да получа съвет от знаещите.Предварително ще се извиня ако бъркам технически наименования,но не съм много запознат.
Проблема ми е следният.Под прозореца имам две антени на Булсатком/едната моята другата на комшията/ но трябва да махна едната,че там ще слагам климатик.Единият вариант,доколкото вече се запознах е да си купя двоен конвертор от булсатком,мисля че беше 19лв.
Другият за който си мисля и съм виждал двойна стойка за два конвертора,но не знам дали ще стане.
Въпросите ми са:с двойният конвертор трябва ли да се правят някакви допълнителни настройки от приемниците/промяна на напрежения/ и възможен ли е вторият вариант за който си мисля и дали ще се отрази върху сигнала?
Благодаря предварително на всички отзовали се!!!

п.п извинявам се ако има такава тема,но не можах да я намеря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16-10-2010
Аватара на hammerstrikebg
hammerstrikebg hammerstrikebg не е на линия
-----------------
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 230
Благодари: 72
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Димитров Варна Вижте мненията
Здравейте на всички!!!
Чета от време на време форума и след като съм пред една дилема се регистрирах да получа съвет от знаещите.Предварително ще се извиня ако бъркам технически наименования,но не съм много запознат.
Проблема ми е следният.Под прозореца имам две антени на Булсатком/едната моята другата на комшията/ но трябва да махна едната,че там ще слагам климатик.Единият вариант,доколкото вече се запознах е да си купя двоен конвертор от булсатком,мисля че беше 19лв.
Другият за който си мисля и съм виждал двойна стойка за два конвертора,но не знам дали ще стане.
Въпросите ми са:с двойният конвертор трябва ли да се правят някакви допълнителни настройки от приемниците/промяна на напрежения/ и възможен ли е вторият вариант за който си мисля и дали ще се отрази върху сигнала?
Благодаря предварително на всички отзовали се!!!

п.п извинявам се ако има такава тема,но не можах да я намеря
Двоен конвертор от офис на була и всеки гледа каквото иска!!!

РР.Вярно,че и тук са 18 лв.

Последно редактирано от hammerstrikebg : 16-10-2010 на 17:15
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16-10-2010
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Двоен конвертор откъдето и да си го купиш,няма никакво значение.Не е задължително от офис на була.Марка и модел по твое предпочитание
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16-10-2010
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Колегите са ти отговорили, но аз ще ти отговоря малко по-подробно за да си по в час.
Единствения начин е да се сложи двоен конвертор на едната антена а другата да се махне за да се освободи място за климатика.
Това което ти си виждал с два конвертора се нарича мултифийд само, че той се прави с цел да се гледат два или повече спътника в зависимост от конверторите подредени на рейката която се явява държач. Затова тоя начин е неприложим при вас двамата.
И не на последно място като ще взимате двоен конвертор не се стискайте за 10-15лв повече а си купете качествен конвертор. Тези на булсат както вече съм казвал не са лоши хич даже но за цената си, за 30-35лв има и по-добри. Аз лично съм с такъв от този ценови клас и съм доста доволен даже ще ти препоръчам точния модел: Inverto-IDLP-40TL
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Антени, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Монтаж на сат антени Ники Монтаж и настройка на антени 171 29-05-2012 10:47
Секторни антени gogyto САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 21-06-2010 18:50
малко помощ за свързване на 3 антени arcobaleno САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 18-06-2010 10:03
САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Рувас САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 9 04-06-2010 15:54
Забавни Антени Ланселот ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 3 30-01-2009 19:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.