The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1891  
Стар 28-03-2023
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
Приятел, няма разлика къде живееш и с кого си авер... Китаецът те шиба през гащите навсякъде по един и същ начин. От теб зависи да не се обърнеш с гръб към него...
Дай и един скрийншот на отговора на терминала за всеки случай, че съм Тома Неверни разбииш ли
А иначе за правата на клиентите спор няма, че има огромна разлика между Колективния Запад и останките от СИВ
Срииншота ще ти го прати Явор , защото бокса замина за третия свят с един превозвач.Китаеца повече налита на славянски д****а, тука трудно му минават номарата и с гръб и с третия крак напред . Невярата ти идва че за 22 евро бокса е 4/64 или друга е темата на недоверието ти . Даже тоя бокс го има и във вариант 8/128 , ти пак можеш да продължаваш да си Тома , Бай Иван или който си избереш от лежерното бг ежедневие ,купувам боксове от 2000 г, тогава брат още си бил на В. Търново без дистанционно , без опит да те обидя, питай дзумбата, така че , който ти е казал за 1 гб РАМ и 2-та те е метнал по върбите , бокса приема РАМ ,колкото според теб натопорчения китаец му сложи!!!!!!
Той китаеца измислил бокса сигурно не е в час с твоите команди и е Томи Ли да е сигурен , че някой като ТЕБ , дори и аз няма да проверя какво е пратил , да те светна ,тоя Таникс дето се коментира по горе , знаеш ли колко квартални сглобки съм виждал от кварталните полигони на Чайна Таун, ум ще ти зайде и сите са оригинали, знаеш ли какво ме кефи в тоя форум , тия дето разтягат ама яко лакърдии, имай го впредвид!!!!Даже опериран ме чоплиш да ти опонирам на глупостите!!!Купувай каквото искаш ,каквото съм обещал съм го купил и пратил , теорията ти че не поема повече от 2 ГБ РАМ разсмива , по ясно няма как да ти го кажа!!!И не се напъвай ,че ми е зор да ходя до компа , карай и продължавай да не вярваш!

Последно редактирано от Neo64 : 28-03-2023 на 15:00
Отговори с цитат
  #1892  
Стар 28-03-2023
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,081
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Невярата ти идва че за 22 евро бокса е 4/64 или друга е темата на недоверието ти .
Анджък! С процесор Amlogic S905W2 + рам памет повече от 2гб на едно място/в една кутия на този етап и на този пазар няма как да има пазарна цена под 50 лева! Едното от двете не е вярно... или процесора, или рамта. Поздрави и бързо оздравяване!
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #1893  
Стар 29-03-2023
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Яворе ,взе че ти пристигна Андроид бокса , бях го отписал,това Али Експрес е лъжата на играта иначе бокса е 4/64
По-голям боклук от този бокс не съм срещал в последните 2-3 години
Отговори с цитат
  #1894  
Стар 29-03-2023
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Драгон Вижте мненията
На първата снимка, която си дал най-отдолу забелязвам UI mode:Television, което е неправилно. Трябва да го смениш на NORMAL. Това става от настройки\приложения\избираш EON app и сменяш UI mode.
Жив и здрав да си! Тъкмо бях пуснал бокса си за продажба заради това, че не подкарах EON mobile
Отговори с цитат
  #1895  
Стар 29-03-2023
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
По-голям боклук от този бокс не съм срещал в последните 2-3 години
Много е арен, той щото Таникса е по стока или другите правени по Илиянци
Отговори с цитат
  #1896  
Стар 29-03-2023
aandreevbg aandreevbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 259
Благодари: 4
Получил благодарност:
98 пъти в 58 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране другите правени по Илиянци

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Много е арен, той щото Таникса е по стока или другите правени по Илиянци
Този Q96 не е С905W2, а се води Hisillicon, но начина за измама е същия:
https://youtu.be/tqImhX7vRjk
Отговори с цитат
  #1897  
Стар 29-03-2023
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aandreevbg Вижте мненията
Този Q96 не е С905W2, а се води Hisillicon, но начина за измама е същия:
https://youtu.be/tqImhX7vRjk

Ти това което си постнал има ли нещо общо с бокса ,който аз съм показал , или си от групата на лакърджиите??????
Така ,че Аандреев, не учи Дядо ти Иван как се ходи с бастун ,да не ти дойде на главата.
Отговори с цитат
  #1898  
Стар 30-03-2023
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги, може ли да препоръчате бюджетен бокс или донгъл който поддържа HDR към SDR тон-мапинг за гледане на 4к HDR съдържание на тв/проектор който няма HDR. Имам голяма библиотека с такива файлове и Плекс сървър и искам д гледам на проектора без да се налага да връзвам компютъра. Проектора уж има в спецификациите някаква поддръжка на HDR но не съм убеден, че работи коректно. Искам тези файлове да се плейват с точни цветове, а не да е прекалено бледа картината. Знам, че Nvidia Shield Pro има такава опция, но надвишава бюджета ми. Може ли да ми препоръчате нещо по евтинко? Как стои въпроса в Chromecast with Gogle TV или Firestick 4K? Или Mi Box?
Отговори с цитат
  #1899  
Стар 30-03-2023
pe6ogo6o1 pe6ogo6o1 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2020
Мнения: 61
Благодари: 5
Получил благодарност:
30 пъти в 14 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране има ли нещо общо с бокса ,който аз съм показал

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Ти това което си постнал има ли нещо общо с бокса ,който аз съм показал , или си от групата на лакърджиите??????
Така ,че Аандреев, не учи Дядо ти Иван как се ходи с бастун ,да не ти дойде на главата.
Не е казал, че бокса е същия, точно обратното. Който има малко акъл ще разбере за какво става въпрос и ще намери нещо полезно в тази информация.

Последно редактирано от pe6ogo6o1 : 30-03-2023 на 16:18
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на pe6ogo6o1 за този полезен пост :
aandreevbg (30-03-2023)
  #1900  
Стар 30-03-2023
Аватара на рурару
рурару рурару не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 102
Благодари: 6
Получил благодарност:
32 пъти в 23 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Колеги, може ли да препоръчате бюджетен бокс или донгъл който поддържа HDR към SDR тон-мапинг за гледане на 4к HDR съдържание на тв/проектор който няма HDR. Имам голяма библиотека с такива файлове и Плекс сървър и искам д гледам на проектора без да се налага да връзвам компютъра. Проектора уж има в спецификациите някаква поддръжка на HDR но не съм убеден, че работи коректно. Искам тези файлове да се плейват с точни цветове, а не да е прекалено бледа картината. Знам, че Nvidia Shield Pro има такава опция, но надвишава бюджета ми. Може ли да ми препоръчате нещо по евтинко? Как стои въпроса в Chromecast with Gogle TV или Firestick 4K? Или Mi Box?
В Mi Box има настройка HDR to SDR.
__________________
Във всеки г л у п а к се крие един мъдрец.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 206 (13 членове и 193 гости)
Gena_Bs, Joro711, mad_07, marto, milenjs, moonstone, mslav01, ogibo, yavor1, Валентинко, Малкия Мук, марчони, редспас

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.