The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 16-04-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krassy Вижте мненията
Служителите на всички фирми са инструктирани да не изтърват клиент и с всякакви средства да възпрепятстват отказването му. ...
Mного, особено много ме възпрепятства дебелата буля. Докато ми се кара още от вратата. И се опитва да ме приравни на нивото си! При все, че съм напълно в правото си. След края на тежък работен ден. И след трафика до дома. И след като си отмених приятен ангажимент, само и само да им хвана работното време. Няколко пъти!
Вероятно съм кармично натоварен, щото все на такива попадам.
Това имах предвид под некадърници!
Редактирах си няколко пъти постовете, само защото осъзнавам колко трудно се организира кабелна/сателитна телевизия. Хората искат да им е евтинко... и наистина е. При все че ти дават и оборудване. И КРС им диша във врата заради кабелите, и т.н.
И с 2-та дрийма в никакъв случай не спестих пари! Спестих нерви!
Господа оператори!
Всъщност хората, които са в този и други подобни форуми май са отделна пазарна ниша. Незаета, дори място освободихте. И не мож ги подлъга с пластмасова вувузела!

Последно редактирано от Rabin : 16-04-2011 на 12:46
Отговори с цитат
  #32  
Стар 03-05-2011
Аватара на Rabin
Rabin Rabin не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: София
Мнения: 1,672
Благодари: 1,041
Получил благодарност:
472 пъти в 265 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
И кабелните оператори пускат призовки!!!
http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=119061

Последно редактирано от Rabin : 03-05-2011 на 17:42
Отговори с цитат
  #33  
Стар 04-05-2011
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Първо ще те дадът на фирма за принудително събиране! Те от своя страна ще те напсуват по телефона и съответно ще получат същото отношение, но както се сещаш е строго премислено да се случи защото целта е да се стигне до съдебно събиране, а там ще включат разноските например дължиш 80лв. за тв., но още 500лв. разноски по събирането на тези 80лв плюс съдебните разноски. Така, че побързай да ги платиш таксите за телевизия и да развалиш договора!!

ПОЗДРАВИ!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 04-05-2011
Krassy Krassy не е на линия
ниско прелитащ
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 154
Благодари: 1
Получил благодарност:
23 пъти в 14 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес се разведох с още един любим оператор. Ще спестя името му. Но и с Близо сме вече далеко
Интересното е, че днес като ме попитаха какво желая, да плащам сметка или някакъв план и като казах - не, спирам си услугата... И служителя все така любезно усмихвайки се без да се бави изпечата заявлението, подписа, подпечата, в движение ме попита все пак за причина, казах му - там няма да има повече нужда, той каза добре, ако се появи нужда - заповядайте! Казахме си довиждане и така ...
Чак да не повярваш
__________________
Clarke-Tech ET9000
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, За, издръжка, ЛИ, ме, Развод, Съдят, Ще


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
CI модул за blizoo chetkamotoretka ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 141 13-09-2022 14:41
Проблем с Blizoo petar_1997 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 19 14-02-2011 14:44
Blizoo жоркин29 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 8 09-12-2010 14:55
параметри на КТ(BLIZOO) dman ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 45 17-09-2010 23:38
blizoo и резолюция воланд ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 16 04-08-2010 16:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.