The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране [Android]Need For Speed - Shift

Ето NFS-то от икония А500, апк-то е за таблети с резолюция 1280х800, на малка резолюция изглежда гадно.
Инсталирате и играете
Ако не ви тръгне играта влезте в рековери мод и направете wipe на кеша.







DOWNLOAD NFS_2.0.50_A500
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12-08-2011
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

@Продуцента Последно кефиш ли се на Икониата или още се каниш? Или се спря на Трасформъра?
Не ми се сваля файла защото вече го имам 2 пъти, но за да работи трябва и една библиотека да се копира. Ако някой има грижи да пише и ще кача библиотеката и указания.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Аз иконията я съсипвам от "ръчкане" вече 2 месеца. Това е таблета с най-добра неофициална поддръжка, за него има портнати ромове от всички останали тегра2 таблети. В шотовете горе съм демонстрирал как си джъткам с 2 различни рома, единия е асус праймее хоникомб 3.2, другия е 3.1 на самсунг.
А за играта не ти трябва кеш, инсталираш и играеш, играта тръгна и на дизаер хд, но както казах на малка резолюция изглежда гадно.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-08-2011
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

При мен на ром от Galaxy до като не копирах библиотека от оригиналния ром не искаше да стартира NFS. Бъркам ли че беше казал че ще чакаш трансформъра? И аз съм доволен, даже кандардисах и един приятел да си купи Икония вместо нетбук с Windows. На него му е малко трудно и в началото ми звънеше непрекъснато да ме пита кое как се прави, но вече се справя. Кажи в Асуския ром 3.2 мейл клиента има ли бутон за търсене в писмата както в рома от Самсунг? Кое най-силно те впечатли в 3.2? И още нещо: има ли фонетична кирилица в клавиатурите които идват с 3.2?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
При мен на ром от Galaxy до като не копирах библиотека от оригиналния ром не искаше да стартира NFS.
Нещо проблема е при теб, на всеки който съм дал играта просто инсталира и стартира.
Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Бъркам ли че беше казал че ще чакаш трансформъра?
Това беше отдавна и аз го чаках 2 дена, докато не разджурках иконията и не си я взех.
Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Кажи в Асуския ром 3.2 мейл клиента има ли бутон за търсене в писмата както в рома от Самсунг? Кое най-силно те впечатли в 3.2? И още нещо: има ли фонетична кирилица в клавиатурите които идват с 3.2?
Нищо интересно в 3.2 и затова в момента съм с ром на галакси, няма фонетика, използвам клавиатура свалена от маркета, без това съм си свикнал с нея.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13-08-2011
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Нещо проблема е при теб, на всеки който съм дал играта просто инсталира и стартира.
Не съм се изразил правилно и вероятно за това става объркването - не съм свалял това което ти качи защото вече го имам два пъти от "кухните" на Taboonay и HoneyVillain_Game_addon. И двата варианта искат на ром Галакси libnfsshift.so

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Нищо интересно в 3.2 и затова в момента съм с ром на галакси, няма фонетика, използвам клавиатура свалена от маркета, без това съм си свикнал с нея.
Мерси много!!! Спести ми половин ден инсталация и проби след което връщане пак към Галаксито което от всички ромове ми харесва най-много.
Пробва ли на Галаксито кирилицата в Swype?
Още нещо което се сещам: Пробвал ли си да пишеш на кирилица в Tapatalk? В този форум ако публикувам мнение на кирилица и след това проверя през веб са изписани UTF кодовете вместо букви.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Спести ми половин ден инсталация и проби след което връщане пак към Галаксито което от всички ромове ми харесва най-много.
Пробвай този ром на иконията--> http://tabletroms.com/forums/iconia-...0xwkg9%5D.html
Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Пробва ли на Галаксито кирилицата в Swype?
Още нещо което се сещам: Пробвал ли си да пишеш на кирилица в Tapatalk? В този форум ако публикувам мнение на кирилица и след това проверя през веб са изписани UTF кодовете вместо букви.
Не ми допада подредбата в Swype.



Тапаталк не го използвам, понеже не позволява да се логна във форума, понеже името ми е на кирилица.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13-08-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PhilipZ Вижте мненията
Пробвал ли си да пишеш на кирилица в Tapatalk? В този форум ако публикувам мнение на кирилица и след това проверя през веб са изписани UTF кодовете вместо букви.
Проблема с Тапаталк се появи след като беше хакнат, заради имената на кирилица.Админа знае за проблема ,но засега няма резултат ,писал съм и на Тапаталк ,но няма отговор, а и не вярвам ,че ще има ,засега само ще четем от него.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
androidneed, shift, speed


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Затваря ли се Android ТИНТИН GSM мобилни комуникации 14 11-04-2011 22:17
България и Android Market ТИНТИН GSM мобилни комуникации 1 24-03-2011 17:29
Android дистанционно за Enigma2 Стоян Дъра-Бъра 7 31-12-2010 13:04
Временно отключен: Speed Latin America (Intelsat 11) аванта ВРЕМЕННО СВОБОДНИ ТВЕЛЕВИЗИОННИ ПРОГРАМИ 0 14-09-2010 23:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.