The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 24-01-2010
Аватара на жк231
жк231 жк231 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 50
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hammerstrikebg Вижте мненията
.доста невероятно но проблема беше в интерференция,ползвам мобилен интернет от водафон,и съм го изкарал отвън за по добър сигнал.точно върху кабела от сателита.и какво се оказа.транспондера си работи при изключен нет,когато го включа веднага изписва няма сигнал.невероятно но факт.
ами да - вече напълно се уверих, че проблемът е от ползването на gsm (било за разговори или интернет).... но защо все пак това се получава??? очевидно проблемът не е при всеки вече като ми изчезне картината и знам, че ме търсят по джиесема
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24-01-2010
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

БАН , ама не тоя с феодалните старци, моля.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24-01-2010
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жк231 Вижте мненията
ами да - вече напълно се уверих, че проблемът е от ползването на gsm (било за разговори или интернет).... но защо все пак това се получава??? очевидно проблемът не е при всеки вече като ми изчезне картината и знам, че ме търсят по джиесема
Телефона и сателита работят на близки честоти. Неслучайно в първия пост ти казах, че няма как да се справиш с това, тъй като на вилата имах подобен проблем, когато ползвах мобилния интернет на М-Тел. Просто си дръж GSM-a по-надалече. При мен се оправи като преместих хоумбокса на долния етаж, но вероятно това едва ли е вариант при тебе.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24-01-2010
Аватара на жк231
жк231 жк231 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 50
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilia.ivanov Вижте мненията
Телефона и сателита работят на близки честоти. Неслучайно в първия пост ти казах, че няма как да се справиш с това, тъй като на вилата имах подобен проблем, когато ползвах мобилния интернет на М-Тел. Просто си дръж GSM-a по-надалече. При мен се оправи като преместих хоумбокса на долния етаж, но вероятно това едва ли е вариант при тебе.
Не е вариант това, защото искам да ползвам интернет в същото помещение, където е и приемникът... но пак не мога да разбера как така се смущава.... не мога да си представя как някакво си телефонче може да смущава сигнал от спътник!! а и дали наистина са на близки честоти? телефоните са на 900 мхз май... а сателитите са 11-12 гигахерца?? Или греша?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24-01-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Готово. Изпратихме sekyritate на едноседмичен семинар в Българска Академия на Науките. Семинара е на тема "Използване на кирилица в Българските форуми".
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на Джак за този полезен пост
krasix (24-01-2010), ROCCO (24-01-2010), tedo (27-01-2010), vauzunov (24-01-2010), жк231 (24-01-2010), Крал Артур (27-01-2010)
  #16  
Стар 24-01-2010
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жк231 Вижте мненията
Не е вариант това, защото искам да ползвам интернет в същото помещение, където е и приемникът... но пак не мога да разбера как така се смущава.... не мога да си представя как някакво си телефонче може да смущава сигнал от спътник!! а и дали наистина са на близки честоти? телефоните са на 900 мхз май... а сателитите са 11-12 гигахерца?? Или греша?
Дано да се намери някой техничар да го обясни, но вероятно си забелязал, че gsm-ите смущават ФМ честотите, а даже и инфраред мишките.
Сега се сещам, че вуйчо ми в съседната къща е на Булсатком и М-тел хоумбокс, но от черните и няма проблеми. Ти не си казал какъв мобилен оператор ползваш, но ако е М-Тел и си с бяло устройство /от онези със стърчащата антена/, може да пробваш да си го замениш с черно.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24-01-2010
Аватара на Торбалан
Торбалан Торбалан не е на линия
промоутър
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 102
Благодари: 9
Получил благодарност:
18 пъти в 10 поста
Сваляния: 254
Ъплоуди: 0
По подразбиране re

защо си мисля че ГСМ а не смущава сигнала от сателита ами смущава дървото на Булсатком ако си с него защото не разбрах с какво си

ма щом казваш канали от 1 до 12 явно е то
може да звучи смешно но ползваи за пробата само на жена ти алуминиевото фолио да метнеш в-у приемника
как си включил дървото към Тв то
надявам се с китайски скарт
ма много ми прилича че си го включил с кокс кабел на мястото на антената на Тв то
ако сметките са ми правилни алуминиевото фолио би трябвало да спре смущенията в приемника



поздрави
__________________
Абдула бен Хамад ал Халифа брат му на Шмъркан
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24-01-2010
Аватара на жк231
жк231 жк231 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 50
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Към М-тел съм, интернет ползвам на лаптоп, като използвам gsm-a като модем, както и с отделен специален 3G модем, и в двата случая има смущения щом има трафик (през почти цялото време)

Нямам алуминиево фолио под ръка.. иначе дървото както го наричаш е свързано със скарт към тв-то (предполагам китайски ). В понеделник чакам техници, дано оправям проблема... ше им споделя какво сте писали всички.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24-01-2010
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ти хубаво ще споделиш проблема и всички ще сме ти благодарни. Само нямам вяра че техниците ще дойдат в понеделник.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24-01-2010
Аватара на жк231
жк231 жк231 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 50
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от егенков Вижте мненията
Ти хубаво ще споделиш проблема и всички ще сме ти благодарни. Само нямам вяра че техниците ще дойдат в понеделник.
Хах, ами аз още събота съм подал сигнал... дано не се наложи да ги чакам дълго ... нямам опит с поддръжката на булсатком .. дано се окажат на ниво!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, Дайте, моля, проблем, странен, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Дайте съвет за покупка на 32" LCD? Веселин Цонев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 40 21-02-2011 13:15
Дайте съвет за HP Pavilion DV6000 гопето КОМПЮТРИ и периферия 6 11-02-2011 22:02
Дайте съвет ДокоБГ DREAMBOX 5 20-01-2011 21:47
Дайте съвет... soka4i Емулатори 5 03-10-2010 20:23
дайте съвет за приемника на ITV yodata Въпроси и отговори 7 27-04-2009 14:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.