The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-04-2012
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,984
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране „Motorbike Diaries: Mad in the Med“ по Extreme Sports Channel


Звездите от „Червеното джудже“ отново заедно за поредицата „Motorbike Diaries: Mad in the Med“ на Extreme Sports Channel

Дани Джон-Джулс и Греъм Хоскинс, обикалят Средиземноморието с моторите си в „Motorbike Diaries: Mad in the Med“ от 14 май 2012 г.


Крег Чарлз (Листър), Робърт Люълайн (Крайтън) и Крис Бари (Римър) са водещите на нова поредица по Extreme Sports Channel, която стартира на 14 май 2012 г. Екстремното пътуващо предаване проследява приключенията на Дани Джон-Джулс и предприемача Греъм Хоскинс, които обикалят Средиземноморието с моторите си в „Motorbike Diaries: Mad in the Med“.
Актьорите ще добавят своя уникален поглед към съвместната авантюра, като коментират множеството успехи и премеждия, докато смелата двойка изминава над 11 000 км., преминавайки през 15 страни само за 15 дни. За пръв път главните актьори от „Червеното джудже“ си партнират в страничен проект.
Целта на моторното пътешествие е набиране на средства за благотворителност, но е и лично предизвикателство за Дани и Греъм, което включва помощта и подкрепата на много приятели. Крег Чарлз коментира, „Всички ние с радост приехме възможността да подкрепим Дани и е страшно забавно да сме отново заедно“, а след това духовито подмята, „Ако трябва да бъда честен, не вярвах, че може да го направи! Дори не съм си помислял, че може да кара мотор – смятах, че просто се преструва!“
Крис Бари добавя, „Като в старите времена е! Познаваме се от години, но е удивително да се съберем след толкова много време.“ Робърт Люълайн също добавя, „Браво на Дани! Ние се шегуваме и се забавляваме много, но това е фантастично постижение. Не съм сигурен, че ще се справя с болките в задните части след две седмици на мотор!“
Дуото има много късметлийски спасявания по пътя, често включващи лоши метеорологични условия. То устоява на бурните ветрове и снежни бури в България, които застрашават поетия курс, както и опасните заледявания в Сърбия. В абсолютен контраст на това, жегата е почти непоносима за тях, докато преминават през пустинята. На туниската граница се опасяват, че мисията им е застрашена от провал, тъй като са разпитвани от охраната и след това отново, когато са накарани да отбият встрани от полицаите в Йордания.
Но те, все пак, получават помощ от множество герои по време на пътуването им, които им предлагат храна и подслон, често и така нужните напътствия за посоката, докато двамата партньори се опитват да намерят пътя през чуждестранните градове и пустини. Цялото пътешествие е заснето от мотористите, разчитащи и на помощта от страна на местните хора, които срещат.
Припомняйки си начинанието, Дани разкрива как известността му ги е измъквала от някои сложни ситуации, „От всички възможни места открих фенове в лицето на двама цивилни полицаи, които точно бяха написали на Греъм акт за превишена скорост в Йордания. Те ни казаха, че не можем да ги снимаме, но когато осъзнаха кой съм, самите те ме помолиха да се снимам с тях! Отдъхнахме си, че не конфискуваха моторите ни!“


Биографична информация

Дани е известен с ролята си на Котката в култовата телевизионна комедия „Червеното джудже“. Талантите и кариерата му се простират далеч отвъд научно-фантастичните сериали в музикалния театър, танците, холивудските филми и музикалното продуцентство.
Тойсъздава ролята на Котката в комедийния сериал „Червеното джудже“ и е участвал във всички сезони – включително в специалното издание от три части „Завръщане на Земята“, което има рекорден рейтинг. Дани има и хит сингъл във Великобритания (като Котката) с Tongue Tied, една песен от втори сезон. „Червеното джудже“ 6 печели награда „Еми“ за най-добра телевизионна комедия през 1994 г. и е избран най-добър ситком на BBC на Британските комедийни награди. Освен това той прави ролята на Барингтън в отличената с награда детска тв драма на BBCMAID MARIAN AND HER MERRY MEN“, която има четири излъчени сезона по BBC1. Сред другите му роли са лорд Бритас в „RUNAWAY BAY“ на Lifetime TV, капитан Електрик в „SPATZ“ за Thames TV и Анди Браун в десетото юбилейно специално издание на „THE BILL“. Други телевизионни роли са Байрън Луцифер в новата версия на култовата детска поредица „THE TOMORROW PEOPLE“ и Еди Хеър в „THE DEMON HEADMASTER“ на BBC TV.

