The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #241  
Стар 07-06-2016
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Bojko84, на теб да не ти плащат от МТел?! И да те питам, тия 200 мегабита с 6 мегабита ъплоад, къде по-точно ги има ( в смисъл на колко места) в мрежата на Близу?! И там дето ги няма какво има и колко струва? И тия 6 мегабита на тоя доксис 3 на теб ОК ли са ти?

Последно редактирано от Orbital : 07-06-2016 на 20:54
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Orbital за този полезен пост :
polomski (07-06-2016)
  #242  
Стар 07-06-2016
Orbital Orbital не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 97
Благодари: 11
Получил благодарност:
68 пъти в 31 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам един въпрос, ако някой знае разбирасе: Аз след като съм на план шампион на Близу, к'во правя с новите канали?! Аз съм на този план, от два месеца, след като Ментел резнаха ХД-тата на сателита и сега к'во?! Трябва ли да тичам до КЗП или духам супата? Шампион им беше планът с всичко включено. Сега вече не е всичко включено. Не мога и да преподпиша защото имам още години до края на договора.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 07-06-2016
Аватара на бийтфен
бийтфен бийтфен не е на линия
Алкохолизатор
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 35
Благодари: 9
Получил благодарност:
22 пъти в 10 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако имаш спрени канали от списъка в договора ти, можеш спокойно да си прекратиш договора едностранно, без неустойки и 1 стотинка. Отивай в офис, ако е такъв случая и няма да то направят проблем. Евентуално ще ти предложат нова оферта.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 07-06-2016
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Имам един въпрос, ако някой знае разбирасе: Аз след като съм на план шампион на Близу, к'во правя с новите канали?! Аз съм на този план, от два месеца, след като Ментел резнаха ХД-тата на сателита и сега к'во?! Трябва ли да тичам до КЗП или духам супата? Шампион им беше планът с всичко включено. Сега вече не е всичко включено. Не мога и да преподпиша защото имам още години до края на договора.
В момента можеш да преподпишеш на някой от новите планове на Мтел и без да ти е изтекъл договора. Аз самия го направих днес без да ми е изтекъл. Така че просто мини през офис.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 07-06-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
В момента можеш да преподпишеш на някой от новите планове на Мтел и без да ти е изтекъл договора.
Ако остават повече от 3 месеца ще може да се направи единствено и само ако новия дововор ти е с равна или по-висока месечна такса. 100% съм сигурен в това
Отговори с цитат
  #246  
Стар 07-06-2016
Аватара на ВКВ
ВКВ ВКВ не е на линия
Black Sabbath
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 458
Благодари: 124
Получил благодарност:
102 пъти в 56 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Orbital Вижте мненията
Имам един въпрос, ако някой знае разбирасе: Аз след като съм на план шампион на Близу, к'во правя с новите канали?! Аз съм на този план, от два месеца, след като Ментел резнаха ХД-тата на сателита и сега к'во?! Трябва ли да тичам до КЗП или духам супата? Шампион им беше планът с всичко включено. Сега вече не е всичко включено. Не мога и да преподпиша защото имам още години до края на договора.
Извинявай колега,но не разбрах какво общо има рязането HD на канали от сателита на ментел и плана ти "шампион" на близу....Нещо от плана имаш ли "резнато"?
Би трябвало всичко от шампион да ти се отваря.Като свърши договора ще му мислиш за преподписване макар,че аз лично не бих преподписал
Отговори с цитат
  #247  
Стар 07-06-2016
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Ако остават повече от 3 месеца ще може да се направи единствено и само ако новия дововор ти е с равна или по-висока месечна такса. 100% съм сигурен в това
Ами, може да си сигурен, но аз го подписах...освен ако тия на касата не са били наясно какво точно ми дават. И аз лично се учудих, защото идеята не ми беше да ползвам отстъпка, а просто да си сменя плана на по-висок до остатъка на периода по стария договор.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 07-06-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Да, подписал си го. Но на по-висок. Нещо различно ли казваме?
А това служителите да не знаят какво правят е нещо напълно нормално. Особено когато една оферта е в първите си дни. Започва едно ровене по системата, едно звънене на телефони. Картинката ми е прекалено позната
Отговори с цитат
  #249  
Стар 07-06-2016
Аватара на наскох
наскох наскох не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 69
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
Ами, може да си сигурен, но аз го подписах...освен ако тия на касата не са били наясно какво точно ми дават. И аз лично се учудих, защото идеята не ми беше да ползвам отстъпка, а просто да си сменя плана на по-висок до остатъка на периода по стария договор.
Това, което си подписал не е докрая на стария договор, а нов със срок 2 години, гарантирам.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 08-06-2016
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 165
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
Това, което си подписал не е докрая на стария договор, а нов със срок 2 години, гарантирам.
Eee разбира се че за нови 2 години Все пак обаче ползваш отстъпката за първата година.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Близу, купува, Мтел, на, Продава, продаде, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 22:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 18:01
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 23:49
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 12:44
EQT V купува "Евроком Кабел" и "КейбълТел" и създава най-големия кабелен оператор ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 29-10-2009 17:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.