All In One IPTV Solution
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар 08-09-2012
tonivet tonivet не е на линия
кур/кур

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Изтрийте ми профила! Нали нарушава правилата! кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур.
Благодари: 336
Получил благодарност:
274 пъти в 156 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мнение за 5.1 аудио система Logitech z906

Иска ми се да взема нещо по-добро за слушане от вградените колонки на телевизора. За сега съм се спрял на тези Logitech Z 906
Мисля да ги вържа с Golden Media Spark Reloaded чрез s/pdif изхода, евентуално и да ги свържа и с телевизора който има същия изход само че оптичен.
Не съм претенциозен аудиофил, нито ще вдигам купони с тях, търся нещо което да вади сносен звук.
Ако може да ми дадете мнение какво могат и какво не могат тези тонколони или ако има по-добри варианти за тези пари, но не и за повече.
цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак.
Отговори с цитат
Стар 08-09-2012
themaster301 themaster301 е на линия
Спец

Дата на присъединяване: Aug 2010
Благодари: 455
Получил благодарност:
849 пъти в 655 поста
Сваляния: 102
По подразбиране

Взимай ги.
Стар 08-09-2012
Миро_ Миро_ не е на линия
Гамен

Дата на присъединяване: Jul 2012
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tonivet Вижте мненията
Иска ми се да взема нещо по-добро за слушане от вградените колонки на телевизора. За сега съм се спрял на тези Logitech Z 906
Мисля да ги вържа с Golden Media Spark Reloaded чрез s/pdif изхода, евентуално и да ги свържа и с телевизора който има същия изход само че оптичен.
Не съм претенциозен аудиофил, нито ще вдигам купони с тях, търся нещо което да вади сносен звук.
Ако може да ми дадете мнение какво могат и какво не могат тези тонколони или ако има по-добри варианти за тези пари, но не и за повече.
Вземи ги от тука http://www.pro-bg.com/product/speake...906_32722.html по евтиниса и гаранцията е съшата
Отговори с цитат
Стар 08-09-2012
PhilipZ PhilipZ е на линия
мега форумец

Дата на присъединяване: Jul 2008
Благодари: 89
Получил благодарност:
127 пъти в 91 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Моето мнение е че колони се купуват само след се чуят, по възможност в помещението в което ще свирят. Хубаво е да имаш тренирани ухо за да разбереш дали са това което очакваш. Според мен за парите им или трябва като ги чуя да ми увисне Ченгето, или по-добре си купи усилвател (и втора ръка става) и отделно колони. Имай впредвид че за колоните с много редки изключения важи правилото като при чинийте - колкото по-големи толкова по-добре.
Отговори с цитат
Стар 08-09-2012
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер

Дата на присъединяване: Jun 2009
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В малка стая големи колони не е толкова добре.
Отговори с цитат
Стар 08-09-2012
Дедал Дедал е на линия
Спец

Дата на присъединяване: Feb 2010
Благодари: 3,130
Получил благодарност:
1,510 пъти в 996 поста
Сваляния: 6
По подразбиране

Колкото и да ги "хвалят" , това си остават компютърни колони. Един ресивър (ако ще и на старо) и на първо време 2 хубави колони е доста по-добър вариант.
Отговори с цитат
Стар 08-09-2012
tonivet tonivet не е на линия
кур/кур

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Изтрийте ми профила! Нали нарушава правилата! кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур.
Благодари: 336
Получил благодарност:
274 пъти в 156 поста
Сваляния: 39
По подразбиране

Дедал, гледах и този вариант, но нещата отиваха към 1000лв. Ако можеш да ми посочиш нещо подходящо 5.1 с ресивер, на цена до 550лв. Логитека съм ги намерил нови на тези пари за момента. Ако става въпрос и толкова не ми се дават, но тези са единствените с s/pdif вход които намерих.
цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак.
Отговори с цитат
Стар 08-09-2012
Дедал Дедал е на линия
Спец

Дата на присъединяване: Feb 2010
Благодари: 3,130
Получил благодарност:
1,510 пъти в 996 поста
Сваляния: 6
По подразбиране

Не е задължително да вземеш всичко наведнъж (пък по принцип всичко се предлага и на лизинг ) .Може например да вземеш ресивър от по-нисък клас и две предни колони ( а за колко голямо помещение са ?).
http://store.avguide.bg/index.php?di...oduct_id=30153 - може и по-високия 473
Тонколони може да почнеш с двойка по-качествени и да надграждаш ,когато имаш възможност , а и по обяви винаги може да се намери нещо добро . 620 лв (ако са толкова) ми се виждат доста за "компютърни колонки" (е добри ама...) - за толкова пари вече има BD системи (т.н. домашно кино) ,които имат и HDMI вход и едва ли свирят по-зле от Лоджитек-а .

п.п. Всъщност аз точно така и ще купувам (бях отложил малко) - сега ще взема ресивър (най-вероятно YAMAHA RX-V673) и на първо време ще карам със старите Jamo-та , като постепенно ще ги заменя с нещо по-добро.
Отговори с цитат
Стар 08-09-2012
themaster301 themaster301 е на линия
Спец

Дата на присъединяване: Aug 2010
Благодари: 455
Получил благодарност:
849 пъти в 655 поста
Сваляния: 102
По подразбиране

Не се колибаи , за тези пари толкова. Скоро сравнявах тонколонки на Филипс с Logitech , еднаква големина , с тази разлика , че на Филипс бяха по-скъпи , но саунда на Logitech превъзхождаше.
Стар 08-09-2012
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ

Дата на присъединяване: Apr 2009
Благодари: 1,763
Получил благодарност:
646 пъти в 399 поста
Сваляния: 147
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Ако си купуваш отделно усилвател и отделно колони, вземи си ей такъв комплект, ползвай си само колоните.
VIVO Rent A Car  ВИДЕОЗАСНЕМАНЕ С ДРОН  Изработка на мобилни приложения за iOS
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
51, logitech, z906, аудио, За, мнение, СИСТЕМА

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мнение за мотор Светльо90 МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 10 13-09-2014 15:08
мнение за телевизор хондоман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 11-04-2012 17:26
Мнение за нов лаптоп АА КОМПЮТРИ и периферия 12 23-11-2011 21:14
мнение за PANASONIC TX-P50X20E color ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 27-04-2011 21:28
Мнение за антена зизо САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 3 13-02-2011 21:51

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:12.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.