Греъм е предприемач, професионален говорител, продуцент на телевизионни документални филми и авантюрист.Той е изнасял лекции из цяла Великобритания, Далечния Изток и Европа като бизнес експерт. В последно време документира приключенията си с Дани, когото убеди да го придружи на дълго пътешествие с мотори, обхващащо около 11 000 км, преминаващо през 16 страни на три континента и обикалящо Средиземноморието само за 16 дни. Греъм разказва за предизвикателството и двете седмици на път, които прекарва със знаменитост, която току-що е срещнал, използвайки клипове от тв поредицата, за да илюстрира разказа.
Греъм също споделя историята на начинанието. През 1990 г. той за първи път прави благотворително каране на мотори, след като открива, че има рак. Заедно с най-добрия си приятел се обличат като пилета и изминават разстоянието от Плимът до Лондон и обратно с мотори. През 2005 г. решават, че трябва да се организира много по-мащабно предизвикателство, затова карат почти 6500 км до Москва и обратно за по-малко от 7 дни за кампанията „BBC Children In Need“.

Вдъхновен от пътуването до Москва да създаде телевизионна поредица на подобна тема, Греъм прекарва три години в работа по телевизионен проект, който завършва със средиземноморското предизвикателство.


Интервю с Дани Джон-Джулс

1. Отдавна ли се занимаваш с мотоциклетизъм?
Карам от 13 години.

2. Защо участваш в това предизвикателство с Греъм?
Имах тежка година и търсех възможност да подновя активния си и динамичен ритъм на живот. Дръзко, с ентусиазъм...

3. Бързо ли реши да участваш или ти отне време да го обмислиш?
Трябваше да помисля. Имам две малки деца на 5 г. и 3 г. и трябваше да ги оставя за пръв път за толкова дълго време, за да поема на пътешествие, което е невъзможно да бъде постигнато за определеното време, т.е. е опасно. Трябваше доста да се убеждавам, че трябва да тръгна.

4. Срещна ли много фенове по пътя?
От всички възможни места открих фенове в лицето на двама цивилни полицаи, които точно бяха написали на Греъм акт за превишена скорост в Йордания. Те ни казаха, че не можем да ги снимаме, но когато осъзнаха кой съм, самите те ме помолиха да се снимам с тях.

5. Кое беше най-хубавото нещо по време на пътешествието?
Най-хубавото беше, че имах време да преоткрия жаждата си за живот. Имах ужасна година, която охлади вярата ми в правосъдната система и начина, по който индустрията реагира на медийното отразяване на циничните обвинения срещу мен, съчетано с липсата на подкрепа от страна на хората от бизнеса, с които съм работил в продължение на много години! Хората, които ме подкрепиха, знаят кои са те и благодарение на тях „поддържам надеждата жива“. Когато накрая бях оправдан, никой не разбра. Пътуването бе окуражаващо и ми вдъхна сили.

6. Имате ли „Котка“ на каската си?
Имам котешки мустаци и муцунка на розовата ми каска Arai.

7. Остана ли ти нещо за спомен от пътуването?
Да, болезнени задни части и артритни оплаквания в ръката

8. Специалните епизоди на „Червеното джудже: Завръщане на Земята“ пожънаха успех. Много фенове биха искали да те видят отново в ролята на Котката. Има ли шансове?
Крег Чарлз издаде новината за нов сезон, който Дейв ще снима. Това вече се появи в пресата.

9. Поддържате ли връзка с актьорския състав на сериала?
Да, всъщност говорих с Крис и Крег днес.

10. Много от нашите зрители те познават от „Maid Marian“,Нer Merry MenиThe Demon Headmaster“. Каква е разликата да играеш в детски сериал и поредица в прайм тайма? Кое предпочиташ?
Имал съм късмет да участвам в детски предавания, които не са били снизходителни и затова съм имал възможността да играя роли със сериозността, която ти е нужна, за да участваш в програми за възрастни.

11. Начинанието ти е много вдъхновяващо, какво би посъветвал хората, които имат подобна цел?
Не мога да подчертая достатъчно колко е важно да го приемат на сериозно и да тренират като за маратон, защото наистина ще е тежко.

12. Кое е най-трудното нещо, което някога си правил?
Най-трудното нещо, което съм правил беше да науча 53 части на мюзикъла ‘Soul Train’, и голяма част от разказа за три седмици и половина....Чакайте, може би е главният танц в „Котките“... Всъщност е ролята на Роки в „Starlight Express“... О, целият ми живот е бил труден!

13. Кое е най-щурото нещо, което си правил?
Бънджи скокове в Австралия... Като ендюрънс… Не бях длъжен да го правя!

14. Какво е мотото ти?
Не следвай глупаците...и разбира се, не го спазвам!

15. Би ли предприел пътешествието отново?
Към друга дестинация, да...

16. Какво планираш?
Ново каране, мой късометражен и документален филм...


17. Интересуваш ли се от друг вид екстремни спортове?
Ако броим подводния секс – ДА!

