The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 19-11-2010
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TPOTOAP Вижте мненията
За съжаление не мога да бутам нищо по чинията. Аз съм в Англия, а тук нещата са по-особени. Чинията е обща за цялата сграда, с четворен конвертор е, мисля, и оттам в стените кабелите отиват до всеки апартамент. Трябва да има усилватели вградени в стените, но аз за всеки случай съм сложил един точно преди кутията.

Сигналът на всички канали изглежда добър - от 13 до 16 децибела, а AGC го отчита от 5 до 8.
Колега, забравих нещо важно. Казваш, работи известно време и нъц. Я погледни от менюто- настройки на вентилатора каква е температурата на дъното, дали не е над 54 градуса, ама по Целзий (нали си в Англия...). Провери и дали си активирал вентилатора да върти и в стенд-бай, ако приемникът ти е на топло местенце или над телевизор. Този приемник хич не обича да му е топло, много е глупав и не се сеща да сваля тактовата честота на процесора в стенд-бай.
  #32  
Стар 19-11-2010
Аватара на TPOTOAP
TPOTOAP TPOTOAP не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 620
Благодари: 147
Получил благодарност:
468 пъти в 197 поста
Сваляния: 66
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Колега, забравих нещо важно. Казваш, работи известно време и нъц. Я погледни от менюто- настройки на вентилатора каква е температурата на дъното, дали не е над 54 градуса, ама по Целзий (нали си в Англия...). Провери и дали си активирал вентилатора да върти и в стенд-бай, ако приемникът ти е на топло местенце или над телевизор. Този приемник хич не обича да му е топло, много е глупав и не се сеща да сваля тактовата честота на процесора в стенд-бай.
По принцип поддържа 39-40 градуса, а в стендбай съм изключил вентилатора. Кутията стои почти на земята и няма причина да прегрява процесора. Ако трябва ще го настроя да върти и в стендбай.
  #33  
Стар 20-12-2010
oldjoshua oldjoshua не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 38
Благодари: 31
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Приемника се върна от ремонт със сменен тунер.Работи вече повече от 48 часа без проблем.Искам да благодаря на Ники за съдействието и за това че не ме остави без тунер за празниците.Пожелавам на всички весело и щастливо посрещане на новата година.
Смятам че модераторите могат да закрият темата.
Поздрави!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
500, дреам, проблем, Тунера, хд


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с тунера на Dreambox 5620 жоро75 DREAMBOX 1 06-11-2010 18:32
Прецаках си тунера Фонтара Въпроси и отговори 11 21-07-2010 22:55
HD Тунера на Булсатком sinchan ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 04-10-2009 13:19
2-та тунера на ДМ7025 sky DREAMBOX 0 10-10-2008 13:50
TechniSat SKYSTAR HD 2 DVB-S - чувствителност на тунера Джак TECHNISAT / SKY STAR 2 24-05-2008 11:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:54.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.