The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 28-11-2016
петър12345 петър12345 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2016
Мнения: 5
Благодари: 9
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Абе не мога да разбера,какво ревете,като не може да се оправите, ще си плащате!На мене тва ми е работата,като обиколя днес 5 адреса на толупи,като вас с извинение,дето не мислят,купуват си буклуци и после оператора им е виновен,че им взема пари за посещение!Детето ми, какво ще яде,ако всички клиенти са като вас?!Накрая на месеца бригадира ще ми каже ,ти нищо не си изкарал!Ако сте купили приемник или телевизор от доставчика,да,тогава е безплатно,ако не сте го повредили непредизвикано!
Що не идете в магазина да плачете!?
За горния случай,най вероятно от незнание и страх,модула не е притиснат последните 2-3 милиметра и телевизора не го индикира!
Здравей,
Ще отида в магазиан, заедно с телевизора и модула, да се разбере от какво е проблема. Като казваш толуп предполагам имаш предвид, човек койро работи на 2 места и след месеци събиране н средства си е купил Crown.
Картата е вкарана докрая!
Благодаря наистина за мненоята, темаата е приключена. Благодаря на всчки за отделеното време.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28-11-2016
Мотун Мотун не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2016
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от петър12345 Вижте мненията
Здравей,
Ще отида в магазиан, заедно с телевизора и модула, да се разбере от какво е проблема. Като казваш толуп предполагам имаш предвид, човек койро работи на 2 места и след месеци събиране н средства си е купил Crown.
Картата е вкарана докрая!
Благодаря наистина за мненоята, темаата е приключена. Благодаря на всчки за отделеното време.
Преди да отидеш в Магазина се увери че телевизора ти поддържа КА модул с Чип !

Когато Техниците на Близу ми сложиха техен КA Модул с Карта на Втория Телевизор Хитачи не отвори кодираните канали.

Техника каза че най-вероятно Телевизора не поддържа Модули с Чип и се върна до колата да вземе друг модул Без Чип.

Смени КA Модул с Чип с такъв Без Чип и Каналите Веднага се Отвориха.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Мотун за този полезен пост :
петър12345 (28-11-2016)
  #13  
Стар 28-11-2016
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,386
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,112 пъти в 2,900 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Точно така приятелю,иди с модула и картата в магазина и помоли да го мушнат в същия телевизор и той да го разпознае,няма нужда от сигнал!
Когато сравних с толуп, имах наум само манталитета,не се обиждай,посочил съм ти какво да направиш,за да спестиш 20лв и разкарването на техник!
Обясняваш,че картата си я вкарал докрай,но не внимаваш,картата винаги влиза до край и толуп ще я постави,въпросът е дали модула си го мушнал докрай и от правилната страна,имаш две опции с картинката,назад и напред и когато опре трябва да го натиснеш още 3мм да щракне в слота!Може би това не правиш ,както трябва!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
петър12345 (28-11-2016)
  #14  
Стар 28-11-2016
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,822
Благодари: 399
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мотун Вижте мненията
Преди да отидеш в Магазина се увери че телевизора ти поддържа КА модул с Чип !

Когато Техниците на Близу ми сложиха техен КA Модул с Карта на Втория Телевизор Хитачи не отвори кодираните канали.

Техника каза че най-вероятно Телевизора не поддържа Модули с Чип и се върна до колата да вземе друг модул Без Чип.

Смени КA Модул с Чип с такъв Без Чип и Каналите Веднага се Отвориха.
При друг оператор съм и по-старият ми ТВ не работи с безкартов модул, а заработи с модул с карта, докато новия работи и с двата вида модули.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.

Последно редактирано от ПоповП : 28-11-2016 на 09:44
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ПоповП за този полезен пост :
петър12345 (28-11-2016)
Стар 28-11-2016
наскох
Това съобщение е изтрито от наскох.
  #15  
Стар 12-12-2016
петър12345 петър12345 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2016
Мнения: 5
Благодари: 9
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране готово

Здравейте отново.

Закупихме си втори КА модул и в този случай се наложи от кабелната да го настроят. Незнам дали е проблем на телевизора, но не се поддържа КА модул. Питахме за такива с чип и без чип - отговора беше, че вече катри без чип не се предлагат. Дори и да се - 1 на 3 не е дефектна.
В крайна сметка не поставиха КА модул а HD приемник. Доволен съм! Разбира се си заплатих, но в случая беше само 10 лв., т.к. си има такса за скачване.
В отговор на предишни постове, мога да кажа, че като осмисля нещата, да се плаща такса е напълно разбираемо. Ако един възрастен човек вика всеки ден екип, да и настройва каналите, предполагам ще е дразнещо, трудоемко и нерентабилно. Но ще е добре да се преосмислят тези цени за услуги..
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12-12-2016
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от петър12345 Вижте мненията
Здравейте отново.

Закупихме си втори КА модул и в този случай се наложи от кабелната да го настроят. Незнам дали е проблем на телевизора, но не се поддържа КА модул. Питахме за такива с чип и без чип - отговора беше, че вече катри без чип не се предлагат. Дори и да се - 1 на 3 не е дефектна.
В крайна сметка не поставиха КА модул а HD приемник. Доволен съм! Разбира се си заплатих, но в случая беше само 10 лв., т.к. си има такса за скачване.
В отговор на предишни постове, мога да кажа, че като осмисля нещата, да се плаща такса е напълно разбираемо. Ако един възрастен човек вика всеки ден екип, да и настройва каналите, предполагам ще е дразнещо, трудоемко и нерентабилно. Но ще е добре да се преосмислят тези цени за услуги..
Проблема ти е в телевизора.Има хора с по три такива!Явно те домързя да отидеш до Зора и да поискаш замяна с друг модел.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ci, Близу, ка, Модул, молдул, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с Thunderbird проблем с писма за около 1месец Jovanoty Дъра-Бъра 0 28-05-2014 12:19
Пробелм,Проблем и пак проблем :( simbion12 Монтаж и настройка на антени 26 20-11-2009 23:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.