18. Фен ли си на Extreme Sports Channel?
Не, но ако включат подводен секс в програмата, може и да стана.

Интервю с Греъм Хоскинс

1. Защо го направи?
За да докажа, че не са необходими три месеца, купища пари и помощни камиони, за да си осигурим променящо живота, простиращо се на няколко континента приключение. И защото обичам мотори, пътешествия и авантюри. И исках да направя тв предаване за това.

2. Кога точно осъществихте пътешествието?
От 27 февруаридо 16 март 2010 г.

3. Без опит с тв продукциите – как започна?
С идея и много съвети (някои добри, много лоши, повечето игнорирани). Опитах и почти получих поръчката за предишна версия на поредицата (с Карл Фогърти). Когато не се получи, реших да продължа с приключението, да го заснема и да видя какво ще се случи. По-лесно е да продадеш нещо, което вече си направил.

4. Колко важно е да си поставяме цели?
Не бих могъл да живея без цели - лични и професионални. Дават ти нещо, към което да се стремиш и, когато ги постигнеш, чувството е изумително.

5. Каква е историята ти? Карал си от Плимът до Лондон, когато си бил диагностициран с рак – не си ли помисли, че това е моментът да забавиш темпото?
Не! Това би било скучно. За мен част от борбата с рака бе да превърна нещастието във възможност. Каква по-добра възможност от това да караш мотор и да носиш щастие в живота на хората.

6. Смяташ ли, че начинанието ти помогна по някакъв начин?
Абсолютно. Помага ти да бъдеш позитивен. Никога не съм мислел, че няма да оздравея.

7. Кой е най-добрият съвет, който си получавал?
Не позволявай на някой да ти казва, че не можеш да направиш нещо, което си намислил.

8. Какъв е Дани? Забавлявахте ли се двамата?
Много земен, държащ на семейството и винаги има време за феновете си. Той изглежда по-млад от мен, въпреки че е с десет години по-голям! Почти не се познавахме, когато тръгнахме, но станахме добри приятели.

9. Имало ли е момент, в който си помислил, че няма да успеете да завършите мисията или си искал да се откажете?
Когато бяхме подложени на силни, бурни ветрове във Франция през първия ден, си помислих, че може да бъдем принудени да спрем – буквално се борехме, за да не бъдем отнесени от вятъра. Същото беше по време на буря в България, както и по заледените пътища през нощта в Сърбия. Но никога не си помислих да се откажем.

10. Трябва да е имало някои несполуки – имахте ли неприятности някъде по пътя?
Полицаи в Йордания ме хванаха да карам с превишена скорост – помислих, че ще конфискуват мотора ми.

11. Бяхте ли готови за метеорологичните условия?
Като цяло, да. Беше ни трудно да се борим със студа в Източна Европа. След това се сетихме, че радиатори, монтирани на кормилото щяха да помогнат.

12. Спонсорира ви Хонда – каква помощ ви предоставиха?
Те ни предоставиха моторите и съвети за смяната на гумите. Оказа се много полезно.

13. Какво следва?
Планираме още моторни приключения заедно. Вече чуваме призива на западна Африка и нещо супер специално през 2012!

14. Ти си добър и мотивиращ оратор – можеш ли да мотивираш някого?
Моята аудитория твърди, че мога!

15. Много хора биха казали, че не могат да постигнат, това което ти успя – трябва да работят, да се грижат за семейството си и т.н. Мислиш ли, че по-малките предизвикателства са също толкова ефективни като големите?
Абсолютно. Няма значение колко голямо или малко е предизвикателството, стига да е нещо различно за човека, който го поема. Има само една опасност. Веднъж реализирали едно, се пристрастявате. И те стават все по-големи!

16. Интересуваш ли се от друг вид екстремни спортове?
Скачал съм с парашут, гмуркал съм се с акули, преминал съм през курс на Кралския военноморски флот и се увличам по даунхил планинско колоездене. Освен всичко това, не.

17. Кое е най-щурото нещо, което си правил?
Когато си избръснах и боядисах косата като червен Мохикан, когато бях болен от рак. Или може би присъединяването ми към флота – но пък страхотно за изграждане на характера.

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
channel, diaries, extreme, mad, med“, sports, по, „motorbike


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Extreme Sports Channel - през септември Chello Central Europe СПОРТ 0 23-08-2010 11:56
Extreme Sports Channel - премиерите през юли Chello Central Europe СПОРТ 0 07-07-2010 13:34
Премиерите по Extreme Sports Channel през юни... Chello Central Europe СПОРТ 0 09-06-2010 23:18
Extreme Sports Channel - февруари 2010 Chello Central Europe СПОРТ 2 04-02-2010 20:18
Extreme Sports Channel - декември 2009 Chello Central Europe СПОРТ 0 07-12-2009 14:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.