The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #171  
Стар 12-07-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

http://news.plovdiv24.bg/176665.html

Снощи е било доста интересно в някои части на Пловдив
Само се зачудвам кой ли може да стои зад този явен опит за шантаж... Мислите ми ме насочват към един непловдивски оператор, ама знае ли се. Просто съчувствам на хората, че са станали жертва на просташките номера между операторите в града....
Отговори с цитат
  #172  
Стар 12-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Добре че поне мача вървеше и ефирно и е можело да се гледа.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 12-07-2010
juli76 juli76 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 32
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От няколко дни съм с 2 ТВ марка LG с вграден цифров кабелен тунер и двата са модел 2010 но ми е странно защо по малкия ТВ приема без проблем всички ХД канали но не приема каналите на честота 746 а голямия обратно разпознава ХД каналите на честота 818 но изписва че е слаб сигнала и неги отваря тези на 746 се приемат без проблем. Може ли да се направи нешо по въпроса има ли и друг с подобен проблем ?
Реших проблема с каналите на 746 имат разлика в символите при тях са 6112

Последно редактирано от juli76 : 13-07-2010 на 13:32
Отговори с цитат
  #174  
Стар 13-07-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от juli76 Вижте мненията
От няколко дни съм с 2 ТВ марка LG с вграден цифров кабелен тунер и двата са модел 2010 но ми е странно защо по малкия ТВ приема без проблем всички ХД канали но не приема каналите на честота 746 а голямия обратно разпознава ХД каналите на честота 818 но изписва че е слаб сигнала и неги отваря тези на 746 се приемат без проблем. Може ли да се направи нешо по въпроса има ли и друг с подобен проблем ?
Реших проблема с каналите на 746 имат разлика в символите при тях са 6112
Хм, замирисва на изгоряло разклонение (дали е на DCC или си е твое няма значение), заради което сигнала става на дупки(някои от честотите не работят) . Ако разклонението си е твое смени си го с друго и пробвай, ако е на фирмата обади се да даойдат да ти погледнат кабелната. Симбол рейт-а малко смотано го отчитат тв-тата(всъщност май при нас не е пуснат както трябва но на този етап е това).
Цитирай:
Цецо http://news.plovdiv24.bg/176665.html

Снощи е било доста интересно в някои части на Пловдив
Само се зачудвам кой ли може да стои зад този явен опит за шантаж... Мислите ми ме насочват към един непловдивски оператор, ама знае ли се. Просто съчувствам на хората, че са станали жертва на просташките номера между операторите в града....
Замирисва ми на безпочвено насочване на мислите към определен оператор без да има основателна и неоснователна причина за това Нито пакетите им са по-евтини, нито услугите им са по качествени, нито поддръжката им е по-добра, за да се ползват такива прийоми от страна на DCC (все пак може и да е имало някакви действия от наша страна, за които из фирмата да не се говори, но е маааалко вероятно). Такива работи имаше преди няколко години, когато навлизахме в Пловдив, но те бяха от страна на Евроком(http://news.plovdiv24.bg/10042.html то си беше направо война ) и съответно не са останали без последствия. Но в момента фирмата няма никаква , ама никаква ползва от такива истории. Заради един КАНАЛ 1HD едва ли ще се стигне до такива ексцесии
Апропо, разгледай коментарите под новината и си направи сметката дали DCC имат нужда от такива подмолни действия

Последно редактирано от TUISTERa : 14-07-2010 на 16:08
Отговори с цитат
  #175  
Стар 14-07-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
...Такива работи имаше преди няколко години...
Е то не пречи и сега да се продължава с тези глупости но предвид това че на хората им е прекипяло от кабеларки,като нищо да се прелеят абонати към Булсат.Всяко рязане на кабел от конкуренцията не само че не ми довело до набиране на нови абонати при някой а дори до отлив от всички кабелни оператори.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 14-07-2010
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,039
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,757 пъти в 984 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Въйко Вижте мненията
Е то не пречи и сега да се продължава с тези глупости но предвид това че на хората им е прекипяло от кабеларки,като нищо да се прелеят абонати към Булсат.Всяко рязане на кабел от конкуренцията не само че не ми довело до набиране на нови абонати при някой а дори до отлив от всички кабелни оператори.
Именно И си мисля , че щом ние си мислим така, едва ли началниците ще си мислят друго Но кой знае, тя в тая държава вече нищо нормално не остана
BTW : Никакъв отговор от Сони по въпроса с тунера , чакането му е майката
Отговори с цитат
  #177  
Стар 15-07-2010
harko77 harko77 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 44
Благодари: 5
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Именно И си мисля , че щом ние си мислим така, едва ли началниците ще си мислят друго Но кой знае, тя в тая държава вече нищо нормално не остана
BTW : Никакъв отговор от Сони по въпроса с тунера , чакането му е майката
на луди ли се правят да им пиша и аз и да ги пращаме в защита на потребителя за некачествената им тунери
Отговори с цитат
  #178  
Стар 15-07-2010
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък не знам да има проблем с тунера на Сони. Познавам няколко човека /на друг оператор/, които ползват вградения тунер с HD канали на 256.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 15-07-2010
pzhekov pzhekov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Както бях писал по-назад в темата,първата седмица като започна излъчването на PlanetaHD в мрежата на DCC я гледах без проблем на телевизор Сони,работеха и другите HD канали - NatGeo,Eurosport,Luxe...и изведнъж от следващата седмица вече не работят.
Отговори с цитат
  #180  
Стар 16-07-2010
penkoi penkoi не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 24
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От два дни и аз не мога да гедам ХД каналите от честота 818.00.
С Филипс тв съм и до сега нямаше проблеми . Някой с Филипс да каже при него как е?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 17 (0 членове и 17 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.